Majsterkowanie

Czarne szafki kuchenne Shaker wyjaśnione

Przejdź do treści

Po prostu stylizowane, odważne i eleganckie, szafki shaker są rzeczywiście atrakcją najwyższej klasy. Od XVIII wieku do 2023 roku, te szuflady były w czołówce najmodniejszych projektów szafek. Niezależnie od tego, w jakim wnętrzu je zamocujesz, szafki shaker będą Ci lepiej służyć, jednocześnie wzmacniając wizualne cechy projektowe tego wnętrza.

W tym artykule, badamy czarne szafki kuchenne shaker; ich cechy definiujące i jak je wykorzystać, aby osiągnąć każdy projekt marzeń. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych projektach szafek cieszących się niepowstrzymaną popularnością.

O czarnych szafkach kuchennych Shaker

Czarne shakerowe szafki kuchenne są popularną odmianą globalnie uznanych shakerowych szafek. Ich projekt jest określany jako shaker ponieważ ludzie które wprowadzali one używać trząść podczas modlitwy. Nawet jeśli projektowali różne rodzaje mebli, ci ludzie byli oddanymi członkami religijnej grupy. Niemniej jednak ich artystyczna kreatywność, widoczna w ich projektach szafek, uczyniła ich bardziej popularnymi niż ich religijne oddanie. Szafki shaker, jak zauważysz, są bardzo uniwersalne. Nowocześni projektanci wzmocnili oryginalną perspektywę shaker przez włączenie różnych materiałów i cech ornamentacji, z których wszystkie zrobiły więcej dobrego w katapultowaniu projektu shaker do dożywotniej popularności. Następujący są typowi definiujący cechy czarnych shaker kuchennych gabinety.

1. Shaker Cabinet Doors

Shaker-styled gabinety, wliczając czarnych shaker kuchennych gabinety, mogą łatwo identyfikujący ich prosto projektujący drzwi. Drzwi gabinetu shaker są typowo symetryczne, płaskie i obramowane z wpuszczonym panelem środkowym. Od tradycyjnych do współczesnych projektów, drzwi szafy shaker są częściej, oznaczone z minimalnym ornamentem, na przykład, rzeźbami. Podczas gdy tradycyjne szafki shaker są oznaczone drzwiami z płyt drewnianych, nowoczesne odmiany przychodzą z drzwiami wykonanymi ze szkła, na przykład z czystego lub matowego szkła. Niezależnie od materiału, z którego są zaprojektowane, projekty drzwi do szafek shaker, od klasycznych po nowoczesne, są niczym innym jak atrakcyjnymi, dzięki swoim prostym projektom.

2. Naturalny materiał drewniany

Chociaż obecnie można znaleźć szafki shaker zaprojektowane z laminatu, płyty pilśniowej lub mieszanki naturalnego drewna i materiałów laminowanych, materiałem powszechnie związanym z projektami szafek shaker jest naturalne drewno. Prawie 90% projektów szafek shaker, malowanych, barwionych lub lakierowanych, wykonanych jest z różnych gatunków twardego drewna, w tym tekowego, klonu, dębu, hikory i wiśni, wśród wielu innych. Ich naturalna drewniana cecha materiałowa w pewien sposób uczyniła czarne szafki kuchenne shaker bardzo popularnymi, ponieważ wydają się one nie tylko opłacalne, ale i trwałe. Naturalne drewno jest łatwe do pracy w zakresie barwienia, malowania lub lakierowania. Jego szorstkie wykończenie może łatwo absorbować i zatrzymywać farby i plamy.

3. Prosty projekt

Od drzwi szafki, przez armaturę, po elementy dekoracyjne, wszystko w szafkach shaker charakteryzuje się prostotą. Chociaż można je znaleźć w różnych rozmiarach, wszystkie mają w pełni nakładaną konstrukcję i śmiały wygląd, który jest oznaczony kwadratowymi krawędziami. To właśnie ich prosta konstrukcja sprawia, że wyglądają atrakcyjnie. Z powodu ich prostego czarnego odcienia i prostej konstrukcji shaker, czarne szafki kuchenne shaker mogą dopasować się do różnych wykończeń materiałów i kolorów. Co więcej, można je łatwo dopasować do wszystkich typów kuchni, od vintage do post-nowoczesne projekty, dzięki prostocie ich budowy.

Jak stworzyć wymarzony projekt kuchni z czarnymi szafkami Shaker

Z czarnymi szafkami shaker, możesz łatwo stworzyć swój wymarzony projekt kuchni, dzięki prostym cechom tych szuflad, które sprawiają, że są bardzo łatwe do pracy. Poniżej przedstawiamy wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony projekt z szafkami kuchennymi black shaker, jeśli dobrze je zastosujesz.

Mieszaj kolory

Czarny odcień na czarnych szafkach shaker może przyciemnić Twoją salę kuchenną, jeśli pozwolisz szafkom zdominować szerszą przestrzeń i zapomnisz o wzmocnieniu oświetlenia. Dlatego najlepszym sposobem na uatrakcyjnienie wyglądu tych szuflad jest łączenie ich z jaśniejszymi kolorami, z których najdoskonalszym jest biel.

Jeśli chodzi o mieszanie kolorów, istnieją różne opcje, które można wypróbować. Należą do nich,

#1: Two-Toned Cabinets: Zamiast pozwolić czarny grać na całym szafki, można wymieszać go z lżejszym kolorem, które można zastosować na blatach. Różne kolory mogą mieszać się z czarnym, w tym szary, biały, kremowy, i tak wiele więcej.

#2: Instalacja metalowych przedmiotów: Błyszczące powierzchnie przedmiotów wykonanych z metali takich jak złoto, srebro, chrom i stal nierdzewna mogą znacznie zmniejszyć ciemne aspekty czarnych szafek kuchennych shaker.

#3: Zainstaluj drewniane podłogi: Chociaż możesz szybko skojarzyć drewniane podłogi z klasycznymi wnętrzami, naturalne odcienie drewna mogą doskonale łączyć się z czernią, aby uzyskać wymarzony wygląd. Podczas gdy czerń jest przytłaczająca, naturalne odcienie drewna są lekkie, a więc idealne do wzmocnienia kontrastu.

Popracuj nad oświetleniem

’Oprócz mieszania kolorów, instalacja sztucznych akcesoriów oświetleniowych może pomóc Ci osiągnąć wymarzony projekt kuchni z czarnymi szafkami kuchennymi shaker. Sztuczne światła, takie jak żarówki wiszące i podszafkowe oprawy oświetleniowe, mogą nie tylko sprawić, że Twoje czarne szafki shaker będą się wyróżniać, ale także sprawią, że Twoja sala kuchenna będzie wydawać się lekka i żywa pod względem wizualnym. W większości przypadków, sztuczne oprawy oświetleniowe przeznaczone do wnętrz kuchennych, cechują się błyszczącymi i szlachetnie wyglądającymi materiałami, które w pewnym sensie mogą zrobić więcej dobrego w umożliwieniu Ci osiągnięcia wymarzonego projektu z czarnymi szafkami shaker.

Spróbuj Nowoczesne Szafki Kuchenne Shaker

Jeżeli twój sen nowoczesna kuchnia projekt jest współczesny w stylu, then ty powinieneś rozważać iść dla nowoczesnych czarnych shaker kuchennych gabinety. W przeciwieństwie do ich klasycznych odmian, nowoczesne szafki shaker wyglądają niezwykle luksusowo i dostojnie. Ogólnie obdarzają z mieszankami różne materiały, cenny metaliczny sprzęt, i kojące cienie kolor czarny. Nowoczesne szafki w stylu shaker występują w wielu odmianach. Czy wolisz je w zamkniętych półkach lub otwartych formatach, po prostu upewnij się, że możesz znaleźć nieskazitelny projekt, który może pracować dobrze dla Ciebie, jeśli dobrze je przeszukasz.

Czy czarne szafki kuchenne Shaker są tego warte?

Czarne szafki shaker to najlepsze projekty szafek, które możesz wybrać, jeśli chcesz stworzyć swój projekt kuchni marzeń. Czarne szafki kuchenne shaker są po prostu stylizowane, aby ułatwić korzystanie z nich w wielu opcjach projektowych. Przychodzą w licznych wzorach, materiałach i kształtach. Ponieważ czarny jest kolorem z więcej niż jednym tonem, zawsze możesz znaleźć czarne szafki shaker z różnymi wersjami czarnej farby, od węgla drzewnego i grafitu, do mat i tak wiele więcej.

Końcowe przemyślenia

Uwielbiany za ich prosty design, oznaczony przez płaskie drzwi płytowe z wpuszczonymi panelami środkowymi, szafki shaker to świetny widok. Czarne szafki kuchenne shaker są wśród najlepszych trendów shakerowych opcji projektowania szafek, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz, aby Twoja sala kuchenna wyróżniała się pod względem wizualnym.

Podziel się tą wskazówką ze swoimi przyjaciółmi!

Znajdź nowe wskazówki

Ostatnie posty

Znajdź nowe porady

Link do ładowania strony

.alignleft{float: left;margin-inline-start: 0;margin-inline-end: 2em;}body .is-layout-flow > .alignright{float: right;margin-inline-start: 2em;margin-inline-end: 0;}body .is-layout-flow > .aligncenter{margin-left: auto !important;margin-right: auto !important;}body .is-layout-constrained > .alignleft{float: left;margin-inline-start: 0;margin-inline-end: 2em;}body .is-layout-constrained > .alignright{float: right;margin-inline-start: 2em;margin-inline-end: 0;}body .is-layout-constrained > .aligncenter{margin-left: auto !important;margin-right: auto !important;}body .is-layout-constrained > :where(:not(.alignleft):not(.alignright):not(.alignfull)){max-width: var(–wp–style–global–content-size);margin-left: auto !important;margin-right: auto !important;}body .is-layout-constrained > .alignwide{max-width: var(–wp–style–global–wide-size);}body .is-layout-flex{display: flex;}body .is-layout-flex{flex-wrap: wrap;align-items: center;}body .is-layout-flex > *{margin: 0;}:where(.wp-block-columns.is-layout-flex){gap: 2em;}.has-black-color{color: var(–wp–preset–color–black) !important;}.has-cyan-bluish-gray-color{color: var(–wp–preset–color–cyan-bluish-gray) !important;}.has-white-color{color: var(–wp–preset–color–white) !important;}.has-pale-pink-color{color: var(–wp–preset–color–pale-pink) !important;}.has-vivid-red-color{color: var(–wp–preset–color–vivid-red) !important;}.has-luminous-vivid-orange-color{color: var(–wp–preset–color–luminous-vivid-orange) !important;}.has-luminous-vivid-amber-color{color: var(–wp–preset–color–luminous-vivid-amber) !important;}.has-light-green-cyan-color{color: var(–wp–preset–color–light-green-cyan) !important;}.has-vivid-green-cyan-color{color: var(–wp–preset–color–vivid-green-cyan) !important;}.has-pale-cyan-blue-color{color: var(–wp–preset–color–pale-cyan-blue) !important;}.has-vivid-cyan-blue-color{color: var(–wp–preset–color–vivid-cyan-blue) !important;}.has-vivid-purple-color{color: var(–wp–preset–color–vivid-purple) !important;}.has-black-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–black) !important;}.has-cyan-bluish-gray-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–cyan-bluish-gray) !important;}.has-white-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–white) !important;}.has-pale-pink-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–pale-pink) !important;}.has-vivid-red-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–vivid-red) !important;}.has-luminous-vivid-orange-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–luminous-vivid-orange) !important;}.has-luminous-vivid-amber-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–luminous-vivid-amber) !important;}.has-light-green-cyan-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–light-green-cyan) !important;}.has-vivid-green-cyan-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–vivid-green-cyan) !important;}.has-pale-cyan-blue-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–pale-cyan-blue) !important;}.has-vivid-cyan-blue-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–vivid-cyan-blue) !important;}.has-vivid-purple-background-color{background-color: var(–wp–preset–color–vivid-purple) !important;}.has-black-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–black) !important;}.has-cyan-bluish-gray-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–cyan-bluish-gray) !.important;}.has-white-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–white) !.important;}.has-pale-pink-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–pale-pink) !important;}.has-vivid-red-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–vivid-red) !important;}.has-luminous-vivid-orange-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–luminous-vivid-orange) !important;}.has-luminous-vivid-amber-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–luminous-vivid-amber) !important;}.has-light-green-cyan-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–light-green-cyan) !important;}.has-vivid-green-cyan-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–vivid-green-cyan) !important;}.has-pale-cyan-blue-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–pale-cyan-blue) !important;}.has-vivid-cyan-blue-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–vivid-cyan-blue) !important;}.has-vivid-purple-border-color{border-color: var(–wp–preset–color–vivid-purple) !important;}.has-vivid-cyan-blue-to-vivid-purple-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–vivid-cyan-blue-to-vivid-purple) !important;}.has-light-green-cyan-to-vivid-green-cyan-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–light-green-cyan-to-vivid-green-cyan) !important;}.has-luminous-vivid-amber-to-luminous-vivid-orange-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–luminous-vivid-amber-to-luminous-vivid-orange) !important;}.has-luminous-vivid-orange-to-vivid-red-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–luminous-vivid-orange-to-vivid-red) !important;}.has-very-light-gray-to-cyan-bluish-gray-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–very-light-gray-to-cyan-bluish-gray) !important;}.has-cool-to-warm-spectrum-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–cool-to-warm-spectrum) !important;}.has-blush-light-purple-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–blush-light-purple) !important;}.has-blush-bordeaux-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–blush-bordeaux) !important;}.has-luminous-dusk-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–luminous-dusk) !important;}.has-pale-ocean-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–pale-ocean) !important;}.has-electric-grass-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient–electric-grass) !important;}.has-midnight-gradient-background{background: var(–wp–preset–gradient—midnight) !important;}.has-small-font-size{font-size: var(–wp–preset–font-size–small) !important;}.has-medium-font-size{font-size: var(–wp–preset–font-size–medium) !important;}.has-large-font-size{font-size: var(–wp–preset–font-size–large) !important;}.has-x-large-font-size{font-size: var(–wp–preset–font-size–x-large) !important;} .wp-block-navigation a:where(:not(.wp-element-button)){color: inherit;} :where(.wp-block-columns.is-layout-flex){gap: 2em;} .wp-block-pullquote{font-size: 1.5em;line-height: 1.6;} ]]>

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej