Inspiracje

9 sposobów na umeblowanie dużej pustej ściany

Może właśnie kupiłeś dom lub jesteś w trakcie remontu swojego domu. Puste ściany mogą stworzyć niepokojącą atmosferę. Jeśli masz pustą ścianę w swoim domu lub szukasz modnych pomysłów na wyposażenie ścian, istnieje wiele nowoczesnych pomysłów na to, co możesz zrobić, aby odkryć swoje ściany na nowo.

Oto 9 modnych pomysłów, które mogą ponownie przekształcić puste ściany w twoim wewnętrznym domu.

1. Lustra

Instalacja luster to wyjątkowy sposób na wypełnienie pustej przestrzeni na pustej ścianie. Istnieją dziesiątki różnych rozmiarów i kształtów do wyboru, które wszystkie mogą olśnić twój dom, odzwierciedlając temat pokoju w pogłębiających się sposobach. Lustra mogą mieć przesuwny zakres cenowy i wymagają trochę umiejętności, aby zainstalować z szykowną i nienaganną pracą linii.

2. Wiszące sadzarki

Jeśli ty lub ludzie w twoim gospodarstwie domowym mają zielony kciuk, rozważ kształtowanie pustej ściany z nowym wieszakiem ściennym lub wiszącymi roślinami. Trochę zieleni w pokoju pomaga przeformułować atmosferę, jednocześnie oddając świeże i zachwycające powietrze do domu. Plantery mogą być opłacalnym sposobem na ożywienie przestrzeni i występują we wszystkich różnych rozmiarach, materiałach i kształtach.

3. Pływające półki

Świetnym sposobem na nadanie pustej ścianie nowej definicji jest zainstalowanie pływających półek. Zwłaszcza jeśli ta pusta ściana ma meble wzdłuż podłogi, pływające półki oferują możliwość podjęcia objętości w inny sposób. Pokazanie swoich bibelotów i dekoracji w nowy sposób może nadać Twojemu domowi nowy klimat.

4. Murale ścienne

Modnym pomysłem na duże puste ściany jest zamówienie fototapet, które pokrywają całość lub częściowe obszary Twoich pustych ścian. Murale ścienne oferują innowacyjny sposób na przeprojektowanie pustej przestrzeni, podczas gdy na budżet. Jeśli jesteś zapalonym fotografem, możesz nawet użyć własnych zdjęć, aby przekształcić pustą ścianę.

5. Panele drewniane

Jeśli jesteś stolarzem lub masz odwołanie do estetyki drewna, instalowanie poplamionych, poszarpanych lub świeżo ściętego drewna i driftwood jest modnym pomysłem na wypełnienie tej pustej przestrzeni na ścianach. Możesz wybierać spośród nieskończonych możliwości drewna, które będzie odzwierciedlać ziemskie aspekty lub kreatywne panele, które płyną z tematem twojego domu.

6. Półki na rury instalacyjne

Jeśli półki są czymś, co jest na twojej głowie, modnym materiałem na półki jest użycie nowej lub odnowionej rury hydraulicznej jako półki. Estetyka rur jest nowoczesna i stylowa, która wydobywa poczucie przemysłowej nowoczesności.

7. Abstrakcyjne akcenty malarskie

Szykowne i czyste akcenty farby na pustych ścianach są bardzo przystępne pomysły, aby spruce up wnętrza swojego domu. Ściany akcentowe mogą obejmować od całych kolorów ścian, które dodają głębi do tematu w twoim domu do mniejszych, stylowych abstrakcyjnych kształtów, które odzwierciedlają kreatywne projekty. Kształty takie jak koła, linie, owale, a nawet trapezy są nowoczesne i mogą kształtować sposoby, w których twój pokój oddycha życiem.

8. Lampy ścienne i kinkiety

Jeśli twoja pusta ściana podwaja się z pokojem, który nie niesie wystarczająco dużo naturalnego światła, być może instalacja świateł ściennych jest opcją dla ciebie. Sconces i reflektory wydobywają podświetlone aspekty każdego pomieszczenia, zwłaszcza jeśli twoje meble poniżej świateł mają sztukę i wystrój na nich. Podświetlenie z dekoracyjnym oświetleniem może poprawić każdy pokój z pustą ścianą.

9. Gobeliny

Innym modnym pomysłem, który wraca do nowoczesnych kręgów dekoracji domu jest sztuka gobelinowa. Instalowanie gobelinów, które posiadają piękne wzory i narracje, które opowiadają stories to modny pomysł, który pomoże Ci wypełnić puste ściany w Twoim domu. W pomieszczeniach, które stwarzają duże możliwości dla gobelinów, często ściany są centralnym punktem pokoju.

Może ci się również spodobać

Read More