Nasze recenzje

Google ujawnia Pixel 8 Pro – i być może Pixel Watch 2

Google potwierdziło, że wydarzenie sprzętowe Pixel odbędzie się 4 października i należycie wyciekło coś, co wydaje się być telefonem Pixel 8 Pro.

Obraz na stronie Google Store, zauważony przez @Android_Setting na X (wcześniej znany jako Twitter) wydaje się pokazywać Pixel 8 Pro w atrakcyjnym porcelanowym odcieniu.

Zaoszczędź dużo dzięki temu fantastycznemu zestawowi Amazon Fire TV Stick i kontrolera Luna

Natknęliśmy się na fantastyczną ofertę na Amazon Fire TV Stick i kontroler Luna za jedyne 76,98 £.

  • Amazon
  • Zaoszczędź 43 funty
  • Teraz tylko £76.98

Zobacz ofertę

Skąd wiemy, że to Pixel 8 Pro? W końcu nie wygląda zauważalnie inaczej niż telefon Pixel 7. Cóż, to nasz stary przyjaciel, opisowy tekst alternatywny obrazu, który brzmi: „Osoba odbiera połączenie na telefonie Pixel 8 Pro w kolorze porcelanowym”.

Możliwe jest również, że obraz przedstawia zegarek Pixel Watch 2 z pasującą porcelanową opaską. Trudno jednak mieć pewność, biorąc pod uwagę, że urządzenie drugiej generacji może nie mieć żadnych fizycznych różnic w stosunku do nieco rozczarowującego oryginalnego zegarka Pixel Watch.

Oto spojrzenie na Google Pixel 8 Pro w Porcelain.

This obraz pochodzi ze strony Google Store, która nieumyślnie opublikowała ten obraz na początku strony promocyjnej dla „Subskrypcji i usług Google”.

dzięki @android_setting za wskazówkę! pic.twitter.com/nARd4Hz8hk-

Mishaal Rahman (@MishaalRahman) 30 sierpnia 2023

r.

Obraz, o którym mowa, pojawił się na stronie promocyjnej „Subskrypcji i usług Google” w Sklepie Google, powiedział przeciek. Jednak element planu telefonicznego na tej stronie został teraz usunięty, prawdopodobnie po wykryciu pomyłki.

Dobrą wiadomością jest to, że nie będziemy musieli długo czekać, zanim zobaczymy telefon i potencjalnie zegarek nowej generacji. Google zaplanowało swoje wydarzenie sprzętowe Pixel na zaledwie pięć tygodni od teraz.

Będziemy w pełni relacjonować premierę sprzętu Pixel 4 października. Oglądaj o 15:00 czasu brytyjskiego, aby zapoznać się z zapowiedziami, wraz z reakcją i analizą.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej