Nasze recenzje

Gry Netflixa mogą pojawić się w najbliższym telewizorze

Netflix może być o udostępnić swoją bibliotekę gier na telewizorach, ze smartfonami wchodzącymi jako kontrolery.

Zgodnie z liniami znalezionymi w kodzie aplikacji mobilnej, Netflix tworzy podstawy do przeniesienia stale ulepszanej oferty na największy ekran w domu.

Zaoszczędź 11% na słuchawkach Apple AirPods 3

Amazon oferuje obecnie trzecią generację Apple AirPods za jedyne 159 £, co stanowi oszczędność 20 £ w stosunku do RRP.

  • Amazon
  • Oszczędność 11%
  • Teraz £159

Zobacz ofertę

Bloomberg donosi o ustaleniach twórcy aplikacji i regularnego snoopa Steve’a Mosera, który zauważył zachętę do używania telefonu jako podkładki pod gry oparte na telewizji.

„Gra na telewizorze wymaga kontrolera, aby grać. Czy chcesz użyć tego telefonu jako kontrolera do gry?”, mówi kod. Nie jest jasne, kiedy funkcja może się toczyć i jak Netflix będzie ją uchwalać, ale jest to wyraźny znak, że dostajemy gry Netflix na telewizorach.

Funkcjonalność odpowiadałaby tej oferowanej użytkownikom nieistniejącej już platformy gier w chmurze Google Stadia. Przypuszczalnie będzie można korzystać także z innego gamepada kompatybilnego z telewizorem, ale to się dopiero okaże.

Obecnie można tylko grać w gry Netflix na urządzeniu mobilnym, pobierając grę na telefon i logując się do konta Netflix. Jest to dość skomplikowane doświadczenie, biorąc pod uwagę, że Netflix był pionierem streamingu w domu.

Raport wcześniej w tym miesiącu nie wydawał się oczyścić drogę dla Netflix, aby przejść bliżej do modelu opartego na chmurze, który mógłby otworzyć pakiet gier do wszystkich urządzeń w sposób Microsoft, Nvidia i więcej cieszyli się sukcesem z.

„Jesteśmy bardzo wcześnie w tej stronie naszej podróży. Wierzymy, że gra w chmurze pozwoli nam zapewnić łatwy dostęp do gier na każdym ekranie, bezproblemowo i bezproblemowo, zapewniając dostęp do gier”, Leanne Loombe, wiceprezes Netflix ds. gier zewnętrznych, powiedziała The Verge i innym dziennikarzom podczas spotkania informacyjnego.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej