Nasze recenzje

Frytkownica powietrzna Ninja 10 w 1 jest obecnie jedną z najlepszych ofert Amazon

Prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie, frytownica powietrzna Ninja to niezbędny element wyposażenia kuchni dla wszystkich zapracowanych gospodarstw domowych.

Ninja Speedi 10-in-1 Multi Cooker and Air Fryer można obecnie kupić za jedyne 140 funtów w wiosennej wyprzedaży Amazon. To ogromna oszczędność w wysokości 109,99 GBP.

Zaoszczędź 109 funtów na najlepiej ocenianej frytownicy powietrznej Ninja 10 w 1

Pozbądź się kłopotów z obiadem i zdobądź wszechstronną frytownicę powietrzną Ninja 10 w 1 za jedyne 140 funtów w wiosennej wyprzedaży Amazon.

  • Amazon
  • Było 249,99 funtów
  • Teraz 140 funtów

Zobacz ofertę

Jak można wywnioskować z nazwy, frytkownica powietrzna Ninja Speedi 10 w 1 oferuje 10 imponujących funkcji gotowania, w tym smażenie na parze, pieczenie na parze, grillowanie, smażenie na powietrzu i powolne gotowanie. Istnieje również własna funkcja Speedi Meals Ninja, która gotuje całe posiłki na raz.

Funkcja Speedi Meals działa z dołączoną tacą do gotowania i chrupania, która umożliwia układanie różnych składników, takich jak zboża lub makarony, warzywa i białka, i gotowanie ich wszystkich jednocześnie.

Dzięki systemowi szybkiego gotowania Ninja para jest połączona ze smażeniem na powietrzu, aby gotować w zaledwie 15 minut. Ponieważ frytkownica powietrzna wymaga niewielkiej ilości oleju, posiłki są nie tylko gotowe szybciej, ale są również przygotowywane z użyciem do 75% mniej tłuszczu niż tradycyjne metody smażenia w głębokim tłuszczu.

Pojemnik do gotowania o pojemności 5,7 l oznacza, że można przygotować do czterech porcji jednocześnie, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodzin.

Jeśli kiedykolwiek utkniesz w poszukiwaniu inspiracji na obiad, możesz również odwiedzić Speedi Meal Builder Ninja, dedykowaną stronę internetową, na której możesz znaleźć i stworzyć przepisy oparte na składnikach, które masz w kuchni, dzięki czemu możesz wykorzystać swoje składniki i ograniczyć marnowanie żywności w gospodarstwie domowym.

Przyznaliśmy frytkownicy powietrznej Ninja Speedi 10-w-1 4,5 gwiazdki, a redaktor ds. technologii domowych David Ludlow podsumował: „Ninja Speedi to inteligentny i wygodny sposób na gotowanie całych posiłków za jednym razem, niezależnie od tego, czy chcesz je szybko (w 15 minut), czy za pomocą powolnej kuchenki”.

Kontynuuje: „dzięki funkcjom grillowania, smażenia i smażenia na powietrzu, Speedi może również gotować prawie każdy rodzaj potrawy, a funkcja smażenia na parze jest po prostu niesamowita”.

Dzięki 44% zniżce w wiosennej wyprzedaży Amazon, zdobądź Ninja Speedi 10-w-1 Multi Cooker and Air Fryer za kradzież i zabierz czas i kłopoty z kolacją.

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej