Nasze recenzje

Apple Pay Later dla wybranych użytkowników

Apple udostępniło swoją usługę Pay Later ograniczonej liczbie użytkowników w Stanach Zjednoczonych.

Nieoprocentowana funkcja płatności ratalnych firmy jest wreszcie dostępna dla ogółu społeczeństwa po kilku miesiącach testów z pracownikami Apple. Apple wysyła zaproszenia do „wersji przedpremierowej” do wybranych użytkowników w USA, z planami zaoferowania jej wszystkim kwalifikującym się użytkownikom w nadchodzących miesiącach.

Apple Pay Later pozwala podzielić koszt dużych zakupów na cztery części, rozłożone na sześć tygodni, bez odsetek i opłat. Wszystko odbywa się za pośrednictwem aplikacji Apple Wallet, w której użytkownicy mogą zarządzać tym, co zasadniczo stanowi pożyczkę Apple.

Pożyczki te można zaciągać na kwoty od 50 do 1000 USD, które można następnie wykorzystać na zakupy online i w aplikacji dokonywane na iPhonie i iPadzie u sprzedawców akceptujących Apple Pay. Aby uniknąć nadmiernego zadłużenia, karty kredytowe nie mogą być używane do bezpośredniego spłacania pożyczki Apple Pay.

Pełne szczegóły aplikacji zostały opublikowane na stronach wsparcia Apple.

Apple po raz pierwszy ogłosiło swoją usługę płatności na WWDC 2022 w czerwcu ubiegłego roku. Miała ona być dodatkiem do aplikacji Apple Wallet w związku z wprowadzeniem systemu iOS 16, ale nie udało się jej uruchomić, ponieważ pojawiły się doniesienia o poważnych problemach technicznych.

Biorąc pod uwagę, że usługa nie jest jeszcze w pełni dostępna w Stanach Zjednoczonych, nie wstrzymujemy oddechu na szybkie globalne wdrożenie. Miejmy jednak nadzieję, że po usunięciu wszystkich błędów nie potrwa to zbyt długo.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej