Nasze recenzje

Cena Surface Pro 9 na Amazon spadła do najniższego poziomu w historii

Krążą plotki na temat nowego Surface Pro 10, ale z pewnością będzie on kosztował niezły grosz jako nowa, błyszcząca opcja. Na szczęście obecna iteracja spadła do najniższego poziomu w historii wiosennej wyprzedaży Amazon.

Seria Microsoft Surface Pro zawsze była nieco luksusowa, więc zobaczenie Surface Pro 9 za jedyne 829 funtów, co oznacza spadek o 100 funtów, jest mile widziane. Jak zawsze w przypadku urządzeń Surface, warto też chwycić klawiaturę, a Signature Type Cover spadł o 10 funtów do 149 funtów na Amazon.

Surface Pro 9 jest tańszy niż kiedykolwiek na Amazon, teraz tylko 829 £

Ogromna oferta na Amazon dla Microsoft Surface Pro 9. Teraz tylko 829 funtów, zaoszczędź solidne 100 funtów.

Jak wspomniano, maszyny Surface rzadko są tanie i nadal nie jest to opcja budżetowa, ale uzyskanie potężnych 100 funtów zniżki na flagowe urządzenie, takie jak to, jest niezwykle atrakcyjne. Jeśli zastanawiałeś się nad Surface Pro, to jest to świetny czas, aby go zdobyć, zwłaszcza że teraz możesz go kupić wraz z Type Cover za mniej niż 1000 funtów.

Brak dostępnych danych cenowych dla tego produktu.

To, co sprawia, że czas jest tutaj odpowiedni, to wiosenna wyprzedaż Amazon. Wcześniej widzieliśmy, jak to urządzenie spadało poniżej 850 funtów podczas niektórych wydarzeń sprzedażowych, ale nigdy tak nisko, jak 829 funtów, co czyni go najniższym, jaki kiedykolwiek widzieliśmy na Amazon Pro 9.

Czy warto kupić Microsoft Surface Pro 9?

Wciąż najlepszy zestaw tabletu i klawiatury z systemem Windows.

Plusy

  • Jasny i płynny wyświetlacz PixelSense
  • Ulepszony zakres opcji kolorów
  • Ultraprzenośna produktywność

Wady

  • Niezbyt dobry stosunek jakości do ceny
  • Agresywne wentylatory
  • Droga i elastyczna pokrywa klawiatury

Microsoft Surface Pro 9 nie jest idealny i musisz iść na kompromisy, aby uzyskać elegancki wygląd, ale możesz być chętny, jeśli tego właśnie szukasz, ponieważ jest to wyjątkowy pakiet po stronie systemu Windows. W naszej recenzji byliśmy wielkimi fanami jasnego wyświetlacza PixelSense o wysokiej częstotliwości odświeżania, a nowe opcje kolorystyczne pozwalają nieco urozmaicić wygląd. I ponownie, niezwykła smukłość i wrażenie premium sprawiają, że jest to najwyższej klasy maszyna biznesowa dla tych, którzy chcą pracować z systemem Windows.rk w podróży. Brakuje jej wartości pod względem wydajności i niektórzy mogą preferować standardową klawiaturę, ale może to być dobry wybór dla właściwej osoby.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą kompleksową recenzją Microsoft Surface Pro 9

Może ci się również spodobać

Read More