Nasze recenzje

Grand Prix Australii 2023: Jak oglądać F1 na żywo w telewizji i online

Wracamy do Melbourne na Grand Prix Australii i to właśnie tutaj w 2022 roku Charles Leclerc ustanowił się potencjalnym pretendentem do mistrzostwa, ponieważ wygrał, a Max Verstappen przeszedł na emeryturę.

Wszyscy wiemy, jak od tego momentu potoczyła się reszta sezonu, a ten sezon już przybiera podobny kształt. Pamiętajcie jednak, że to Grand Prix Australii i tak jak w zeszłym roku, nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Zwiększ swoje doświadczenie streamingu z NordVPN – teraz 62% taniej plus losowy prezent w postaci 3 miesięcy lub 1 roku dodatkowej subskrypcji przy każdym zakupie.

Podczas gdy Red Bull będzie faworytem, pogoda może być zmienna w ciągu całego weekendu, co wpłynęło już na kilka pierwszych sesji treningowych (wraz z wadliwym GPS).

Zarówno Mercedes, jak i Ferrari zmagają się ze swoimi samochodami na początku sezonu, dlatego najlepszym z reszty wydaje się być Fernando Alonso w swoim Astonie Martinie. Czy będzie w stanie kontynuować swój dobry start i być kotem wśród gołębi Red Bulla.

To także domowy wyścig Oscara Piastriego w McLarenie, który liczy na dobry występ przed swoimi fanami, choć jak dotąd McLaren nie zachwycił swoim tempem, robiąc kilka kroków wstecz w rozwoju w porównaniu z resztą stawki.

Dla tych z was, którzy oglądają w Wielkiej Brytanii, będzie to wczesne z powodu różnicy czasu. Oto jak oglądać Grand Prix Australii w 2023 roku.

Jaki jest czas UK na F1 Grand Prix Australii?

Grand Prix Australii będzie pokazywane na żywo na Sky Sports F1, a także w 4K HDR. Wyścig rozpoczyna się o 6 rano czasu brytyjskiego w niedzielę 2 kwietnia.

Oto jak wygląda harmonogram na cały weekend:

Piątek 31 marca

  • – Trening 1
  • – Trening 2

Sobota 1 kwietnia

  • 2.30 rano – Trening 3
  • 6.00 – Kwalifikacje o Grand Prix Australii

Niedziela 2 kwietnia

  • 6 rano – wyścig o Grand Prix Australii

Jak oglądać Grand Prix Australii F1 2023

Jeśli jesteś abonentem Sky, możesz dostroić się do zupełnie nowego kanału Sky F1, Sky Sports F1 Ultra HD, kanału 24/7 nadającego wszystkie rzeczy F1.

Możesz również sprawdzić akcję na Sky Sports F1 (kanał 406), Sky Sports Main Event i Sky One.

Sky Sports F1 Ultra HD, jest dostępny w Sky Glass, Sky Stream i Sky Q z Sky Sports F1, lub Sky Sports Complete z pakietem Ultra HD, a to pochodzi z obsługą Dolby Atmos (jeśli twój sprzęt audio jest kompatybilny z Atmos).

Oglądaj F1 na Sky dzięki tej subskrypcji UHD

Chcesz złapać akcję F1 w 4K HDR? Musisz mieć abonament na Sky, aby to zobaczyć.

Możesz również oglądać akcję rozwijającą się w aplikacji mobilnej Sky Go bez dodatkowych opłat.

Jeśli nie jesteś klientem Sky i nie chcesz przegapić akcji w ten weekend, możesz odebrać NOW Sports Pass, który będzie kosztował albo 11,98 £ (za Day Pass), 34,99 £ (za Monthly Pass, który jest obecnie obniżony do 21 £).

Monthly Pass jest najlepsza wartość dla fanatyków F1, jak to będzie obejmować wszelkie inne wyścigi w tym miesiącu.

Gdzie są najważniejsze momenty Grand Prix Australii?

Jeśli nie jesteś abonentem Sky lub NOW i chcesz oglądać za darmo to Channel 4 ma prawa do pakietu najważniejszych wydarzeń ponownie na sezon 2023 w Wielkiej Brytanii.

Kwalifikacje rozpoczną się o 11.15, a wyścig zostanie pokazany o 12.30 w południe w niedzielę 2. Jeśli przegapisz te pokazy, możesz śledzić akcję na aplikacji All 4 po jej nadaniu.

Oglądaj bezpiecznie z VPN

Kiedy oglądasz treści online, dobrym pomysłem jest zwiększenie swojej prywatności poprzez użycie VPN, aby zamaskować swój adres IP przed potencjalnymi przestępcami. Jeśli szukasz bezpiecznego i pewnego VPN, polecamy Nord VPN do streamingu najlepszych sportów.

Torba do 66% taniej + 3 miesiące gratis

Możesz bezpiecznie i prywatnie przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści dzięki NordVPN, teraz dostępnej za jedyne £2.56 miesięcznie z 3 dodatkowymi miesiącami gratis z kodem TrustedReviews przy kasie.

  • NordVPN
  • CODE: TrustedReviews
  • od £2.56/mo

Kup teraz

Może ci się również spodobać

Read More