Inspiracje

7 Wspaniałych pomysłów na spiżarnię dla maksymalizacji małych przestrzeni magazynowych

Posiadanie spiżarni w kuchni to świetne miejsce do przechowywania nie tylko składników, ale także żywności. Jednak w wielu przypadkach rozmiar spiżarni jest niewielki, ponieważ kiedy zostały one po raz pierwszy dodane do domów, nie zostały zaprojektowane jako duże przestrzenie. Oznacza to, że prawdopodobnie będziesz potrzebował więcej miejsca do przechowywania niż jest dostępne w spiżarni.

Oto 7 niesamowitych pomysłów na spiżarnię, aby zmaksymalizować małe przestrzenie magazynowe.

1. Dodaj dodatkowe półki

Jednym ze sposobów, w jaki możesz dodać dodatkowe miejsce do przechowywania, jest umieszczenie większej ilości półek. W zależności od wielkości twojej spiżarni, możesz być w stanie dodać wiele dodatkowych półek, aby dać ci dodatkową przestrzeń. Dodawać trochę ekstra specjalnego dotyku, dlaczego nie dodawać niektóre dekoracyjnych ściennych półek wsporniki tak, że zostać częścią ogólny temat i projekt spiżarnia.

2. Dodaj stojak na wino

Jeśli lubisz mieć wino ze swoimi posiłkami, to może warto rozważyć dodanie stojaka na wino do spiżarni. Te mogą być tworzone do niestandardowych specyfikacji lub można kupić jeden już wykonane. Którykolwiek jeden wybierasz, ja będzie wielki dodatek i pozwoli wszystkie butelki przechować prawidłowo. Istnieje wiele rodzajów stojaków na wino, w tym te wykonane z drewna lub metalu, więc możesz mieć taki, który pasuje do Twojego projektu spiżarni najlepiej.

3. Dodaj szuflady na przyprawy

Tworzenie szuflad do przechowywania wszystkich swoich przypraw i innych przypraw utrzymuje je wszystkie w tym samym miejscu, więc nie trzeba polować wokół nich. Możesz również dodać większe szuflady na puszki i słoiki, jeśli masz dostępne miejsce. Możesz przekształcić stare szuflady, dodając separatory do szuflad i dodając etykiety dla każdego przedmiotu.

4. Zamień inną szafkę na spiżarnię

Jeśli nie masz miejsca, aby dodać dodatkowe przechowywanie do istniejącej spiżarni, a następnie spróbuj zobaczyć, czy jest inna szafka, która może być przekształcona w dodatkową spiżarnię. Ty możesz używać to jako dodatkowa spiżarnia lub używać wielkiego dwa przestrzenie jako spiżarnia i konwertować inny w wielozadaniową szafkę.

5. Dodaj stojak na garnki

Jeżeli ty obecnie układasz twój garnki, then używać garnka stojak może uwalniać cenną półkę przestrzeń. Pozwala on również na szybki i łatwy dostęp do garnków. Umieść stojak na garnki w miejscu, w którym będzie on łatwo dostępny podczas gotowania. Pozwoli to uniknąć jakiegokolwiek pośpiechu w tym czasie.

6. Dodaj stojaki do drzwi spiżarni

Wewnętrzna strona drzwi spiżarni może być czasami przeoczona. Jednak są one doskonałym miejscem, aby dodać dodatkowe stojaki na pokrywki do garnków, przyprawy, przybory lub jakiekolwiek inne przedmioty kuchenne.

7. Organizuj z koszami

Jeśli masz spiżarnię, która jest wypełniona wszystkimi rodzajami żywności w żadnym szczególnym porządku, to dodaj kosze, w których możesz posortować swoje jedzenie w rodzaje, takie jak puszki i słoiki, lub według rodzaju żywności. To pomoże Ci znaleźć to, czego potrzebujesz szybko i łatwo. Tak więc, jak widać, z pewnym czasem i umiejętności DIY, można przekształcić swoją spiżarnię, aby dać ci trochę dodatkowej przestrzeni.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej