Nasze recenzje

Call of Duty: Warzone Mobile już dostępne na iOS i Androida

Call of Duty: Warzone Mobile w końcu pojawiło się na iOS i Androidzie, przenosząc jedną z najpopularniejszych gier sieciowych na smartfony.

Jak ujawniono pod koniec ubiegłego miesiąca, Activision udostępniło Call of Duty: Warzone Mobile do pobrania w App Store i Google Play Store we wczesnych godzinach porannych. Gra była w stanie ograniczonego wydania przez około rok, dostępna tylko na kilku wybranych terytoriach.

Na wypadek, gdybyś żył pod kamieniem, Warzone to wieloosobowa gra Battle Royale, w której do 120 prawdziwych graczy walczy o bycie ostatnim (lub ostatnią drużyną). W Call of Duty: Warzone Mobile na pierwszy plan wysuwa się oryginalna mapa Verdansk z pierwszej odsłony Warzone – hitu okresu lockdownu na konsolach i PC.

Słuchawki Galaxy Buds 2 Pro można kupić na Amazon za 139 funtów.

Odejmij 80 funtów od RRP i zdobądź Samsung Galaxy Buds 2 Pro za jedyne 139 funtów dzięki tej wiosennej wyprzedaży Amazon.

  • Amazon
  • Było £219
  • Teraz 139 funtów

Zobacz ofertę

Otrzymujesz również wybór klasycznych map Call of Duty dla wielu graczy, na których możesz doskonalić swoje umiejętności i ulepszać broń. Postępy są współdzielone z Warzone na konsolach i PC, a także Call of Duty: Modern Warfare 3.

Użytkownicy Apple otrzymują nieco bonusu z graficznego punktu widzenia, dzięki ustawieniu Peak, które jest dostępne wyłącznie dla posiadaczy iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max.

Na drugim końcu skali gra ma dość skromne minimalne wymagania, przynajmniej takie, jakie określiło Activision w zeszłym miesiącu. Na iOS wymaga telefonu z systemem co najmniej iOS 16 i co najmniej 3 GB pamięci RAM, co wydaje się oznaczać iPhone’a X i nowsze modele.

Na Androidzie będziesz potrzebować co najmniej 4 GB pamięci RAM i procesora graficznego Adreno 618 lub lepszego. Oznacza to, że coś takiego jak Poco X3 NFC, niedrogi telefon z 2021 roku, powinno wystarczyć.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej