Nasze recenzje

Argos właśnie pokonał wiosenną wyprzedaż Amazon dzięki tej ofercie PS5 RoboCop

Wyprzedaż Amazon Spring Deal Days już trwa, ale Argos zdołał pokonać jedną z kluczowych ofert PS5.

RoboCop: Rogue City był jednym z hitów ubiegłego roku, a Amazon sprzedaje obecnie grę na PS5 za 31,99 GBP (spadek z 44,99 GBP). Jeśli jednak udasz się do Argos, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, otrzymując tę samą kopię RoboCopa na PS5 za jedyne 30,99 GBP.

Argos jest nie tylko oczywistym zwycięzcą, jeśli chodzi o tę ofertę, ale jest to również najniższa cena, jaką widzieliśmy do tej pory dla Rogue City, więc jeśli kusiło Cię, aby zanurkować i zobaczyć, o co chodzi w tym całym zamieszaniu, to teraz jest idealny czas na zakup.

Obniżka ceny RoboCop: Rogue City

Argos wyprzedził wiosenną wyprzedaż Amazon’s Spring Deal Days dzięki tej zgrabnej zniżce na RoboCop: Rogue City na PS5.

  • Argos
  • Było £44.99
  • Teraz £30.99

Zobacz ofertę

Jeśli istnieje jedna niezachwiana zasada w grach, to jest nią to, że gry oparte na filmach zwykle nie są aż tak świetne. Jednak raz na jakiś czas trafia się rzadki klejnot, któremu udaje się dostarczyć wszystko, czego można oczekiwać od zaadaptowanej gry wideo. GoldenEye 007 i Spider-Man 2 z 2004 roku to tylko kilka przykładów, a teraz RoboCop: Rogue City na szczęście jest wśród nich.

To, co gra robi lepiej niż cokolwiek innego, to uczucie wchodzenia w metalowe buty samego RoboCopa. Gdy przedzierasz się przez drzwi kryjówki gangu, prawie nic nie może stanąć ci na drodze, gdy kosisz wrogów kultowym pistoletem RoboCopa.

Rozgrywająca się między drugim a trzecim filmem z serii, Rogue City ma całkowicie oryginalną fabułę, która zawiera wiele odniesień, które z pewnością docenią spostrzegawczy fani. Aktor RoboCopa, Peter Weller, powraca nawet, aby ponownie użyczyć swojego kultowego głosu głównemu bohaterowi.

Chociaż sami jeszcze nie recenzowaliśmy tej gry, z pewnością przeszła ona burzę wśród klientów w Argos, gdzie ma pięciogwiazdkową ocenę. Jeden z klientów zauważył: „Kupiłem to dwa tygodnie temu i [bardzo rzadko] gram w grę po raz drugi po jej ukończeniu, ale ta gra jest tak dobra, że musiałem zagrać w nią ponownie, gdy tylko ją ukończyłem”.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem RoboCopa, czy po prostu szukasz czegoś nowego do grania na PS5, nie przegap tej niesamowitej oferty dzięki uprzejmości Argos.

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej