Szycie

Edycja nowych wzorów do szycia – 17 września

Happy Sunday Fold Liners! Nadszedł czas na cotygodniową dawkę The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia. Ten blog i vlog przedstawiają niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie w tym tygodniu. Kate opowiada o wszystkich szczegółach, które musisz znać, więc jeśli jesteś maniakiem wzorów, tak jak my, to jest to dla Ciebie!

Jeśli lubisz towarzystwo podczas szycia i chcesz być na bieżąco z gorącymi premierami. Możesz subskrybować i nigdy niczego nie przegapić.

Zaczynamy wrzesień z ekscytującym nowym dodatkiem do sklepu. Ten projektant sprawi, że Ty (i zespół Fold Line) zapragniesz zostać twórcą torebek.

Założona przez Ellie Lum, Klum House patterns uczy twórców osiągania profesjonalnych rezultatów na domowej maszynie do szycia. Ellie ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w profesjonalnym szyciu toreb, więc jesteś w dobrych rękach. Jeśli chcesz rzucić wyzwanie swoim umiejętnościom szycia we wrześniu, torba to świetny projekt, w którym możesz zatopić zęby. Nie możesz się zdecydować, jaki styl torby wybrać? Wypróbuj Belmont Pack and Pouch, ponieważ ta sprytna torba przekształca się z torby w plecak i można ją schować w pasującej torbie na suwak, aby ułatwić przenoszenie. Genialne! Lubisz porządkować swoje drobiazgi? Woodland Dopp Kit to pudełkowa saszetka na suwak, która jest idealnym towarzyszem podróży. Świetnie nadaje się na prezent! Jestem wielką fanką torebek, ponieważ uwielbiam szybki dostęp do moich rzeczy. Naito to wypełniona kieszeniami torba kubełkowa, która przekształca się z torby na ramię w chustę crossbody! Ma cylindryczny korpus z solidną, płaską podstawą – idealną do podróży. Nie ma lepszej torby do noszenia wszystkich rzeczy niż plecak. Slabtown to wytrzymały plecak typu rolltop z zamkiem błyskawicznym i bocznymi kieszeniami na butelki z wodą.

Jeśli miałeś oko na któryś z wzorów z ostatniego wydania Fibre Mood, właśnie dodaliśmy wzory w formacie PDF, abyś mógł je pobrać indywidualnie. Mój wybór z tej partii plików PDF to torba Nousha, która jest idealnym duplikatem viralowej torby Uniqlo, torba na telefon komórkowy Giti, ponieważ, spójrzmy prawdzie w oczy, zawsze szukamy naszego telefonu, więc łatwy dostęp byłby świetny oraz czapka Minu. Jeśli chodzi o ubrania, myślę, że sukienka Nikka jest wymarzona, a sukienka Augusta to idealne połączenie elegancji i casualu, dzięki czemu jest bardzo wszechstronna!

Rozmiary: UK 6 – 28/30

Wracasz do podstaw? To świetny wzór, który warto mieć w swoich zapasach, ponieważ można z niego uszyć tęczowy asortyment kamizelek na każdą porę roku. Ten wąski podkoszulek z wysokim dekoltem i szerokim wiązaniem ma nowoczesny, sportowy charakter. Wygląda świetnie samodzielnie lub jako element warstwowy. Wzór zawiera dwie opcje długości.

Mieliśmy świeży wysyp wzorów Know Me – więc byłoby niegrzecznie się nimi nie podzielić! Stworzony przez super krawcową Mimi G, Know Me wydaje projekty wymyślone przez utalentowanych twórców ze społeczności szycia, którzy współpracują z marką, aby je zrealizować! Jak fajnie to wygląda?

Powiązane posty

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 10 września

Przeczytaj post

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 3 września

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 27 sierpnia

Przeczytaj post

The Edit: Nowości wśród wzorów do szycia – 20 sierpnia

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej