Szycie

Capsule Wardrobe: Wczesna wiosna – The Fold Line

To kolejna odsłona naszej blogowej serii, w której wybieramy siedem fantastycznych rzeczy na wiosnę. Wszystkie wzory mogą być noszone razem i są wymienne. Stworzyłam filmik, w którym opowiadam o nich wszystkich i o tym jak można je razem nosić. Mimo, że obecnie na dworze pada śnieg, najwyraźniej mamy już wiosnę! Ja nazwałam to wczesną wiosną, więc jest jeszcze kilka przytulnych rzeczy, które zapewnią Ci ciepło!

Poznajmy więc te wzory:

Oto siedem wzorów do szycia, które wybraliśmy.

  • Wzór do szycia V-neck Shift Dress od The Maker’s Atelier: Ten prosty kształt jest naprawdę użytecznym elementem garderoby, duży detal plisy pudełkowej z przodu i z tyłu dodaje objętości spódnicy. możesz również skrócić to i zrobić z tego top.
  • Wzór do szycia spodni Nout od I AM Patterns: To ujęcie klasycznych spodni marynarskich ma twist, nogawka jest cięta lekko zwężona. Jest to nie tylko bardzo pochlebne, ale sprawia, że cały projekt jest bardziej nowoczesny, a detale z guzików są fantastyczne.
  • Wzór Harlene Dungarees od Merchant & Mills: ogrodniczki powracają na wiosnę, są uniwersalnym elementem garderoby, po który będziesz sięgać sezon po sezonie. Uwielbiamy ich krój na kształt spodni.
  • Wzór do szycia Rhonda Top z Fibre Mood: Ten piękny top z przodu jest dobrym elementem bazowym. Jest prosty, ale interesujący, więc może być noszony z wieloma innymi wzorami.
  • Unisex Wildwood Jacket and Vest wzór do szycia z Helen’s Closet: Jest tak wiele wariantów dla tej Kurtki, że naprawdę można zrobić kilka sztuk z jednego wzoru, które wszystkie będą wyglądać zupełnie inaczej. My kochaliśmy je wszystkie!
  • Nela Zip-neck Sweater wzór do szycia od Bara Studio: Ten cropped zip-neck jumper jest idealnym elementem warstwowym. Zrób go z czegoś lekkiego i możesz go nosić pod czymś lub w czymś przytulnym i stanie się ciepłym swetrem/ kurtką.
  • Wzór do szycia koszuli Harlow od Tessuti Fabrics: jest to tak użyteczny element, że można go nosić nie tylko jako koszulę, ale również jako kurtkę, co czyni go naprawdę uniwersalnym. Detale szwów z przodu sprawiają, że jest ona naprawdę niezwykła, pudełkowa, ale dopasowana i bardzo użyteczna.

Jak nosić je razem:

Więc wybraliśmy wzór teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak nosić je razem. Było tak wiele wariantów dla tych wzorów, ale oto kilka moich ulubionych. Enjoy!

The post Szafa kapsułkowa: Early Spring appeared first on The Fold Line.

Może ci się również spodobać

Read More