Nasze recenzje

Czym jest Amazon Kids Plus?

Jeśli rozważaliście zakup nowego tabletu dla swoich dzieci, to być może słyszeliście o Amazon Kids Plus.

Amazon Kids Plus to usługa subskrypcji, która często jest bezpłatna przez okres czasu z marką Kids Kindles i tabletami Kids Fire.

Ale co obejmuje ta usługa i ile kosztuje po zakończeniu okresu próbnego? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Amazon Kids Plus.

Czym jest Amazon Kids Plus?

Amazon Kids Plus to platforma cyfrowa przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Jest ona oparta na subskrypcji, co oznacza, że rodzice będą musieli płacić za dostęp co miesiąc po zakończeniu darmowego okresu próbnego.

Subskrypcja daje dzieciom nieograniczony dostęp do tysięcy przyjaznych dzieciom książek, filmów, programów telewizyjnych, aplikacji edukacyjnych i gier. Obejmuje to ekskluzywne i oryginalne treści z takich marek jak Harry Potter, Marvel, Disney, Nickelodeon, Lego i National Geographic.

Nie ma reklam i żadna z treści na platformie nie jest połączona z żadnymi serwisami społecznościowymi lub aplikacjami.

Amazon Kids Plus jest kompatybilny z szeregiem urządzeń Amazon, takich jak tablety Fire, telewizory Fire, Kindle i inteligentne głośniki Echo, a także sprzętem spoza Amazona, w tym urządzeniami z systemem Android, iOS i Chrome.

Usługa subskrypcji obejmuje również kontrolę rodzicielską za pośrednictwem Parent Dashboard. Aplikacja pozwala rodzicom ustalić cele edukacyjne, ustanowić godziny policyjne i ograniczyć czas ekranowy dla maksymalnie czterech dzieci, przy czym każde dziecko otrzymuje swój własny profil.

Czy Amazon Kids Plus jest bezpłatny z Prime?

Amazon Kids Plus nie jest bezpłatny z Amazon Prime, ale jest tańszy dla użytkowników Prime niż dla tych, którzy nie mają członkostwa Prime.

Usługa jest dostarczana z 1-miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym w standardzie, ale użytkownicy mogą wypróbować go przez okres do 1 roku bez żadnych kosztów przy zakupie niektórych urządzeń Amazon Kids, takich jak tablet Fire 7 Kids.

Po zakończeniu próby, Amazon Kids Plus kosztuje £3.99/miesiąc lub £38/rok dla klientów Prime i £6.99/miesiąc lub £68/rok dla każdego, kto nie jest jeszcze zapisany do Amazon Prime.

Może ci się również spodobać

Read More