Nasze recenzje

Apple Watch 8 nigdy nie był tańszy niż teraz

Amazon organizuje swój pierwszy dzień ofert w roku z okazji wiosny i już zauważyliśmy kilka doskonałych oszczędności na Apple Watch 8.

Spis treści

W ramach promocji Spring Deals Amazon obniżył cenę Apple Watch Series 8 o imponujące 23%.

Oznacza to, że możesz kupić urządzenie do noszenia, które pozostaje łatwą rekomendacją dla użytkowników iPhone’a, za jedyne 293 GBP – w porównaniu z ceną detaliczną 379 GBP.

Patrząc na historię cen tego produktu, widzimy, że jest to również najniższa cena, do jakiej kiedykolwiek spadł na Amazon UK – i chociaż minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy go sprzedawanego za pełną cenę RRP przez dłuższy czas, poprzednia niska cena wynosiła 309 GBP. W rezultacie jest to doskonała oszczędność dla urządzenia do noszenia, które nadal oceniamy bardzo wysoko.

Apple Watch 8 nigdy nie był tańszy niż teraz

W ramach promocji Spring Deals Amazon obniżył cenę Apple Watch Series 8 o imponujące 23%. Oznacza to, że możesz kupić urządzenie do noszenia, które pozostaje łatwą rekomendacją dla użytkowników iPhone’a, za jedyne 293 GBP – w porównaniu z ceną detaliczną 379 GBP.

  • Amazon
  • Oszczędność 23%
  • Teraz 293 funty

Zobacz ofertę

Wersja przeceniona tutaj to większa wersja 45 mm, w kolorze czerwonym. Jest dostarczany z pasującym czerwonym silikonowym paskiem. Oczywiście można wymienić ten pasek na dowolny inny oferowany w celu dodania dodatkowej personalizacji.

Może nie jest to najnowszy zegarek Apple, ale seria 8 nadal się wyróżnia, zwłaszcza że seria 9 nie dodała zbyt wiele ani nie zaoferowała ogromnego przeprojektowania. Jest GPS, HRM i wodoodporny korpus idealny do śledzenia pływania. Jest też zestaw funkcji zdrowotnych i dobre śledzenie snu wbudowane w oprogramowanie. Jest też miejsce na zapisanie muzyki do słuchania offline.

Najlepszy smartwatch w okolicy – chociaż jest to niewielki rok na aktualizacje

Plusy

  • Doskonałe funkcje śledzenia
  • Mnóstwo czujników, w tym sprytne wykorzystanie czujnika temperatury
  • Szybkie ładowanie
  • Dodatkowe tryby niskiego zużycia energii

Wady

  • Brak dużej aktualizacji
  • baterii

  • Minimalne dodatki w stosunku do poprzedniego modelu

W naszej entuzjastycznej recenzji zegarka z oceną 4,5/5 gwiazdek napisaliśmy: „Jest nie tylko świetny dla zdrowia i kondycji. Ma dostęp do wielu aplikacji, otrzymuje częste aktualizacje oprogramowania, zawiera piękne tarcze zegarka i jest bardzo konfigurowalny”.

Może ci się również spodobać

Read More