Nasze recenzje

5 Najlepszych zewnętrznych lamp solarnych do ogrodu i na podwórko w 2022 r.

Czy szukasz najlepszych świateł słonecznych dla swojego krajobrazu zewnętrznego? W tym artykule, będziemy przeglądać pięć z najlepszych wyborów tam.

Jeśli chodzi o przegląd lamp solarnych, może być trudno wybrać wyraźnego zwycięzcę. Każdy będzie miał różne potrzeby oparte na ich sytuacji życiowej. Niektórzy ludzie mogą iść na wzmocniony wystrój domu, a inni mogą szukać świateł bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, w którym obozie jesteś, ten artykuł da ci smak niektórych z dostępnych opcji. Będziemy mówić o każdym świetle najlepsze zastosowania, ich ceny, a niektóre korzyści i wady.

W tym artykule, będziemy rozmawiać o następujących lamp słonecznych zewnętrznych:

  • Lampy słoneczne zewnętrzne Linkind
  • Lampy słoneczne Aogist
  • Ring światło słoneczne ścieżki
  • JackyLED światła pokładowe
  • InnoGear Solar Lights

Ok, skoczmy do przeglądu każdego z tych świateł.

Best For: Światła Linkind są świetnym wszechstronnym zewnętrznym światłem słonecznym. Możesz kupić je w wielu kolorach lub w prostym białym świetle – te wielokolorowe są trochę droższe.

Światła Linkind są świetne do oświetlania ścieżek, ogrodów lub do dodawania odrobiny zabawnego koloru do podwórka.

Cena/dyskonto: Światła Linkind wejdą w około 15 dolarów za światło, jeśli kupisz pakiet dwóch. Jednakże, jeśli masz większe pakiety, można zaoszczędzić kilka dolarów na światło. W wielu miejscach oszczędzasz około dwóch dolarów za światło, jeśli kupisz paczkę sześciu.

Kluczowe cechy: Te światła są wodoodporne, odporne na ciepło i mrozoodporne. Biorąc pod uwagę, że niektórzy ludzie doświadczają różnych klimatów, jest to ważne. Po drugie, masz możliwość 12 godzin przyciemnionego światła lub 6 godzin jasnego światła. Wybierasz w oparciu o swoje potrzeby.

Doświadczenie użytkownika: Znajdziesz te światła są proste do skonfigurowania, z opcjami wbicia ich w ziemię lub zamontowania na ścianie. Z większości tych świateł, zobaczysz, że konfiguracja jest minimalna.

Likes and Dislikes: Podobają mi się wielokolorowe funkcje, ponieważ daje to opcje zmiany rzeczy. Jedna rzecz, która może być problemem jest obszary z długich nocy i mało światła słonecznego. Są one zasilane energią słoneczną i ładują się – oznacza to brak konieczności wymiany baterii. Jest to dobre, ale również sprawia, że światło zależy od światła słonecznego, aby działać.

Najlepsze dla: Jeśli szukasz niskoprofilowego światła dla ścieżki lub swojego podwórka, światła słoneczne Aogist mogą być rzeczą dla Ciebie. Te światła są super nisko profilowe, z kształtem dysku. Pozostają na poziomie trawy, więc nie masz dużych słupów wystających z ziemi.

Cena/dyskonto: Te niskoprofilowe światła wchodzą w około 3-4 USD za światło, co czyni je super przystępnymi.

Najważniejsze cechy: światła słoneczne Aogist są ładowane przez słońce, więc nie musisz się martwić o wymianę baterii co miesiąc. Są bardzo wrażliwe na zmiany światła słonecznego, co zapewnia, że włączają się wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Doświadczenie użytkownika: bardzo łatwa instalacja; wystarczy przymocować światła do palików i wbić je w ziemię. Są one jednak na tyle cienkie, że można je ustawić na pokładzie lub chodniku. Będą one nadal zapewniać światło, i nie będą wystawać jak bolący kciuk.

Lubi i nie lubi: Są to znacznie tańsze opcje niż niektóre inne światła, dzięki czemu są łatwe do zainstalowania. Ponadto, są one wykonane z wytrzymałej stali, więc nie powinny one pęknąć i złamać łatwo.

Z tego powodu, niektórzy ludzie nie narzekają, że nie wszystkie osiągnąć tę samą jasność and, że nie są one tak jasne, jak niektóre inne opcje. Jeśli szukasz bardziej światła bezpieczeństwa, to te mogą nie być najbardziej wytrzymałą opcją.

Porozmawiajmy o lampach solarnych Ring.

Best For: Światła słoneczne Ring są najlepsze dla osób, które chcą stworzyć kompletny inteligentny dom. Te rzeczy mogą łączyć się z dzwonkiem do drzwi Ring, Alexą i smartfonem. Jeśli szukasz w pełni zintegrowanego domu, to te mogą być dla Ciebie.

Cena/dyskonto: Te rzeczy są w kilku konfiguracjach, ale większość to około 30 dolarów za światło, plus kolejne 30 dolarów za „most” – coś w rodzaju skrzynki kontrolnej, która łączy światła z domem / internetem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to około 90 dolarów, aby rozpocząć z tych. Cena odzwierciedla ich wzrost w technologii.

Najważniejsze cechy: funkcje są prawie nieskończone z tych inteligentnych urządzeń. Możesz połączyć je z kamerami pierścienia, aby powiadomić Cię, gdy wykryją ruch, można włączyć je zdalnie, i można przyciemnić je w razie potrzeby. Ponadto, można skonfigurować je do baterii lub energii słonecznej.

Doświadczenie użytkownika: Instalacja jest prosta. Z większości kawałków technologii, trzeba będzie postępować zgodnie z instrukcjami, ale po ich zainstalowaniu, powinny one działać jak większość inteligentnych urządzeń. Możesz nawet użyć poleceń głosowych z Alexy, aby je włączyć.

Likes and Dislikes: To super fajne, aby połączyć urządzenia domowe, więc jeśli jesteś w inteligentnym domu rzeczy, to prawdopodobnie będziesz kochać to. Jednak więcej funkcji czasami równa się więcej bólów głowy. Niektórzy ludzie zgłaszają, że czujniki ruchu są zbyt czułe. Ponadto, ta opcja będzie kosztować kilka setek dolarów dla wielu świateł.

Best For: Jeśli szukasz świateł do umieszczenia na schodach zewnętrznych, to lampy solarne JACKYLED będą dla Ciebie świetną opcją. Te światła są zasilane energią słoneczną, co oznacza, że ładują się w świetle słonecznym, a następnie włączą się, gdy zrobi się ciemno.

Cena/dyskonto: Będą one pochodzić w około 4 dolarów dla każdego światła. Jednakże, jeśli kupisz dużą ilość, można prawdopodobnie uzyskać je za około 3,50 dolarów. Ogólnie rzecz biorąc, są one dość dobrą cenę dla ich jakości.

Kluczowe cechy: Mają one dość wąski profil i są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Ponadto, przekonasz się, że te światła są odporne na deszcz, ciepło i lód. Ponadto, można kupić te światła w kilku różnych kolorach – można dostać białe światło, ciepłe światło, a nawet pomarańczowe światło.

Doświadczenie użytkownika: Te światła są łatwe do zainstalowania, i są na tyle tanie, że można sobie pozwolić na umieszczenie wielu z nich, jeśli chcesz. Ponadto, można umieścić je w dowolnym miejscu; nie trzeba tylko umieścić je na schodach; można również umieścić je na ścianie nad drzwiami garażowymi lub na górnej krawędzi ogrodzenia.

Lubi i nie lubi: To fajny pomysł na oświetlenie schodów prowadzących na pokład lub małą werandę. Jeśli poświęcisz swój czas, aby zainstalować je w ładny sposób, wtedy będziesz miał największy sukces.

Jednak te światła wydają się nieco na dużej stronie, aby umieścić bezpośrednio na schodach. Będziesz chciał upewnić się, że twoje schody są wystarczająco duże, że te światła nie stanowią zagrożenia potknięciem.

Porozmawiajmy o innej opcji dla świateł słonecznych krajobrazu.

Best For: Te światła InnoGear to kolejna solidna, wszechstronna opcja światła krajobrazowego. Są one wykonane do stawek w ziemi, a oni używają energii słonecznej dla ich opłaty.

Cena/dyskonto: Jeśli kupisz zestaw dwóch, płacisz około 15 dolarów za światło. However, jeśli dostaniesz większe opakowanie, można uzyskać cenę w dół do około 13 dolarów za światło. Ogólnie rzecz biorąc, ich cena wydaje się być całkiem dobrą wartością.

Kluczowe cechy: Możesz kupić te światła w kilku różnych kolorach, od ciepłego światła do białego światła. Ponadto, te światła są zbudowane, aby być naprawdę odporne na wodę, co oznacza, że nawet jeśli masz strumienie wody w swoim podwórku, te rzeczy powinny być znaleźć. Ponadto, mają one trwały kołek, który nie powinien złamać tak łatwo, jak tańsze modele.

Doświadczenie użytkownika. Są one dość mocno otwarte i zainstalowane. Mogą one wyczuć ciemność nadchodzi i będzie następnie włączyć. Nie ma nic zbyt trudnego dla użytkownika, aby pamiętać. Nie mają opcji ustawienia ich na pół jasności. Jak można sobie wyobrazić, będą one trwać dłużej w niższym ustawieniu.

Likes and Dislikes: ogólnie rzecz biorąc, są to solidne światła słoneczne. Dostają pracę bez wielu rzeczy, które mogą pójść źle. Jeśli szukasz dobrego światła słonecznego, aby oświetlić swoje podwórko, to te powinny wykonać zadanie dobrze.

Głównym minusem jest pozycja panelu słonecznego. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że jeśli ich nieruchomość nie jest pod odpowiednim kątem, trudno jest ustawić światło, aby świeciło we właściwym kierunku, jednocześnie pozwalając panelom słonecznym na zwrócenie się w stronę słońca w ciągu dnia. To może nie być duży problem dla niektórych ludzi, ale jest to coś, o czym należy pamiętać.

Ostatnie przemyślenia na temat najlepszych zewnętrznych lamp solarnych

Panel słoneczny światła krajobrazu są obszarem świetnej opcji dla ludzi, którzy chcą dać trochę dodatkowego blasku do swojego podwórka. Jeśli jesteś w pełni inteligentny dom, idąc z Ring światła słoneczne będzie logiczne. Jednak jeśli chcesz coś, co jest tańsze, ale robi trochę wszystkiego, światła Linkind nie zawiedzie!

Niektóre z tych świateł są dość tanie, aby kupić w małych ilościach. Może warto kupić kilka, przetestować je i zobaczyć, jak sprawdzają się na twoim podwórku. Jak już powiedzieliśmy, każdy będzie miał inną sytuację.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej