Nasze recenzje

Galaxy Watch 6 Classic spadł do najniższej ceny w Amazon

Rozpoczęła się pięciodniowa wiosenna wyprzedaż Amazon i jak można się spodziewać, można znaleźć wiele ofert na wszystko, od łyżeczek do herbaty po zaawansowane technologie. W rzeczywistości nasza uwagę przykuła w szczególności jedna oferta na smartwatch.

Spis treści

Ten smartwatch to najwyższej klasy Galaxy Watch 6 Classic firmy Samsung, którego cena spadła do bardzo kuszącej kwoty 291,60 GBP z regularnej ceny detalicznej 399 GBP. Oznacza to niemałą oszczędność 107,40 funtów. Dzięki temu otrzymasz większy wariant 47 mm z łącznością Bluetooth w czarnym wykończeniu, chociaż srebrne wykończenie jest również dostępne za 5 funtów więcej w momencie pisania.

Ponad 100 funtów zniżki na Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Najwyższej klasy Samsung Galaxy Watch 6 Classic (47 mm, Wi-Fi) ma teraz ponad 100 funtów zniżki w Amazon, co czyni go najtańszym od czasu premiery w sierpniu ubiegłego roku.

  • Amazon
  • Było 399 funtów
  • Teraz 291,60 funtów

Zobacz ofertę

Patrząc na Amazon product tracker Keepa, widzimy, że jest to najtańszy Samsung Galaxy Watch 6 Classic od premiery w sierpniu ubiegłego roku, pokonując zarówno oferty Prime Day, jak i Black Friday pod koniec 2023 roku. Jeśli polowałeś na nowy smartwatch, to bardzo dobry czas, aby podjąć decyzję.

Najlepsza część? Ekstrawagancja Amazon Spring Deal nie jest dostępna wyłącznie dla członków Amazon Prime, więc nie musisz rejestrować się na okres próbny, aby zaoszczędzić trochę gotówki. Działa jednak przez ograniczony czas, więc będziesz chciał działać szybko.

Nowy, stylowy zegarek Samsunga imponuje w wielu obszarach

Plusy

  • Świetny design
  • Uwielbiam obrotową ramkę
  • Dokładne dane fitness

Wady

  • Żywotność baterii wciąż zbyt krótka
  • Wiele skomplikowanych ustawień
  • Tak wiele warunków i zasad

Pomaga to, że Galaxy Watch 6 Classic jest świetnym smartwatchem, zdobywając przyzwoite cztery gwiazdki i nagrodę Trusted Reviews Recommended, kiedy recenzowaliśmy smartwatch podczas premiery w zeszłym roku.

Chwaliliśmy klasyczny design i powrót obrotowej ramki, opisując go jako „prawdziwy smartwatch Galaxy wart uwagi”. Wykorzystanie Wear OS 4 sprawia, że wyróżnia się on na tle konkurencji. W połączeniu z najwyższej klasy funkcjami śledzenia zdrowia i kondycji, spełnia on wiele wymagań, jakie powinien oferować sprawny smartwatch.

Jest jednak pewien haczyk; będziesz potrzebować smartfona Samsung, aby uzyskać dostęp do niektórych funkcji i funkcjonalności zegarka, zwłaszcza jeśli chodzi o elementy takie jak śledzenie ciśnienia krwi.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak Samsung Galaxy Watch 6 Classic wypada na tle topowej konkurencji smartwatchów, zanim zdecydujesz się na zakup, zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych smartwatchów. Osobno omawiamy również najlepsze oferty Amazon Spring Sale, jeśli szukasz czegoś nieco innego.

Może ci się również spodobać

Read More