Nasze recenzje

Apple Music Classical wkrótce doczeka się wersji na Androida

Apple Music Classical jest dziś dostępne na platformach Apple, ale użytkownicy Androida z zamiłowaniem do orkiestry również będą mogli się cieszyć. Tylko jeszcze nie teraz.

Nie ma jeszcze planowanej daty premiery Apple Music Classical na Androida, ale Apple twierdzi, że będzie ona dostępna w odpowiednim czasie.

„Apple Music Classical na Androida pojawi się wkrótce”, mówi Apple w poście Newsroom ogłaszającym pojawienie się aplikacji dzisiaj.

Zaoszczędź na słuchawkach Apple AirPods Max

W ramach wiosennej wyprzedaży Amazon obniżył cenę słuchawek AirPods Max o 20 GBP, obniżając typową cenę 549 GBP do 529 GBP.

  • Amazon
  • Oszczędność 20 funtów
  • Teraz 529 funtów

Zobacz ofertę

To dobra wiadomość dla użytkowników Androida, którzy korzystali z usług strumieniowego przesyłania muzyki klasycznej Primephonic na swoich urządzeniach, zanim wykup Apple zamknął je w 2021 roku.

Apple Music pojawiło się na Androidzie sześć miesięcy po premierze na iOS jako jedna z pierwszych aplikacji Apple, które kiedykolwiek pojawiły się na Androidzie. Być może więc użytkownicy Androida mogliby spodziewać się Apple Music Classical około września tego roku?

Usługa w końcu trafia na rynek jako samodzielna usługa dla subskrybentów Apple Music i nie będzie dostępna jako samodzielna subskrypcja pomimo posiadania własnej aplikacji. Pod tym względem jest trochę niezgrabna.

Jeśli jednak znasz Bacha od Beethovena, Apple Music Classical będzie oferować pięć milionów utworów ze specjalistycznym wyszukiwaniem, które zostało stworzone dla muzyki klasycznej. Istnieje również 700 list odtwarzania stworzonych przez ekspertów, a treści są ułożone w sposób, który zaspokoi potrzeby ekspertów i początkujących.

Dostępne są biografie kompozytorów i szczegółowe informacje na temat ich kluczowych dzieł. Dostępne są również „intuicyjne funkcje przeglądania”, jak wyjaśnia Apple we wpisie w App Store.

Ogólnie rzecz biorąc, ekscytujące jest to, że Apple dywersyfikuje swoją ofertę muzyczną poza muzykę popularną i obejmuje tę kategorię, która obejmuje znacznie dłuższy okres czasu niż tradycyjna historia muzyki popularnej, która ma mniej niż 100 lat, jak wiemy.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej