Nasze recenzje

5 najlepszych telewizorów do sypialni w 2022 r.

Czy szukasz najlepszego telewizora do sypialni? Niektórzy ludzie są trochę przerażeni, gdy myślą o umieszczeniu telewizora w swojej sypialni. Czy będzie on zbyt duży? Czy będzie za mały?

W tym przewodniku przejdziemy przez pięć najlepszych telewizorów do sypialni. Będziemy mówić o rozmiarach, funkcje i ceny. Jeśli jesteś na rynku telewizora do sypialni, to ten artykuł pozwoli Ci zacząć.

Znalezienie ładnego telewizora do sypialni pozwala oglądać filmy, programy telewizyjne i nadrabiać zaległości w wiadomościach – wszystko z komfortu swojego pokoju. Jednakże, jeśli kupisz zły telewizor, znajdziesz go powodując więcej problemów! Ten artykuł zapewni Ci znalezienie telewizora, który jest dla Ciebie odpowiedni.

Najlepsze telewizory do sypialni

Najpierw porozmawiajmy o samych telewizorach, a następnie przejdziemy do kilku rzeczy, o których należy pomyśleć, umieszczając telewizor w swoim pokoju.

Niektóre z najlepszych telewizorów do sypialni:

Przejdźmy do listy.

Samsung Frame wykorzystuje naprawdę wyjątkowy pomysł, aby zapewnić telewizor i doświadczenie oglądania, które jest niepodobne do innych telewizorów. The Frame jest zbudowany tak, aby leżał idealnie płasko przy ścianie, dzięki czemu znacznie mniej rzuca się w oczy. Jest również stworzony specjalnie do „oglądania sztuki”, zasadniczo zamieniając telewizor w ramkę na zdjęcia, gdy nie używasz go do oglądania telewizji. Wreszcie, możesz nawet zmienić kolory ramki, aby dopasować ją do swojego domu.

Najlepsze dla: Ci, którzy chcą hipermodernistycznego wyglądu w swoim domu i nie lubią wzroku dużego telewizora. Jest to również solidna opcja dla tych, którzy po prostu chcą wysokiej jakości 4k UHD TV i nie chcą, aby telewizor zajmował tonę dodatkowej przestrzeni.

Cena: Ceny różnią się w zależności od rozmiaru. Ta 55-calowa edycja pochodzi z około 1500,00 dolarów. Jeśli jednak wydaje się to zbyt wiele, możesz zapłacić mniej za mniejsze rozmiary i otrzymać coś podobnego.

Kluczowe cechy: Możliwość przebrania się za ramkę do zdjęć spodoba się tym, którzy nie lubią wyglądu dużego telewizora w swojej sypialni. Wykonany jest z prostym, intuicyjnym uchwytem ściennym, więc nie musi zajmować więcej miejsca niż potrzeba.

Plusy i minusy: Ten telewizor ma przemyślany design i będzie wyglądał świetnie. Jedynym minusem jest cena. Ponadto niektórzy recenzenci wspomnieli, że nie podobała im się konfiguracja i że chcieliby zobaczyć więcej kompatybilności w przyszłości.

Dla tych, którzy lubią korzystać z Alexy i którzy lubią naprawdę wyraziste filmy, ten 43-calowy telewizor Sony X800 H będzie świetnym dodatkiem do każdej sypialni. Rozmiar to 43 cale, więc jest wystarczająco duży, że nie przegapisz niczego ani nie nadwyrężysz oczu podczas oglądania filmów, ale nie jest tak duży, że będziesz zmagać się z przesuwaniem go w razie potrzeby.

Najlepszy dla: Ci, którzy chcą mieć ładny telewizor do sypialni za mniej niż 600 dolarów. Również ludzie, którzy są zainteresowani podłączeniem wszystkich swoich urządzeń znajdą ten telewizor łatwy do integracji. Jeśli lubisz opcję korzystania z aplikacji do oglądania swoich programów lub do łączenia się z urządzeniami zewnętrznymi, nie będziesz miał żadnych problemów z tym telewizorem.

Cena: Za model 43-calowy zapłacisz około 560,00 dolarów. Jednakże, jeśli chcesz coś większego, oferują modele aż do 75 cali, i jak można sobie wyobrazić, są one znacznie droższe.

Kluczowe cechy: Łatwo podłączony do Alexy, można również kupić telewizor z prostym wieszakiem ściennym lub soundbar, dając możliwość ustawienia tego telewizora, jak chcesz go zaraz po wyjęciu z pudełka.

Plusy i minusy: Ten telewizor będzie miał świetną jakość wideo, więc niczego nie przegapisz. Jednakże, dla telewizora w sypialni, może stwierdzić, że jest trochę drogi, a także, że jest nieco duży.

Insignia smart TV to świetna opcja dla tych, którzy nie są super wybredni o wszystkich najnowszych technologii. Nie zrozum nas źle, ten telewizor będzie nadal dostarczać na wszystko, czego potrzebujesz, ale będzie miał znacznie bardziej miękki punkt cenowy niż inne telewizory na tej liście. Możesz kupić ten telewizor w wersji 24-calowej lub 39-calowej.

Najlepszy dla: Ten telewizor to świetna opcja dla tych, którzy nie potrzebują niczego ogromnego w swojej sypialni i którzy mogą po prostu chcieć umieścić telewizor na swojej komodzie lub stoliku bocznym. Jest to również dobra opcja dla tych, którzy nie dbają o wszystkie najlepsze i najjaśniejsze telewizory, ale nadal chcą wszystkie funkcje i możliwość oglądania z ich ulubionych usług strumieniowych.

Cena: W przypadku wersji 24-calowej cena wynosi skromne 99 dolarów. Jeśli jednak chcielibyście kupić wersję 39-calową, to możecie zapłacić 149 dolarów. Każda z tych opcji jest znacznie łatwiejsza do przełknięcia niż wielusetdolarowy (lub wielotysięczny) telewizor. Ponadto, jeśli nie obchodzi o posiadanie telewizora w pokoju, że dużo, ale nadal chcesz mieć możliwość, a następnie coś takiego ma sens.

Kluczowe cechy: Pilot aktywowany głosem Alexa będzie pomocny dla wielu użytkowników. Pozwala również na pobranie ulubionego serwisu streamingowego. Jest to Fire TV, więc dla tych, którzy lubią platformę Amazon, będzie to świetna opcja, taka, która dobrze zintegruje się z Twoim stylem życia.

Plusy i minusy: Cena jest trudna do pobicia, a nadal otrzymujesz wszystkie funkcje, które chciałbyś. Z drugiej strony, jeśli jesteś kimś, kto lubi największe telewizory i najostrzejszej jakości ekranu, to może być trochę poniżej tego, co chcesz.

Ten mały, łatwy w konfiguracji 24-calowy inteligentny telewizor VIZIO jest przenośny, ale wykonuje swoją pracę. Dzięki możliwości odtwarzania dowolnego z ulubionych serwisów strumieniowych, można nadrobić zaległości we wszystkich ulubionych programach z wygodnego łóżka – lub gdziekolwiek, naprawdę!

Najlepszy dla: Ten telewizor jest najlepszy dla tych, którzy chcą mieć kompaktowy, ale wysokiej jakości telewizor do swojej sypialni. Również dla tych, którzy lubią korzystać z Apple Play i którzy chcą aktywowane głosem piloty, jest to silny telewizor dla Ciebie. Nie musisz się martwić o jakiekolwiek trudne ustawienia lub dodatkowe wtyczki.

Cena: Cena za ten telewizor to około 190 dolarów. Jednak można znaleźć podobne modele za mniej, jeśli rozejrzeć. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to najtańszy telewizor tej wielkości, ale da ci trochę więcej jakości.

Kluczowe cechy: Podświetlenie Full Array i wbudowany Chromecast. Ten telewizor waży nieco poniżej 6 funtów i jest dostarczany ze wszystkimi przewodami, których potrzebujesz, aby zacząć oglądać telewizję zaraz po wyjęciu z pudełka.

Plusy i minusy: Rozmiar tego urządzenia sprawia, że jest ono łatwe do ustawienia. Nie musisz się martwić o płacenie komuś, aby go zainstalować, i nie trzeba myśleć o TV zajmując miejsce na komodzie. Jednak dla tych, którzy mają zmęczenie oczu lub chcą oglądać filmy w całym pokoju, ten telewizor będzie prawdopodobnie trochę na małej stronie. Ponadto niektórzy wspominali, że ten telewizor nie ma najczystszego dźwięku.

Ten elegancki, prosty telewizor LG będzie świetnie pasował do małej komody w sypialni. Ten 24-calowy telewizor nie rozbije banku, a jeśli chcesz, możesz go łatwo przenieść do swoich potrzeb!

Najlepszy dla: Ci, którzy nie potrzebują tony dodatkowych funkcji i chcą tylko telewizora, aby być na bieżąco z ulubionymi programami.

Cena: Ten telewizor LG jest w cenie około 140 dolarów. To nie złamie banku, i to będzie dostać pracę zrobić! Możesz zaoszczędzić mruda gotówka na ten duży telewizor w Twoim salonie!

Kluczowe cechy: Ten telewizor ma smukłą konstrukcję i ładną centralną podstawę. W przeciwieństwie do niektórych małych telewizorów, które używają nóg na krawędziach, środkowa podstawa ułatwia ustawienie tego telewizora na wąskich powierzchniach.

Plusy i minusy: Cena jest prawdziwym plusem; jednak z telewizorami tej wielkości, musisz myśleć o zmęczeniu oczu i możliwości niższej niż średnia jakości dźwięku.

Wnioski: Czego szukać w telewizorze do sypialni

Oglądanie konkretnych modeli jest świetne, ale to zasady stojące za tymi modelami naprawdę pomogą Ci znaleźć idealny telewizor. Porozmawiajmy o kilku zasadach stojących za dobrym telewizorem do sypialni.

Po pierwsze, zrób listę swoich potrzeb. Wiem, że wydaje się to oczywiste, ale to, co mówią ci inni, może nie działać w twojej sytuacji. Czasami kupujemy coś na podstawie rekomendacji, tylko po to, aby przekonać się, że telewizor lub urządzenie nie pasuje do naszych konkretnych potrzeb.

Spójrz na swoją sypialnię. Czy masz miejsce na duży telewizor? Gdzie możesz go umieścić? Ponadto, czy dzielisz pokój z kimś? Być może będą mieli jakieś przemyślenia na temat tego, co będzie dobrym telewizorem.

Po drugie, pomyśl o celu. Jeśli chcesz po prostu nadrobić zaległości w wiadomościach, lub lubisz niezobowiązująco posłuchać programu telewizyjnego wieczorem, to możesz nie przejmować się tym, że jest to tylko mały telewizor. Jednak jeśli jesteś poważną osobą filmową, możesz chcieć czegoś większego, więc możesz w pełni cieszyć się programem.

Wreszcie, upewnij się, że patrzysz na specyfikacje telewizora. W dzisiejszych czasach wiele telewizorów ma mniej gniazd i wejść. Jeśli lubisz grać w gry wideo, dołączać duże głośniki lub podłączać telewizor do odtwarzacza DVD, to musisz upewnić się, że telewizor obsługuje te funkcje!

Może ci się również spodobać

Read More