Wnętrze

Dekoracja dyni

Te ładne dynie z gwoździami są doskonałą alternatywą dla rzeźbienia lub malowania dyni! Są rustykalne, urocze i tak proste do wykonania.

Czasami po prostu nie chcesz rzeźbić dyni. Czasami chcesz wbić w nią gwoździe zamiast tego. To jest jeden z tych momentów.

Mieliśmy trochę dodatkowych gwoździ meblowych leżących wokół z tego projektu i utkwiło mi w głowie, że będą wyglądać naprawdę fajnie w niektórych czarnych i białych dyniach.

Pojechaliśmy więc do naszego lokalnego parku dyń i wybraliśmy kilka zwycięzców, wróciliśmy do domu i zabraliśmy się do pracy. Jest to jeden z tych projektów, które są tak jakby nie do pomyślenia.

Psst – zanim wejdziesz, upewnij się, że zapisałeś się poniżej do mojej grupy VIP, abym mogła wysyłać więcej moich najlepszych pomysłów na majsterkowanie prosto do Ciebie.

Pomysły na dynie, które nie wymagają rzeźbienia

Kocham ten pomysł najbardziej, ponieważ nie ma bałaganu związanego z rzeźbieniem!

Mamy ogromną bibliotekę pomysłów na dekorowanie dyni na Halloween bez rzeźbienia. Zaokrągliłam kilka moich ulubionych, aby wszystkie były tutaj w jednym miejscu dla Ciebie.

Pamiętaj, aby przypiąć swoje ulubione, abyś mógł je łatwo znaleźć ponownie.

Materiały, których będziesz potrzebować

Gwoździki. Tak się składa, że mieliśmy całą masę gwoździ, które zostały ze starego projektu, ale nie musisz koniecznie używać gwoździ do mebli – możesz użyć zwykłych gwoździ, pinezek, szpilek z kolorowymi główkami lub wielu innych przedmiotów. Po prostu zobacz, co masz w swojej skrzynce z narzędziami lub rzeczami do majsterkowania.

Pumpkins. Dynie, które widzisz na zdjęciu to prawdziwe dynie. Jednakże, można równie łatwo zrobić ten projekt z faux dynie! Decydując się na fałszywe dynie będzie miał dodatkową korzyść z bycia w stanie przechowywać je i używać ich do dekoracji rok po roku.

Jedna uwaga na temat używania świeżych dyń! Bądź świadomy, że za każdym razem, gdy przebijasz świeżą dynię, zaczynasz proces rozkładu. Więc jeśli planujesz użyć świeżej, możesz chcieć stworzyć ten projekt blisko Halloween, aby dynia nie rozkładała się zbytnio przed wielkim dniem.

Jak zrobić dynie z gwoździami

Ten DIY jest tak prosty, że ledwo potrzebuje instrukcji, ale mam kilka pomocnych wskazówek.

 1. Pomaga wizualizować wzór lub obraz, który chcesz na dyni, zanim zaczniesz wciskać gwoździe. Możesz narysować lekkie linie ołówkiem, aby naszkicować swój obraz lub wzór. Jeśli zaczniesz bez szkicu, ryzykujesz wciśnięcie gwoździ do dyni i konieczność ich usunięcia, pozostawiając otwarte otwory.
 2. Gdy masz już swój szkic lub pomysł, zacznij wciskać paznokcie. Najprawdopodobniej nie będziesz potrzebował młotka, zwłaszcza jeśli używasz świeżych dyń. Faux dynie może zapewnić większy opór, jak wcisnąć gwoździe, ale nadal najprawdopodobniej będzie w stanie po prostu wcisnąć gwoździe w jak thumbtacks.
 3. Jeśli używasz świeżej dyni, możesz spodziewać się, że początkowo z otworów popłynie trochę soku. Po prostu wytrzyj to, a kiedy rana się zagoi, przestanie cieknąć.
 4. Kontynuuj wkładanie gwoździ aż do ukończenia projektu!

Pokaż swoje dynie

Jest tak wiele wzorów, które możesz z nimi zrobić! Uwielbiam pomysł monogramów, lub każda dynia ma inną literę na niej, aby przeliterować słowo.

Wyświetlać te na frontowym ganku, bufet lub kredens, lub na twój płaszczu.

Wszystkiego najlepszego z okazji Halloween! xoxo

Materiały

 • Dynie (prawdziwe lub sztuczne)
 • Listwa z gwoździami

Instrukcje

 1. Pomocne sąiualizacja wzoru lub obrazu, który chcesz mieć na swojej dyni, zanim zaczniesz wciskać paznokcie. Możesz narysować lekkie linie ołówkiem, aby naszkicować swój obraz lub wzór. Jeśli zaczniesz bez szkicu, ryzykujesz, że wciśniesz gwoździe w swoją dynię i będziesz musiał je usunąć, pozostawiając otwarte dziury.
 2. Gdy już masz swój szkic lub pomysł, zacznij wciskać g
 3. woździe.

 4. Najprawdopodobniej nie będziesz potrzebował młotka, zwłaszcza jeśli używasz świeżych dyń. Faux dynie może zapewnić większy opór, jak wcisnąć gwoździe, ale nadal najprawdopodobniej będzie można po prostu wcisnąć gwoździe w jak thumbtacks.
 5. If używasz świeżej dyni, można oczekiwać, że trochę soku uruchomić z otworów początkowo. Po prostu wytrzyj to, a kiedy rana się zagoi, przestanie płynąć.
 6. Kontynuuj wstawianie gwoździ, aż twój projekt będzie kompletny!

Uwagi

Gwoździowe wykończenie. Tak się złożyło, że mieliśmy całą masę gwoździ do obramowania, które zostały ze starego projektu, ale niekoniecznie potrzebujesz gwoździ do mebli – możesz użyć zwykłych gwoździ, pinezek, szpilek z kolorowymi główkami lub wielu innych przedmiotów. Po prostu zobacz, co masz w swojej skrzynce z narzędziami lub rzeczami do majsterkowania.

Pumpkins. Dynie, które widzisz na zdjęciu to prawdziwe dynie. Jednakże, można równie łatwo zrobić ten projekt z faux dynie! Decydując się na fałszywe dynie będzie miał dodatkową korzyść z bycia w stanie przechowywać je i używać ich do dekoracji rok po roku.

Jedna uwaga na temat używania świeżych dyń! Bądź świadomy, że za każdym razem, gdy przebijasz świeżą dynię, zaczynasz proces rozkładu. Więc jeśli planujesz użyć świeżej, możesz chcieć stworzyć ten projekt blisko Halloween, aby dynia nie rozkładała się zbytnio przed wielkim dniem.

Ten post zawiera linki afiliacyjne dla Twojej wygody. Oznacza to, że otrzymam niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję jak zawsze za wsparcie!

Może ci się również spodobać

Read More