Nasze recenzje

Apple WWDC 23 potwierdzone na 5 czerwca z dużą wskazówką dotyczącą zestawu słuchawkowego Reality Pro

Apple potwierdziło, że WWDC 2023 odbędzie się 5 czerwca 2023 r., czyli w dniu, w którym możemy po raz pierwszy spojrzeć na legendarny zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej Reality Pro.

Coroczna konferencja Worldwide Developers Conference będzie zwieńczona tradycyjnym przemówieniem, w którym Apple zaprezentuje iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 9 i tvOS 17.

Zaoszczędź na słuchawkach Apple AirPods Max

W ramach wiosennej wyprzedaży Amazon obniżył cenę słuchawek AirPods Max o 20 GBP, obniżając typową cenę 549 GBP do 529 GBP.

  • Amazon
  • Oszczędność 20 funtów
  • Teraz 529 funtów

Zobacz ofertę

Jednak głównym wydarzeniem związanym z oprogramowaniem może być tak zwany system operacyjny „rOS”, który może zasilać zupełnie nowe urządzenie do noszenia Reality Pro – podobno ma zostać ujawnione podczas prezentacji. Obraz użyty do podłączenia ogłoszenia może być postrzegany jako sugestywny zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej.

Łuk tęczowych kolorów może być reprezentatywny dla samego zestawu słuchawkowego lub pola widzenia, którego użytkownicy będą doświadczać po umieszczeniu go na kości. Tak czy inaczej, Apple ma zwyczaj umieszczania wskazówek w tych zaproszeniach i naszym zdaniem jest to wyraźna wskazówka.

Oto oficjalne ogłoszenie:

„Firma Apple ogłosiła dziś, że będzie gospodarzem swojej dorocznej konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC) w formacie online od 5 do 9 czerwca 2023 r., z okazją dla programistów i studentów do osobistego świętowania podczas specjalnego doświadczenia w Apple Park w dniu otwarcia.

„Bezpłatna dla wszystkich deweloperów konferencja WWDC23 będzie poświęcona najnowszym osiągnięciom systemów iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS. W ramach nieustannego zaangażowania Apple w pomoc programistom w tworzeniu innowacyjnych aplikacji, wydarzenie zapewni im również wyjątkowy dostęp do inżynierów Apple, a także wgląd w nowe technologie i narzędzia, które pomogą im zrealizować ich wizje”.

Jak zawsze, będziemy mieć pod ręką cały zespół, aby relacjonować keynote WWDC ’23 i śledzić to wszystko, aby nadać temu sens. Co masz nadzieję zobaczyć na tegorocznej premierze Apple na WWDC? Daj nam znać @trustedreviews na Twitterze.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej