Nasze recenzje

Galaxy S21 kosztuje teraz zaledwie 265 funtów

Obecnie można kupić nieskazitelnego Samsunga Galaxy S21 za jedyne 265 funtów, co jest świetną ofertą.

Nie bez powodu na TrustedReviews zawsze celebrujemy to, co nowe i błyszczące. Dobrze jest jednak docenić nieco bardziej doświadczoną technologię, zwłaszcza gdy nadal może ona wykonywać znakomitą pracę za genialną cenę.

To prowadzi nas do tej oferty na Samsung Galaxy S21. VOXI oferuje obecnie odnowione modele flagowca z 2021 roku, w „świetnym” stanie, za jedyne 264,60 funtów. Wystarczy przewinąć w dół i kliknąć pole „Zapłać całość już dziś”, aby wyświetlić pełną wartość z góry.

Kup Samsung Galaxy S21 za jedyne £265

VOXI sprzedaje odnowione telefony Samsung Galaxy S21 w „świetnym” stanie za jedyne £265.

  • VOXI
  • Odnowiony „świetny” stan
  • Teraz £264.60

Zobacz ofertę

Dla jasności, definicja „świetnego” VOXI mówi, że są to „niewielkie ślady użytkowania na obudowie lub ekranie, takie jak lekkie ślady lub ledwo widoczne zadrapania”. Innymi słowy, jest całkiem świeży.

Stan baterii jest gwarantowany na poziomie 80% lub wyższym, podczas gdy budżetowy oddział Vodafone zapewnia 32-punktową kontrolę każdej używanej słuchawki, która przechodzi przez jego drzwi.

Ale prawdziwą wygraną jest 24-miesięczna gwarancja VOXI. To wzbudza zaufanie.

Wystarczy powiedzieć, że otrzymujesz znacznie lepszy telefon niż jakikolwiek nowy telefon wart tych samych pieniędzy – lub nawet znacznie więcej.

W naszej recenzji oceniliśmy Galaxy S21 na bardzo przyzwoite 4 gwiazdki na 5, stwierdzając, że „ma piękny ekran, niezawodny aparat i zgrabny nowy design, który wydaje się nieco futurystyczny. Podstawy są tutaj i wszystkie są wykonane doskonale”.

Jeśli szukasz niedrogiego telefonu, to ta oferta Galaxy S21 znacznie przewyższa jego wagę.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej