Nasze recenzje

Amazon zrezygnował z oferty na Asus Zenbook Duo

W wyścigu zbrojeń laptopów produktywnych stawka została podniesiona dzięki tej ofercie na Asus Zenbook Duo – możesz teraz zgarnąć jeden z terabajtem pamięci masowej i zaoszczędzić 250 GBP w wiosennej wyprzedaży Amazon Deal Days.

Ten wyjątkowy laptop ma smukły dodatkowy ekran pod głównym wyświetlaczem, a teraz jego cena na Amazon spadła z 999,99 GBP do 749,99 GBP. To 25% oszczędności na fantastycznym nowym laptopie do pracy.

Zdobądź Asus Zenbook Duo z rabatem w wysokości 250 GBP

Amazon ma teraz ogromną zniżkę na wyjątkowy Zenbook Duo, co czyni go jeszcze bardziej kuszącym zakupem.

  • Amazon
  • Było £999.99
  • Teraz £749.99

Zobacz ofertę

Dzięki unikalnemu punktowi sprzedaży i bardzo przyzwoitym komponentom wewnętrznym, uzyskanie Zenbook Duo z tak dużym rabatem jest kuszącą ofertą. Czy to urządzenie ma to, czego potrzebujesz do pracy?

Przede wszystkim z punktu widzenia wydajności ten laptop jest bardzo solidny. 16 GB pamięci RAM i procesor Intel Core i7 zapewniają, że z łatwością poradzi sobie z wieloma zadaniami jednocześnie i jest mało prawdopodobne, abyś czuł się ograniczony mocą, chyba że używasz bardzo wymagającego oprogramowania. Ten konkretny model jest również wyposażony w dysk SSD o pojemności 1 TB, co stanowi dużą ilość pamięci masowej.

Najważniejszym elementem jest oczywiście dodatkowy ekran, który został umieszczony pomiędzy zwykłym wyświetlaczem a klawiaturą. Jest to ekran dotykowy i ma specjalną integrację z aplikacjami takimi jak Spotify i pakiet Adobe, dzięki czemu doskonale zwiększa produktywność. Asus specjalnie skierował to urządzenie do twórców – więc jeśli regularnie korzystasz z Photoshopa, jest to świetny wybór.

Podkładka pod mysz została bardziej kompaktowa, aby zrobić miejsce dla tego ekranu Duo i jest teraz schowana po prawej stronie klawiatury, co nie jest idealne, ale ogólna konstrukcja korpusu jest bardzo solidna, a wydajność baterii jest również dobra.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś kreatywną osobą potrzebującą nowego urządzenia, może to być świetna okazja, aby uzyskać więcej z laptopa niż z konwencjonalnego. Przyjrzyj się, dopóki trwa zniżka.

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się spodobać…

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej