Nasze recenzje

EA Sports FC 24 w końcu spadło poniżej 20 funtów

EA Sports FC 24 była najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii w 2023 roku, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ jest to kontynuacja popularnej serii FIFA. Pomimo ogromnego sukcesu, Amazon obniżył cenę aż o 71% w ramach najnowszej wyprzedaży.

Gra EA Sports FC 24 jest teraz dostępna za jedyne 19,99 GBP, co stanowi ogromny spadek w stosunku do pierwotnej ceny 69,99 GBP. Jest to najniższa cena, jaką do tej pory widzieliśmy za grę, co sprawia, że jest to idealny czas, aby przejść do kasy.

EA Sports FC 24 spada do 19,99 GBP w wyprzedaży Amazon

EA Sports FC 24 to następca serii FIFA, zawierający wszystkie klasyczne tryby, które kochasz, w tym tryb kampanii i Ultimate Team. Dzięki wydarzeniu Amazon Spring Deal Days, gra doczekała się ogromnej obniżki ceny do zaledwie 19,99 GBP.

  • Amazon UK
  • Oszczędność 71%
  • Teraz £19.99

Zobacz ofertę

Kontynuując serię FIFA, EA Sports FC 24 ma wszystkie te same funkcje, co jej poprzednicy, w tym tryb kampanii dla jednego gracza i tryb wieloosobowy Ultimate Team.

EA wprowadziło jednak kilka ulepszeń, a mianowicie bardziej realistyczne animacje graczy dzięki technologii HyperMotionV. EA twierdzi, że w nowej grze jest 1200 różnych charakterystycznych stylów biegu, więc zobaczysz dużą różnicę w tym, jak Erling Haaland i Raheem Sterling ścigają się po boisku.

Nowa funkcja Playstyles pomoże również uczynić każdego gracza bardziej wyjątkowym, podkreślając jego mocne strony. Przykładowo, Trent-Alexander Arnold będzie posiadał cechę Whipped Cross, aby stać się jeszcze bardziej zabójczym ze skrzydła, podczas gdy Vinícius Júnior może pochwalić się szybkim dryblingiem.

W EA Sports FC 24 piłkarki zostaną również zintegrowane z tym samym trybem Ultimate Team, co mężczyźni, co oznacza, że będziesz mógł mieć w swojej drużynie zarówno Erling Haaland, jak i Sam Kerr, aby uzyskać wybuchowy atak. Do gry dodane zostaną również liczne rozgrywki piłki nożnej kobiet, w tym UEFA Women’s Champions League, Barclays Women’s Super League, National Women’s Soccer League, D1 Arkema, Google Pixel Frauen-Bundesliga i Liga F.

Jeśli więc chcesz w końcu tanio kupić EA Sports FC 24 i zapewnić sobie rozrywkę podczas międzynarodowej przerwy, to nie ma lepszego czasu na dokonanie skoku.

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się również spodobać

Read More