Nasze recenzje

9 Najlepszych content writerów AI do tworzenia i pisania treści w 2022 r.

Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie piszesz coś każdego dnia. Może to być post w mediach społecznościowych, e-mail, wiadomość tekstowa, a nawet po prostu lista rzeczy do zrobienia. Ale co jeśli mógłbyś uzyskać pomoc od asystenta pisania?
Dzisiaj mamy wiele programów komputerowych ze sztuczną inteligencją (AI), które mogą pomóc w wielu aspektach tworzenia treści.

Programy te mogą pomóc Ci we wszystkim, od wymyślania pomysłów na to, o czym pisać, do edycji gotowej pracy. A w tym poście pokażemy Ci najlepsze oprogramowanie do pisania AI na rynku. Więc jeśli szukasz pomocy w pisaniu, czytaj dalej!

Po tym, jak porozmawiamy o narzędziach do pisania AI, porozmawiamy o tym, jak uzyskać najlepsze doświadczenie. Może się okazać, że narzędzia do pisania AI są jak rower. Jeśli nie wiesz, jak go używać, może wydawać się niewygodny i nieporęczny; jednak gdy nauczysz się go skutecznie obsługiwać, przekonasz się, że dotrzesz do celu znacznie szybciej.

Jak działa oprogramowanie do pisania AI?

Kiedy tworzysz nowy fragment treści, pierwszą rzeczą, jaką robi oprogramowanie do pisania AI, jest analiza danych wejściowych. Patrzy na tytuł, temat, gatunek i inne czynniki, aby zdecydować, jakiego rodzaju treści potrzebujesz.

Następnie wykorzystuje swoją obszerną bazę danych zawierającą ponad milion artykułów, aby przeanalizować i znaleźć najbardziej istotne informacje dla konkretnego projektu. Wreszcie, składa wszystko razem i tworzy całkowicie unikalny i oryginalny kawałek treści, który jest dostosowany do Twoich potrzeb.

Lista najlepszych narzędzi do pisania treści AI na rok 2022

Powinniśmy zacząć od tego, że „najlepsze” jest subiektywnym terminem. W tym przewodniku znajdziesz listę dobrych narzędzi do pisania AI i będziesz miał informacje, aby zdecydować, czy jest jeden, który jest najlepszy dla Ciebie.

Narzędzia do pisania AI są nieco inne niż to, co większość ludzi sobie wyobraża. Są one tam, aby pomóc i rozszerzenie, ale pisarz jest nadal kapitan statku – korektor, fact-checker, i ostateczny redaktor. Jeśli używasz tych narzędzi poprawnie, można z pewnością dokonać wielkich korzyści w pisaniu szybkość i wydajność.

Zbadajmy każde z tych narzędzi dalej.

1. Narzędzia do pisania Jasper AI

Jasper AI jest naszym numerem jeden wśród narzędzi do pisania AI. Możesz użyć narzędzi Jasper, aby pomóc w tworzeniu treści, syntezie akapitów i opracowaniu oryginalnego tekstu. Jasper jest obecnie jednym z najbardziej szanowanych narzędzi do pisania AI.

Najlepsze dla: Jasper jest najlepszy dla tych, którzy chcą najbardziej zaawansowanego generowania oprogramowania. Dzięki Jasperowi możesz wydać narzędziu AI polecenie, a ono wygeneruje treść na podstawie twojego żądania. Dla tych, którzy chcą pełnego doświadczenia w pisaniu AI, to Jasper jest drogą do zrobienia.

Cena:

Dla trybu startowego, zapłacisz 29 dolarów za miesiąc, ale to skaluje się w oparciu o domu wiele słów trzeba. Jeśli chcesz, aby większość funkcji, to trzeba będzie uaktualnić do trybu Boss, który pozwala wykorzystać pełną moc pisania AI – to zaczyna się od 59 dolarów za miesiąc i skaluje się w oparciu o Twoje potrzeby liczenia słów.

Kluczowa cecha: prosta funkcja polecenia pozwala generować treści bez większego wysiłku początkowo. Ponadto, możesz użyć Jaspera do stworzenia niezliczonej ilości konspektów i nagłówków.

Zalety i wady Jaspera: Bardzo fajne jest to, że Jasper może nauczyć się twojego stylu i tonu. Gdy zaczniesz rozwijać artykuł, narzędzie AI zacznie emulować twoją strukturę, dając ci silną treść. Jasper jest trochę droższy niż inne opcje, ale to jako zapewnia jedne z najlepszych korzyści.

2. Surfer SEO: Narzędzie do pisania treści AI.

Surfer SEO to narzędzie do pisania AI, które pomaga podwójnie sprawdzić siłę słów kluczowych i strukturę; w zasadzie każde SEO na stronie (liczba słów, nagłówki, słowa kluczowe) zostanie uporządkowane z Surfer SEO. To narzędzie wyrosło na silnego pretendenta.

Najlepsze dla: Ci, którzy chcą rock-solid on-page SEO. Jak zapewne wiesz, same słowa na stronie nie zawsze wpływają na ranking – zaplecze twojej strony również będzie miało wpływ na twoje SEO, podobnie jak twoje backlinki itp. Jednakże, jeśli chcesz wykluczyć wszelkie rażące problemy z on-page SEO, Surfer ma cię pokryć.

Ceny:

Jeśli płacisz rocznie, otrzymujesz zniżkę. Stawka początkowa wynosi 49 dolarów każdego miesiąca, i to skaluje się stamtąd, z opcją dla 99 dolarów każdego miesiąca lub 199 dolarów miesięcznie.

Kluczowe cechy: Surfer weźmie słowo kluczowe i da ci dziesiątki i dziesiątki powiązanych słów kluczowych i fraz. Następnie możesz użyć tych fraz, aby twój artykuł był bardziej odpowiedni do tematu, który obejmujesz.

Zalety i wady: Jeśli jesteś dość nowy w SEO, to Surfer może być dużą pomocą. Ponadto, jeśli zmagasz się z wymyślaniem słów kluczowych i powiązanych fraz, to Surfer ci pomoże.

Z tym, że niektórzy bardziej doświadczeni eksperci SEO powiedzieli, że Surfer zapewnia tylko minimalny wzrost i że chociaż narzędzie jest skuteczne, nie musi naprawiać treści, które były już profesjonalnie zoptymalizowane. Jest to subiektywne, a najlepszym rozwiązaniem jest wypróbowanie go i sprawdzenie, czy jest odpowiedni dla twojego przepływu pracy.

3. Bramework: AI Writing Tools

Bramework to zasilany przez AI asystent pisania, który może pomóc Ci szybciej opracować treść. Jest to tańsza opcja dla tych, którzy chcą wypróbować niektóre narzędzia do pisania treści. Jednak pozwala również skalować, jeśli jesteś profesjonalistą lub agencją.

Najlepsze dla: Ci, którzy chcą pomocy we wszystkich aspektach pisania bloga, w tym generowania tytułów i treści. Ponadto, możesz użyć Bramework, aby pomóc Ci zrobić silne badania słów kluczowych, a także dogłębną analizę stron wyników wyszukiwania (SERPS).

Cennik:

istnieją cztery poziomy cenowe. Najtańszy poziom zaczyna się od 19 dolarów miesięcznie. W tej cenie otrzymasz 10 000 słów wygenerowanych przez AI i nieograniczony dostęp do badań słów kluczowych. Jednakże, jeśli potrzebujesz więcej, możesz wydać od 49 dolarów do 199 dolarów każdego miesiąca dla najbardziej zaawansowanych narzędzi. Jeśli planujesz korzystać z narzędzia rocznie, otrzymasz niewielką miesięczną zniżkę (około 3 dolarów od 19-dolarowego planu miesięcznego).

Kluczowe cechy: Możliwość pisania treści o długiej formie sprawia, że Bramework dobrze nadaje się dla osób wydzierających artykuły na bloga. Jednak jeśli jesteś kimś, kto zmaga się z tytułami, to ich generatory tytułów pomogą ci również. Bramework reklamuje się jako narzędzie, które leczy blokadę pisarską i redukuje czas spędzony na wpatrywaniu się w pustą stronę.

Doświadczenie użytkownika: Bramework będzie przyjazny dla użytkownika; jednak, jak w przypadku każdego oprogramowania do pisania AI, będzie krzywa uczenia się, aby zapoznać się z narzędziami.

Lubiane i nielubiane: Dla kogoś, kto zmaga się z trzymaniem się treści o długiej formie, to narzędzie pomoże ci to zrobić. Będziesz musiał uważnie obserwować tekst wygenerowany przez AI, aby zapewnić, że wszystko jest dokładne.

4. Grammarly: AI Proofreader, Style Guide i Plagiarism Checker

Grammarly to prawdziwa gratka, jeśli chodzi o korektę. Oferuje o wiele więcej funkcji niż zwykłe sprawdzanie pisowni w Word lub Google docs. Grammarly nauczy Cię wielu rzeczy, których nie wiedziałeś, a także utrzyma spójność Twojego pisania. Wreszcie, wbudowany sprawdzacz plagiatów Grammarly jest znany jako jeden z najlepszych w Internecie.

Najlepszy dla: Każdy, kto robi spójną ilość pisania, znajdzie Grammarly przydatne. Sprawi, że Twoje pisanie będzie bardziej wciągające i wyłapie wiele oczywistych błędów, które Word przeoczy.

Ceny:

Skończy się na płaceniu około 12 dolarów miesięcznie za wersję premium lub 15 dolarów miesięcznie za konto biznesowe (pozwala dodać wielu członków); jednak zwraca się w czasie i jakości. Istnieje darmowa wersja, która jest całkiem dobra dla standardowych kontroli!

Kluczowe cechy: Grammarly ma tonę dodatkowych funkcji, niektóre przydatne, niektóre mniej. Po pierwsze, możesz zapłacić za ludzką edycję, jeśli chcesz. To jest drogie, ale jest tam, jeśli chcesz. Po drugie, możesz zbudować przewodnik po stylach biznesowych. Więc jeśli masz firmę i chcesz, aby ludzie przestrzegali konkretnych zasad, Grammarly daje Ci tę opcję. Wreszcie, Grammarly sprawdza pod kątem kilku kryteriów: Błędy krytyczne, zaangażowanie, jasność i styl.

Lubiane i nielubiane: Jak każde narzędzie AI, Grammarly jest tam tylko po to, aby powiększyć prawdziwego pisarza. Z pewnością pomaga zidentyfikować problemy, takie jak głos bierny i wyłapie bardziej oczywiste błędy.

Jednak Grammarly nie rozumie naturalnych ludzkich zmian w języku. Na przykład, czasami, to jest w porządku, aby użyć fragmentu zdania. Na przykład. Grammarly tego nie rozumie. Dalej, Grammarly często będzie sugerować dodanie interpunkcji do nagłówków.

5. Quillbot: Proofreader i AI writing Tool

Quillbot to narzędzie do korekty i pisania AI, które pomoże Ci edytować Twoje własne treści, jak również generować nowe. Wiele osób używa Quillbot do opracowania zorganizowanego parafrazowania (nieplagiatowego), a następnie budowania własnych unikalnych treści wokół niego.

Najlepsze dla: Quillbot to dobra opcja dla tych, którzy chcą edytora pisania AI, ale chcieliby również trochę generowania treści. Na przykład Grammarly nie generuje treści dla Ciebie; po prostu edytuje. Z Quillbot, dostaniesz edycji i treści. Jeśli szukasz dabble w AI narzędzi do pisania, to może być twój punkt wyjścia.

Ceny:

Quillbot oferuje miesięczne, roczne lub półroczne subskrypcje. Jeśli płacisz rocznie, cena jest tylko około 8 dolarów za miesiąc. W przeciwnym razie zapłacisz 19 dolarów na zasadzie miesiąc w miesiąc.

Kluczowe cechy: Quillbot nie powstrzymuje się, jeśli chodzi o funkcje. Po pierwsze, pozwala na wypróbowanie rzeczy bezpośrednio na ich stronie internetowej – jest to miłe, ponieważ nie trzeba podawać żadnego adresu e-mail lub karty kredytowej.

Quillbot oferuje narzędzie do cytowania, które może być bardzo przydatne w pisaniu akademickim lub w każdym innym przypadku, gdy musisz pokazać swoje referencje w profesjonalny sposób.

Quillbot jest również znany ze swojego edytora gramatyki i stylu. Może nie jest on tak świetny jak Grammarly, ale otrzymujesz o wiele więcej narzędzi.

User Experience: Quillbot wydaje się być jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika narzędzi. Pozwalają one na zabawę z ich narzędziami bezpośrednio na ich stronie, dając Ci możliwość zdecydowania czy naprawdę je lubisz.

Lubiane i nielubiane: Quillbot daje dobre parafrazowanie, ale może być również trochę powtarzalny. Ponadto, jeśli szukasz tego ludzkiego dotyku, to trzeba będzie dodać, że sam.

6. Rytr: AI Writing Tool

Rytr to przyjazne dla użytkownika narzędzie do pisania AI, które pomaga pisarzom i twórcom treści szybciej tworzyć treści. Ma to bardzo prosty interfejs, który pozwala rozpocząć generowanie treści z niewielką potrzebą zaawansowanego szkolenia.

Najlepsze dla: Ludzie, którzy chcą niedrogiego, wypróbowanego i prawdziwego generatora treści AI. To narzędzie jest bardzo proste do skonfigurowania i pozwala budować treści na podstawie tytułu i powiązanych słów kluczowych. Jeśli jesteś zainteresowany szybszym generowaniem treści, to narzędzie może być dla Ciebie.

Cena:

Dla użyteczności i skalowalności tego narzędzia, cena jest dość przystępna. Dla 9 dolarów każdego miesiąca, można uzyskać do 50.000 znaków (nie słów). Możesz zapłacić około 30 dolarów miesięcznie i uzyskać nieograniczoną ilość słów, dla większej ilości treści. Ponadto, istnieje roczna zniżka, jeśli płacisz za dwanaście miesięcy w tym samym czasie.

Cechy: Rytr będzie oferować tonę różnych szablonów dla ludzi, którzy potrzebują wszelkiego rodzaju treści. Na przykład, jeśli potrzebujesz stworzyć biznesplan lub zarys dla filmu na YouTube, Rytr weźmie twoje informacje i dostarczy coś, co jest bliskie temu, co zamierzasz.

Doświadczenie użytkownika: Wszystkie te napędzane przez AI narzędzia do pisania mają prostą użyteczność, ale są takie, które są prostsze niż inne, a Rytr wydawał się brać tort. Ich projekty i struktura kontroli była intuicyjna, nawet dla tych, którzy nie nazwaliby się „techy”.

Lubi i nie lubi: ogólna prostota tej platformy była uderzająca. To ma sens, że to narzędzie przemawia do tak dużej publiczności.

Jedyny niesmak: reklamowanie znaków zamiast słów. Szczerze mówiąc, wydaje się to trochę niejasne, być może sprawiając, że ludzie myślą, że dostają więcej niż naprawdę są z wersją 9-dolarową za miesiąc.

7. Copysmith: Copywriting AI Tool

Copysmith jest narzędziem skierowanym do copywriterów. Copywriting jest trochę inny niż typowe pisanie treści, choć te dwa mają dużo nakładania się. Copywriting często skupia się na reklamach i treściach stron docelowych, więc musi być napisany w specyficzny sposób, aby zapewnić, że od razu połączy się z czytelnikiem.

Najlepsze dla: copywriterów lub firm, które potrzebują pomocy w wielu powtarzalnych zadaniach, takich jak opisy produktów i kopie internetowe. Copysmith ma wbudowany program, który wie, jak budować tytuły, które sprzedają i angażują. To narzędzie było używane zarówno przez duże, jak i małe firmy, i ma wiele recenzji klientów zgłaszających dziki sukces.

Ceny:

Copysmith ma trzy poziomy cenowe. Starter jest 19 dolarów na miesiąc, z kilku dolarów zniżki, jeśli kupisz rocznie. Mają profesjonalny pakiet za 59 dolarów miesięcznie, choć można zaoszczędzić około 100 dolarów rocznie, jeśli zapłacisz za roczną subskrypcję. Wreszcie, jeśli jesteś dużą firmą, musisz skontaktować się z nimi, aby uzyskać wycenę.

Jednak powinniśmy zauważyć, że oferują one bezpłatną wersję próbną, która nie wymaga karty kredytowej – możesz przetestować rzeczy i zobaczyć, czy ci się podoba. Będą one jednak wymagać adresu e-mail i konta.

Kluczowe cechy: Copysmith oferuje wbudowany sprawdzacz plagiatów, który zapewnia, że wszystkie twoje kopie i treści są oryginalne. Daje również możliwość integracji z innymi narzędziami online, takimi jak dysk Google.

Doświadczenie użytkownika: Jeśli jesteś typem osoby, która lubi integrację, to copy smith powinien być dla ciebie dobrym dopasowaniem.

Lubi i nie lubi: zdolność do tworzenia masowych subskrypcji produktów może być game-changerem dla tych, którzy sprzedają produkt fizyczny. Ponadto, miło jest, gdy firmy oferują naprawdę free trial.

Miło byłoby zobaczyć ceny biznesowe, ale zrozumiale muszą skalować ceny do wielkości firmy.

8. ArticleForge: AI Content Writing Tools

Artykuł Forge to platforma do pisania treści, która weźmie słowo kluczowe i zamieni je w artykuł. Article Forge twierdzi, że jest jednym z najbardziej hands-off narzędzi, pozwalając uzyskać pełny artykuł w tak szybko, jak 60 sekund.

Najlepsze dla: osób zainteresowanych światem AI do pisania treści i chciałyby pisać proste artykuły. Jeśli szukasz zmniejszenia ilości czasu, który spędzasz na pisaniu artykułów, to narzędzie może być dla Ciebie. Porozmawiajmy o cenach.

Cennik:

Możesz uzyskać usługę za 13 $, 27 $ lub 57 $ miesięcznie, z przyrostowymi upscalami w objętości.

Kluczowe cechy: To narzędzie jest dla tych, którzy chcą wykorbić tonę treści online w krótkim czasie. Stanowią one, że ich zawartość przechodzi Copyscape i że Kuźnia Artykuł może przesłać bezpośrednio do swojego bloga.

Doświadczenie użytkownika: Otrzymujesz pięciodniową bezpłatną próbę, aby przyzwyczaić się do platformy i zobaczyć, czy działa dla Ciebie. Darmowe próby są doskonałym sposobem, aby zobaczyć, czy twój przepływ pracy pasuje do narzędzi styl pisania.

Lubiane i nielubiane: To narzędzie wydaje się produkować treści szybko. To nie zrobić kilka wzniosłych roszczeń, i byłoby pomocne, gdyby były one bardziej jasne o potrzebie sprawdzania faktów, edycji, i tak dalej. Nawet jeśli narzędzia mogą generować tekst, użytkownik nadal będzie musiał zapewnić, że treść jest czysta, dokładna i zaktualizowana.

Będziesz musiał zmienić układ treści, aby zapewnić jej przepływ, a także dodać swoje osobiste akcenty. Ponownie, to narzędzie pomoże Ci w tworzeniu treści, ale potrzebuje Twojej pomocy, aby naprawdę zabłysnąć. Aby uzyskać jak najwięcej z tego narzędzia, trzeba będzie jeszcze nauczyć się, jak to działa.

9. AI Writer: Narzędzie do pisania treści

AI Writer to narzędzie do pisania treści, które może również napisać Ci artykuły o długiej formie. Mogą pomóc Ci zaplanować następny artykuł, a także zbudować artykuły przyjazne dla SEO.

Najlepsze dla: tych, którzy potrzebują dużo treści, które odpowiadają na ogólne pytania. Jeśli budujesz dużo treści opartych na nieskomplikowanych pytaniach, to znajdziesz te narzędzia działają dobrze.

Ceny:

Będzie to nieco droższe niż więcej opcji, a możesz zapłacić miesięcznie lub rocznie; cena początkowa wynosi 29 USD za miesiąc, a to idzie w górę do 375 USD za miesiąc dla dużych firm.

Interfejs użytkownika: To narzędzie ma również darmową wersję próbną, która da Ci czas na zapoznanie się z platformą, aby upewnić się, że ma narzędzia, których potrzebujesz, aby być wartym swojego czasu.

Kluczowe funkcje: To narzędzie spojrzy na twoje SEO i wstawienie słów kluczowych, zapewniając, że Google wie, o czym jest twój artykuł. Również to narzędzie oferuje do 40 artykułów w początkowym punkcie cenowym.

Lubi i nie lubi: Możliwość szybkiego pisania treści jest intrygująca, choć nadal będziesz musiał zapewnić ręczne sprawdzanie stylu i faktów.

Słowa końcowe: Jak uzyskać najwięcej z narzędzi do pisania AI w 2022 r.

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z oprogramowania do pisania AI, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Pierwsza rzecz, którą powinieneś wiedzieć: jeśli planujesz wpisać słowo kluczowe i otrzymać wysokiej jakości artykuł (bez żadnej innej pracy), prawdopodobnie będziesz rozczarowany.

Nie znaczy to jednak, że nie działają – działają. Ale, jak każde narzędzie, działają w połączeniu z osobą.

Niezależnie od narzędzia AI, tutaj ato kilka rzeczy, na które trzeba zwracać uwagę za każdym razem:

  • Sprawdzanie faktów. Narzędzia do pisania AI często podają fakty, ale mogą się też mylić. Upewnij się, że podwójnie sprawdzasz wszelkie stwierdzenia wartości przez narzędzia do pisania AI. To wymaga pracy, ale jest potrzebne.
  • Przepływ i tempo. Musisz dwukrotnie sprawdzić, czy zdania i akapity są w odpowiedniej kolejności i czy myśli artykułu podążają w logicznym ciągu.
  • Edycja. Narzędzia AI zazwyczaj dadzą ci całkiem dobrą gramatykę. Mimo to musisz upewnić się, że wszystkie słowa zostały użyte poprawnie i że zdania są łatwe do odczytania.
  • Ludzki dotyk. Treść AI zawsze będzie treścią AI. Chociaż narzędzia do pisania AI mogą pomóc Ci w tworzeniu treści i odpowiadaniu na pytania, nadal musisz zapewnić czynnik X.

Pamiętaj, aby dodać trochę własnego pisania z osobistym smakiem. Również obrazy i filmy są świetnym dodatkiem do treści online. Narzędzia AI mogą pomóc, ale to Ty musisz nadać artykułowi ostateczny szlif.

Uwaga końcowa: Wiele narzędzi do pisania treści AI jest zbudowanych na systemie zwanym GTP3. Ten program wypełzł z Internetu i przeczytał mnóstwo artykułów i stron internetowych, ucząc się wielu rzeczy. Jednak większość jego informacji jest sprzed 2020 roku, co oznacza, że będzie miał problemy z pisaniem o bieżących wydarzeniach.

Rzeczywiście, kiedy testowałem niektóre narzędzia AI, nie wydawały się wiedzieć nic poza 2020 rokiem. Ponieważ używasz różnych narzędzi, będziesz musiał przeprowadzić własne testy, aby sprawdzić, czy aplikacja jest aktualizowana do ostatnich wydarzeń. Oczywiście nie oznacza to, że narzędzia nie mogą być pomocne, ale oznacza to, że treści związane z dniem dzisiejszym (lub przyszłością) będą wymagały większego wkładu ze strony użytkownika.

Czy sztuczna inteligencja zastąpi pisarzy?

Niektórzy uważają, że sztuczna inteligencja w końcu zastąpi pisarzy, ponieważ technologia ta nadal się rozwija i staje się bardziej zaawansowana. W końcu AI już teraz potrafi poradzić sobie z wieloma zadaniami związanymi z pisaniem, takimi jak tworzenie streszczeń i tłumaczeń.

Choć nadal istnieją pewne wyzwania, które należy rozwiązać, zanim AI całkowicie przejmie proces pisania, nietrudno wyobrazić sobie przyszłość, w której maszyny będą w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej