Nasze recenzje

Amazon właśnie przeszedł samego siebie dzięki tej epickiej ofercie Galaxy Z Fold

Amazon przeszedł samego siebie z tą genialną ofertą Galaxy Z Fold 5.

W ciągu miesięcy przeprowadziliśmy wiele ofert na premierowe składane urządzenia Samsunga, ale ta jest wyjątkowa. Dotyczy to topowego modelu 1 TB, który otrzymuje ogromną oszczędność 37%.

Mówimy o spadku ceny z oszałamiających 2 049 funtów do znacznie przyjemniejszych 1 299 funtów. To wciąż dużo pieniędzy, ale w rodzaju „normalnego flagowego telefonu”.

Zaoszczędź £750 na Samsung Galaxy Z Fold 5

Amazon oferuje ogromną zniżkę na model Samsung Galaxy Z Fold 5 o pojemności 1 TB w ramach wiosennej wyprzedaży.

  • Amazon
  • Oszczędność 37%
  • Teraz £1,299

Zobacz ofertę

Kiedy w zeszłym roku recenzowaliśmy Samsung Galaxy Z Fold 5, przyznaliśmy mu bardzo przyzwoite 4 na 5, nazywając go „jednym z najlepiej dopracowanych składanych urządzeń w stylu książki” na rynku.

Na szczególną pochwałę zasługuje duży, jasny i wiernie odwzorowujący kolory 7,6-calowy wyświetlacz wewnętrzny. Nie brakuje mu również wydajności, dzięki układowi Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Atutem Samsunga jest to, że jako pierwszy producent postawił na składane urządzenia. Oznacza to, że jego oprogramowanie i towarzysząca mu obsługa aplikacji innych firm są lepsze niż większość, jeśli nie wszyscy rywale.

Dodajmy do tego solidny zestaw trzech aparatów – co nie zawsze było oczywiste, nawet w tej cenie – i mamy wyjątkowo dobrze wyważony składany telefon.

Jedną z naszych głównych krytycznych uwag dotyczących tego składanego telefonu była podwyżka ceny o 100 GBP / 150 USD, którą Samsung zastosował w stosunku do Galaxy Z Fold 4. Ta oferta Amazon bardziej niż łagodzi tę podwyżkę cen, dzięki czemu Fold 5 jest jeszcze łatwiejszą rekomendacją.

Może ci się również spodobać

Read More