Wnętrze

7 porad dotyczących zakupów na wyprzedażach i garażach, które pomogą Ci znaleźć najlepsze rzeczy

Skorzystaj z tych siedmiu wskazówek, gdy trafisz na następną wyprzedaż podwórkową lub garażową, aby pomóc ci złapać kilka naprawdę świetnych znalezisk.

Uwielbiam chodzić na wyprzedaże. To znaczy, uwielbiam. (Uwielbiam też organizować wyprzedaże, ale o tym wszystkim mówię w tym poście).

Nie wiem dlaczego, ale jest to jedna z moich ulubionych rzeczy do robienia z Ryanem w weekendowy poranek. Może to ten dreszczyk emocji związany z polowaniem? Albo fakt, że nigdy nie wiesz, co znajdziesz?

A może to trochę sprawa towarzyska – naprawdę lubię spotykać ludzi, którzy sprzedają i słuchać opowieści o tym, co mają na sprzedaż.

Cokolwiek to jest, znaleźliśmy naszą sprawiedliwą część klejnotów sprzedaży podwórkowej w ciągu lat, więc pomyślałem, że podzielę się kilkoma wskazówkami wraz z kilkoma moimi ulubionymi znaleziskami.

Psst – zanim się zanurzysz, upewnij się, że sprawdzisz niektóre z tych innych przyjaznych sąsiedztwu postów!

I zapisz się poniżej do mojej grupy VIP, gdzie będę wysyłać więcej moich najlepszych pomysłów prosto do Ciebie.

Yard Sale i Garage Sale Mapping

Zanim wyruszysz w drogę, warto wyznaczyć kilka wyprzedaży garażowych skupionych w jednym miejscu. W ten sposób można zmaksymalizować swoją podróż i uderzyć kilka miejsc na raz.

Spróbuj szukać według lokalizacji na Craigslist, lub sprawdzić Yard Sale Treasure Map. To pozwala wyciągnąć obszar i mapy sprzedaży w pobliżu. Garage Sale Rover jest podobny zasób.

Często można sprawdzić kilka aplikacji, a następnie połączyć wszystkie informacje.

Podczas gdy badasz sprzedaży, miej oko na sprzedaż garażu lub ogłoszenia sprzedaży podwórkowej, które są szczególnie opisowe lub dokładne – może się okazać, że te sprzedaże są jednymi z najbardziej zorganizowanych, czystych i dobrze przygotowanych.

Kiedy powinieneś iść na wyprzedaż podwórkową?

Odpowiedź? Idź wcześnie – ale nie za wcześnie.

Wszystkie najlepsze rzeczy na wyprzedaży dostaje zatrzasnął się pierwszy, i to jest fakt. Jeśli widzisz sprzedaży online z czymś chcesz i zaczyna się na 8, czekać na zewnątrz w samochodzie do 7:59, a następnie przejdź do niego.

Tylko uważaj, niektórzy sprzedawcy naprawdę nie lubią wczesnych ptaków, więc bądź sumienny i uprzejmy, jeśli przyjeżdżasz na samym początku sprzedaży garażowej. Nie próbuj robić zakupów, gdy jeszcze ustawiają rzeczy.

Zawsze zabieraj swój telefon

Zawsze zabieramy ze sobą nasze smartfony, aby móc wyszukiwać ceny produktów online.

Jeśli jest jakiś przedmiot z wyprzedaży, który nam się podoba, ale cena wydaje się nieco wygórowana, będziemy szukać ceny detalicznej i używać jej jako karty przetargowej. Dobrze jest też mieć punkt odniesienia, czy nie byłoby mądrzej kupić całkiem nową wersję tego, co oglądamy.

Przynieś gotówkę

Nie ma większego yard sale bummer niż znalezienie czegoś całkowicie niesamowite i bycia bez gotówki!

Niektórzy sprzedawcy będą trzymać przedmioty dla Ciebie, ale najprawdopodobniej stracisz, jeśli tuż za Tobą będzie płacący klient. Więc zaopatrz swój portfel w dużą ilość gotówki.

Jak się targować na wyprzedaży

Ten jeden może być trudne, ale często oczekiwane na yard sale. Jeśli nie kochasz sztuki targowania się, oto kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci uzyskać najlepszą ofertę na Twoje znalezione skarby.

Wiele czasu, sprzedawcy naprawdę chcą się pozbyć rzeczy, zwłaszcza w drugim dniu sprzedaży. Więc zdobądź się na odrobinę odwagi i spróbuj namówić ich na obniżenie ceny o kilka dolarów, jeśli cena przedmiotu jest zbyt wysoka.

Moja ulubiona taktyka to bundling (znalezienie kilku przedmiotów, które lubisz i uzyskanie niskiej ceny grupoweje) i stara metoda „walk-away”: zapytaj o cenę przedmiotu i po prostu przytaknij, gdy sprzedawca odpowie. Następnie odejdź od niego i poczekaj, aż obniży cenę.

Działa jak urok.

Oczywiście zawsze pozostaje wypróbowane i prawdziwe podejście bezpośrednie: „Czy wziąłby pan zamiast tego 5 dolarów?”.

Upewnij się, że przedmioty są w stanie roboczym

Ta wskazówka dotycząca sprzedaży na podwórku brzmi jak oczywistość, ale zwłaszcza jeśli kupujesz aparaty fotograficzne lub elektronikę, zapytaj sprzedającego, czy mógłbyś przetestować dany przedmiot. Bądź wybredny.

szukaj potencjału

Przede wszystkim staraj się patrzeć na przedmioty i widzieć je w innym otoczeniu!

Czasami trudno jest dostrzec potencjał, jeśli przedmiot jest brudny lub rzucony wśród sterty śmieci. Ale tam są skarby, jeśli masz kreatywność, aby je znaleźć.

A teraz kilka moich ulubionych znalezisk z wyprzedaży! Z każdym kawałkiem wiąże się jakaś historia i możemy dosłownie pamiętać, gdzie i kiedy je kupiliśmy. Uwielbiam takie zakupy. Jeśli macie jakieś wspaniałe znalezisko, z chęcią wysłucham historii! xoxo

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej