Nasze recenzje

5 Najlepsze osuszacze całego domu w 2022 r.

Czy zastanawiasz się nad najlepszymi osuszaczami całego domu dla swojego domu? Jeśli mieszkasz w obszarze o wysokiej wilgotności i chcesz mieć czyste powietrze i niską pleśń, to dobry osuszacz jest zmieniaczem gry. Wszyscy wiemy, że posiadanie jednego osuszacza może działać dla jednego pokoju, ale co z próbą zmniejszenia wilgotności w całym domu?

W tym artykule porozmawiamy o pięciu najlepszych osuszaczach, które pracują dla całego domu. Porozmawiamy o zaletach i wadach każdego z nich, niektórych ich najlepszych cechach i niektórych wspólnych cenach.

Jeśli masz do czynienia z wysoką wilgotnością w swoim domu, to nie martw się więcej. Ten przewodnik przedstawi Ci kilka wspaniałych osuszaczy, które zapewnią Ci komfort w krótkim czasie.

Lista najlepszych osuszaczy całego domu

Zanim wskoczymy, należy pamiętać, że mówimy o dużych osuszaczach. Jak w, większość z nich są wykonane, aby powiązać się z przewodów. Z tego powodu, będziemy zawierać jeden lub dwa, które są duże, ale przenośne.

Przyjrzyjmy się pięciu najlepszym osuszaczom zbudowanym do osuszania całego domu. Nie są one w żadnym szczególnym porządku, a Ty będziesz musiał dopasować osuszacz do możliwości Twojego domu.

Oto pięć dobrych osuszaczy całego domu:

Porozmawiajmy o nich bardziej szczegółowo.

1. Generator Honeywell Smart WIFI

Honeywell jest uznaną marką na arenie kontroli jakości powietrza w domu, dzięki czemu oczyszczacze powietrza, wentylatory, nawilżacze i ten inteligentny osuszacz.

Najlepszy dla: Ten osuszacz Honeywell będzie najlepszy dla tych, którzy mają stosunkowo mały dom lub którzy chcą dużego osuszacza, ale po prostu nie chcą wydawać tysięcy dolarów na instalację w ich kanałach. Również dla tych, którzy lubią inteligentny dom czuć, znajdziesz to urządzenie pasuje w prawo, umożliwiając śledzenie poziomów na telefonie.

Cena: To przyjdzie w około 300 dolarów za największą jednostkę; jednak, jeśli chcesz coś mniejszego, nie zapłacisz tak dużo, z niektórych idzie na około 270 dolarów

Kluczowe cechy: Ten osuszacz będzie zbierać 70 pints wody, i można dołączyć wąż, jeśli chcesz. To jest wykonane do opieki 4000 stóp kwadratowych, choć jeśli drzwi są zamknięte lub na to jest na różnych poziomach, to nie będzie korelować z tym dużym domu. Możliwość podłączenia telefonu i uzyskać odczyt na poziomie wilgotności w domu jest świetną funkcją dla tych, którzy są daleko lub chcą włączyć swoją jednostkę przed przyjazdem do domu.

Plusy i minusy: Cena jest o najlepsza, jaką znajdziesz na tej liście, a możliwość połączenia z urządzeniem mobilnym jest przydatna. Na minusie, jeśli szukasz prawdziwego osuszacza całego domu dla dużego domu, to będziesz potrzebował czegoś większego.

2. Osuszacze całego domu Santa-Fe Ultra120

Jeśli szukasz prawdziwego osuszacza do całego domu, to Santa-Fe Ultra120 spełni swoje zadanie. Można go łatwo zainstalować w kanale wentylacyjnym domu i jest on wykonany tak, aby z łatwością usuwać dużą ilość wilgoci. Ta rzecz będzie Ci służyć przez długi czas.

Najlepsze dla: tych, którzy są gotowi zainwestować w prawdziwy osuszacz dla całego domu. Również ci, którzy mają crawl spaces i piwnice, które wymagają poważnego osuszania będą cieszyć się tym solidnym urządzeniem.

Cena: Płacisz za produkt najwyższej klasy, bez sztuczek, więc cena wynosi około $2000.00; plus, trzeba będzie wziąć pod uwagę opłaty instalacyjne, ponieważ nie wymaga profesjonalnej instalacji dla prawidłowego funkcjonowania.

Kluczowe cechy: Diitalne elementy sterujące ułatwiają obsługę i monitorowanie. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby z łatwością osuszać domy o powierzchni od 1500 do 3000 stóp kwadratowych. Ponadto, jest zbudowany do wszechstronnego umieszczenia, z jednostki pracy, czy to umieszczone pionowo lub poziomo.

Plusy i minusy: Tak, to wygląda jak duża jednostka, ale jedną z miłych rzeczy o płaceniu za wbudowany osuszacz jest to, że nie trzeba brzydki osuszacz toczenia wokół swojej przestrzeni życiowej stale. Wystarczy schować to z AC i nazwać go dobrym przez wiele lat. Na minus, cena po prostu nie będzie dla wszystkich, więc będziesz musiał zmierzyć potrzeby swojego domu.

3. Dri-Eaz PHD200

Ten osuszacz Dri-Eaz jest klasy handlowej. Jest to krok w górę od Honeywell i krok w dół od Santa-Fe. Ta wytrzymała jednostka jest wykonana, aby oczyścić powietrze z tych trudnych obszarów, takich jak garaż, przestrzeń pełzania, lub piwnicy.

Najlepszy dla: Ci, którzy nie potrzebują osuszacza do swoich głównych pomieszczeń mieszkalnych, ale potrzebują czegoś dużego do przestrzeni pełzającej lub piwnicy. To urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby można je było zainstalować i pozostawić do wykonania swojej pracy bez większego zamieszania i konserwacji.

Cena: Jest to jednostka klasy komercyjnej, a cena pojawia się w około 1300 dolarów. Urządzenie jest zbudowane, aby trwać i dostać pracę.

Kluczowe cechy: Ta jednostka będzie łączyć się z telefonem za pośrednictwem aplikacji. Pochodzi on również z wężem do rurki wody w dół do drenażu. Ponadto, jest zbudowany dla ponad 7000 stóp sześciennych – należy pamiętać, że jest to inna niż typowe oznaczenie stopy kwadratowej. Ma ponad 70-pint pojemność, a to będzie automatycznie włączyć się po przerwie w dostawie prądu.

Plusy i minusy: Jeśli szukasz solidnego, wytrzymałego narzędzia, to ta jednostka będzie wykonywać swoją pracę. Tak, cena jest trochę wysoka, ale jeśli szukasz, aby przedłużyć żywotność swojego domu i zmniejszyć pleśń i pleśń, to może być tylko jednostka dla Ciebie.

4. Aprilaire EO80

Ten Aprilaire osuszacz pomoże zmniejszyć ilość wilgoci w powietrzu, ale ma również filtr, który poprawia jakość powietrza i filtruje powietrze w całym domu. Aprilaire jest rozsądnie wyceniony jak na osuszacz i można go umieścić w wielu konfiguracjach.

Najlepszy dla: Ci, którzy muszą usunąć wilgoć z domu lub dużych obszarów. Ten osuszacz ma wbudowane sterowanie cyfrowe. Może być podłączony do pracy kanałowej, aby pomóc usunąć wilgoć z dużego domu.

Cena: cena pojawia się w okolicach 1300 dolarów.

Kluczowe cechy: Ten osuszacz działa bez niechlujnego łapania wody. Używa systemu węży do rurki wody do wspólnego drenażu. To działa również na podłodze, pochodzi wyposażone w stopy poziomowania dla łatwej konfiguracji i instalacji. Stwierdzają, że ich jednostka może pracować dla domów do 4000 stóp kwadratowych. To może usunąć około 80 pints wody dziennie, w zależności od poziomu wilgotności.

Plusy i minusy: Ta jednostka jest prosta, ale nadal daje wartość dużego, całego domu osuszacza. Nie ma wzmianki o możliwości zdalnego sterowania, a oni twierdzą, że należy skontaktować się z nimi, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, ile przestrzeni można oczekiwać do kontroli z tym urządzeniem.

Oczywiście, każdy dom jest inny, więc niezależnie od osuszacza wybierzesz, należy ocenić swój dom, porozmawiać z producentem i zapewnić, że ich jednostka jest właściwe dopasowanie.

5. TrueDry DR65

Ten TruDry Whole House osuszacz jest rzeczywiście wykonane przez Honeywell, i jest przeznaczony do dopasowania do Twojego i usuwają wilgoć z całego domu. Osuszacze całego domu, takie jak ten, to świetna opcja dla osób, które chcą być bardziej energooszczędne – jako bonus, ta jednostka jest oceniana pod kątem Energy Star.

Najlepszy dla: Ktoś, kto szuka solidnego, prostego osuszacza całego domu, który pasuje do ich kanałów, będzie zainteresowany tym urządzeniem. Jest zbudowany tak, aby przetrwać, a Ty nie będziesz musiał się martwić o opróżnianie i przenoszenie małych, hałaśliwych osuszaczy.

Cena: Cena pojawia się w okolicach 1360,00 dolarów. Jednak należy również wziąć pod uwagę konieczność zapłaty za instalację.

Najważniejsze cechy: może być kontrolowany przez termostat i ma funkcję set-and-forget. Przeznaczony dla domów do 1800 stóp kwadratowych, może usunąć około 65 pinty wody w normalnych warunkach.

Plusy i minusy: Ta jednostka jest prosta i nieskomplikowana. Jeśli szukasz solidnego osuszacza całego domu, to może być dla Ciebie. Cena jest trochę zniechęcająca, ale na koniec dnia otrzymujesz bezpieczniejszy, silniejszy dom.

Wnioski: Rzeczy, które warto wiedzieć o osuszaczu całego domu

Prawda jest taka, że jeśli szukasz osuszacza do całego domu, to potrzebujesz czegoś, co ma dostęp do każdego pomieszczenia w domu. Przenośne osuszacze, nawet jeśli są szczególnie duże, będą walczyć o oczyszczenie powietrza w całym domu.

W związku z tym należy również wziąć pod uwagę wielkość domu. Jeśli mieszkasz w stosunkowo małym domu, który ma tylko kilka małych pokoi na jednym poziomie, to może mieć sens użycie dużego, ale przenośnego osuszacza.

Jeśli jednak masz średni lub duży dom, to jedynym sposobem na efektywne wyciągnięcie wilgoci z całego domu jest użycie wbudowanego osuszacza całego domu. Tak, są one drogie, ale poprawią Twoje zdrowie, sprawią, że Twój dom będzie bardziej komfortowy i pomogą Twojemu domowi przetrwać dłużej – mniej wilgoci równa się mniej pleśni i mniej zgnilizny!

Może ci się również spodobać

Read More