Wnętrze

DIY: Witraż w drzwiach przesuwnych do stodoły

Faux witraż to piękny i kolorowy projekt DIY, który możesz stworzyć w domu! Czytaj dalej, aby zobaczyć sekretny materiał, który odkryliśmy, dzięki któremu jest łatwy i całkowicie wolny od uszkodzeń.

Przyjaciele! Ten projekt był jednym z tych, które miałem w głowie i właściwie nie wiedziałem, czy kiedykolwiek zdobędę się na odwagę, by się nim zająć.

Chciałam zrobić faux witraż na naszych przesuwnych drzwiach do stodoły w studio na zawsze i byłam totalnie stchórzona, żeby się za to zabrać. Jednak, po prostu dove w i próbował go i dobre wieści! To jest o wiele łatwiejsze niż myślałem, że będzie.

Jest to taki fajny sposób na aktualizację szkła, luster, okien lub czegokolwiek, co chce trochę koloru. Również, jest to tymczasowe, więc można dostać się do mieszkania mieszkańców w akcji też. Ten faux witraż jest ładny i kolorowy DIY, który sprawi, że poczujesz się jak całkowity profesjonalista.

Zanim się zanurzysz, sprawdź wiele innych naszych kolorowych pomysłów na dom tutaj!

A jeśli spodobają Ci się nasze pomysły, dołącz do naszej ekskluzywnej listy, a ja wyślę Ci ich więcej prosto do Ciebie. Wpisz swoje dane poniżej!

Pomysł na wystrój domu lub mieszkania

Ten faux witraż nie wymaga użycia farby ani nie uszkadza szkła w żaden sposób! Chciałam znaleźć coś, co mogłabym dodać do naszych istniejących drzwi, ponieważ mam tendencję do częstego zmieniania rzeczy.

W rezultacie odkryłam ten fajny materiał do tworzenia sztucznych witraży!

Jak długo to potrwa?

Aktualizacja czerwiec 2022: Faux witraż jest nadal na naszych drzwiach przesuwnych stodoły pięć lat później i w doskonałym stanie! Stworzyliśmy to początkowo na początku 2017 roku.

Ponieważ materiał nie łuszczy się, nie zakręca, ani nie bąbelkuje w żaden sposób, nadal wygląda jak dzień, w którym go zrobiłem.

Szczerze mówiąc, kocham to, ale trwało to tak długo, że jestem prawie gotowy na małą zmianę!

To powiedziawszy, jeśli jesteś mieszkańcem mieszkania i nie możesz używać trwałych materiałów, to ten projekt jest również idealny dla Ciebie. Kiedykolwiek zdecydujesz, że skończyłeś z tym, możesz odkleić go od szkła z zerową szkodą.

Jak stworzyć sztuczny witraż

Materiały

Czas wykonania: 15 minut na każdy kolorowy panel

Instrukcje

Uwaga: Odbiegamy nieco od instrukcji na stronie, gdzie zakupiliśmy kolorową folię okienną. Próby i błędy doprowadziły nas do tej metody; pamiętaj, aby zapoznać się z ich instrukcjami, jak również!

 1. Wymieszaj swój roztwór w sprayu. Dodaj jedną łyżkę stołową szamponu dla dzieci do butelki ze spryskiwaczem i napełnij wodą. Wyczyść całkowicie wszystkie szklane powierzchnie.
 2. Ostrożnie odklej przezroczystą folię od folii okiennej. Następnie spryskaj folię od strony folii.
 3. Umieść mokrą stronę folii na szkle, aby rozpocząć tworzenie faux witrażu. Następnie wsuń folię na miejsce (najłatwiej jest ustawić ją w rogu, jeśli go masz).
 4. Spryskaj folię ponownie, aby ściągaczka przesuwała się po powierzchni. Następnie wyciśnij folię, aby rozpocząć jej przyleganie do szkła, wypracowując wszelkie pęcherzyki powietrza.
 5. Użyj prostego narzędzia do wciśnięcia folii w rogi szyby. Następnie, gdy folia zostanie już wciśnięta w narożniki, przesuń maszynkę do golenia wzdłuż prostej krawędzi narzędzia. Przesuń narzędzie i maszynkę wzdłuż krawędzi szkła, aby odciąć cały nadmiar folii. Uwaga: Należy uważać, aby folia nie przesuwała się podczas ściągania i cięcia.
 6. Następnie należy ponownie spryskać folię i ponownie ściągnąć. W razie potrzeby użyj narzędzia do usuwania pęcherzyków powietrza. Weź swój papierr ręcznik i naciśnij na zewnątrz wzdłuż wszystkich krawędzi, aby upewnić się, że są one przylegające. Wreszcie, moczyć się nadmiar roztworu sprayu z faux witraże

Kolorowy Faux Stained Glass rozjaśnia pokój

Jestem tak podekscytowana tą kolorową aktualizacją! Przede wszystkim jest to takie szczęśliwe kolorowe miejsce w naszym studio. To jest doskonały w nasz jasny biały dom z pops kolor.

Moim celem przez cały czas było stworzenie neutralnego płótna (dlatego zrobiliśmy takie rzeczy jak pomalowanie ceglanego kominka na biało), a następnie włączenie zabawnych kolorowych niespodzianek, takich jak faux witraże za każdym rogiem.

I nadal jestem mile zaskoczona tym, jak proste to było. Pięć lat później nadal pięknie się trzyma i wygląda jak w dniu, w którym go zrobiłam! xoxo

Ten post zawiera linki afiliacyjne dla Twojej wygody. Oznacza to, że otrzymam niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.

Materiały

 • Folia okienna Solar Graphics
 • Szklana szyba drzwiowa
 • Squeegee
 • Ręczniki papierowe
 • Butelka z aerozolem
 • Mydło dla dzieci

Narzędzia

 • Skrobaczka lub narzędzie o prostej krawędzi
 • Żyletka

Instrukcje

  1. Wymieszaj swój roztwór w sprayu. Dodaj jedną łyżkę stołową szamponu dla dzieci do butelki z rozpylaczem i napełnij wodą. Wyczyść całkowicie wszystkie szklane powierzchnie.
  2. Ostrożnie odklej przezroczystą folię od folii okiennej. Następnie spryskaj stronę folii.
  3. Umieść mokrą stronę folii na szkle, aby rozpocząć tworzenie faux witrażu. Następnie wsuń folię na miejsce (najłatwiej jest ustawić ją w rogu, jeśli go masz).
  4. Spryskaj folię ponownie, aby ściągaczka przesuwała się po powierzchni. Następnie wyciśnij folię, aby rozpocząć jej przyleganie do szkła, wypracowując wszelkie pęcherzyki powietrza.
  5. Użyj prostego narzędzia do wciśnięcia folii w rogi szyby. Następnie, gdy folia zostanie już wciśnięta w narożniki, przesuń maszynkę do golenia wzdłuż prostej krawędzi narzędzia. Przesuń narzędzie i maszynkę wzdłuż krawędzi szkła, aby odciąć cały nadmiar folii. Uwaga: Należy uważać, aby folia nie przesuwała się podczas ściągania i cięcia.
  6. Następnie należy ponownie spryskać folię i ponownie ściągnąć. W razie potrzeby użyj narzędzia do usuwania pęcherzyków powietrza. Weź ręcznik papierowy i naciśnij na zewnątrz wzdłuż wszystkich krawędzi, aby upewnić się, że są one przyklejone. Wreszcie, moczyć nadmiar roztworu sprayu z faux witraże.

  Uwagi

  Ten faux witraż nie wiąże się z żadną farbą ani nie uszkadza szkła w żaden sposób! Chciałam znaleźć coś, co mogłabym dodać do naszych istniejących drzwi, ponieważ mam tendencję do częstego zmieniania rzeczy.

  W rezultacie odkryłam ten fajny materiał do tworzenia faux witraży!

  Aktualizacja czerwiec 2022: Faux witraż jest nadal na naszych drzwiach przesuwnych stodoły pięć lat później, i w doskonałym stanie! Ponieważ materiał nie jest łuszcząca się, curling, lub bąbelkowanie w jakikolwiek sposób, to nadal wygląda jak dzień zrobiłem go.

  Szczerze mówiąc, kocham to, ale to trwało tak długo, że jestem prawie gotowy na małą zmianę.

  To powiedziawszy, jeśli jesteś mieszkańcem mieszkania i nie możesz używać trwałych materiałów, to ten projekt jest również idealny dla Ciebie. Kiedykolwiek zdecydujesz, że skończyłeś z nim, możesz odkleić go od szkła bez żadnych uszkodzeń.

  Może ci się również spodobać

  Read More

  Nasze recenzje

  Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

  parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
  Czytaj dalej