Inspiracje

Jak dodać klimat boho-chic do swojego domu za pomocą dywanów obszarowych: Przewodnik

Branża projektowania wnętrz jest ogromna i ciągle się zmienia, podobnie jak branża mody. Trendy mogą trwać od zaledwie kilku miesięcy do kilku lat w oparciu o ich popularność. Jeden trend w projektowaniu wnętrz, który zyskał trochę uwagi w ostatnich latach jest boho-chic projektowania.

Zanim zagłębimy się w różne sposoby można stworzyć boho-chic temat w swoim domu, pozwól nam zbadać, co boho-chic projekt jest.

Czym jest styl boho-chic?

Styl boho-chic skupia się na tworzeniu przestrzeni, która emanuje autoekspresją, komfortem i indywidualizmem. Wolność i ekspresyjność to kluczowe elementy tego stylu. Jako takie, nie ma żadnych ustalonych zasad lub wytycznych podczas dekorowania w stylu boho-chic. Projektowanie domu w stylu boho-chic może obejmować wszystko, od dywanów boho do drewnianych podłóg do używania kilku roślin jako elementów dekoracyjnych.

Projekt boho-chic skupia się na dekorowaniu domu w sposób, który wyraża Twoje własne upodobania, styl i zainteresowania. W rezultacie, nie ma określonego koloru lub tematu wzoru do naśladowania podczas dekorowania dla boho-chic. Jednak pod względem sztuki, styl boho skłania się ku wszystkiemu, co daje ziemisty, energiczny wygląd z motywem wolnego ducha. Obejmuje to ręcznie robioną sztukę, pamiątki z podróży, drewniane meble, pluszowe meble i dywany. Większość dywanów boho jest ręcznie tkana z wełny, co czyni je ekonomicznymi i wysokiej jakości.

Idealny kształt dywanu dla Twojego domu

Przed zakupem dywanu obszarowego, należy najpierw rozważyć, jaki kształt dywanu potrzebujesz. Dywaniki boho-chic mają wiele różnych kształtów, w tym koła, kwadraty, prostokąty i biegacze korytarza. Kształt dywanu, który chcesz, będzie w dużej mierze zależał od tego, jak zamierzasz go używać. Na przykład, jeśli chcesz umieścić dywan w miejscu o dużym natężeniu ruchu, takim jak salon lub jadalnia, wtedy najlepszy będzie duży dywanik w kształcie prostokąta. Jeśli jednak chcesz użyć dywanu do zdefiniowania różnych sekcji w dużym pokoju na otwartym planie, wtedy sprawdzi się dywan w kształcie koła lub bieżnika.

Decydując się na motyw kolorystyczny, aby stworzyć klimat boho-chic

Nie ma ustalonych zasad, które można zastosować podczas tworzenia atmosfery boho-chic. Istnieje jednak kilka zestawów kolorów, które są kluczowe dla projektu boho-chic. Należą do nich neutralne kolory z odrobiną ciepłych i jasnych tonów kolorystycznych. Idealny pokój boho-chic-themed składa się głównie z neutralnych kolorów, takich jak brązowy, biały i szary. Zawierać dotyk jasność, ty możesz rozważać używać jaskrawego colour terenowego dywanik który ma podpowiedzi jaskrawy pomarańczowy, żółty, błękitny, i zieleń. Gdy decyduje na twój colour temat, ja jest najlepszy zapewniać że colour paleta uzupełnia each inny. Chociaż niekonwencjonalny temat jest kluczem do boho-chic, wzory na tapicerce nie powinny kolidować z kolorami i wzorami dywanu.

Idealne rozmieszczenie dywanów

Dywaniki obszarowe mogą być używane w każdym pomieszczeniu w domu. Jednak sposób, w jaki jest umieszczony, jest kluczem do stworzenia wygodnej, energicznej i zachęcającej atmosfery. Oto kilka wskazówek, które można śledzić na temat tego, jak umieścić dywany obszarowe w różnych pomieszczeniach w domu:

1. Dywaniki w salonie

W salonie, dywanik jest w centrum uwagi pokoju. Jako taki, dywanik powinien być w środku pokoju z różnymi meblami otaczającymi go. W tym przypadku, kanapa lub krzesła nie powinny być umieszczone na dywaniku. Jeśli jednak nie jest to możliwe, tylko przód kanapy lub krzesła powinien być umieszczony na dywanie.e umieszczone na krawędzi dywanu.

2. Dywaniki w jadalni

W tym pomieszczeniu dywanik powinien być na tyle duży, by tylne nogi krzeseł w jadalni znalazły się po wewnętrznej stronie dywanika, jak pokazano poniżej.

3. Dywaniki w kuchni

W kuchni, będziesz miał więcej wolności na gdzie i jak umieścić dywany. Najłatwiej i najprościej jest umieścić dywanik pod stołkami barowymi. Alternatywnie, runner może być umieszczony wzdłuż lady kuchennej. W tym przypadku, będzie preferowane, jeśli dywanik jest umieszczony w pobliżu licznika, który ma piec.

Włączenie dywanu w stylu boho do swojego domu

Ten artykuł podkreśla, jak i gdzie można użyć dywanów obszarowych, aby włączyć wystrój bohemy do swojego domu. Temat boho-chic jest jednym z najłatwiejszych stylów projektowania wnętrz, które możesz wykorzystać w swoim domu. Kluczem do boho-chic jest włączenie osobistego akcentu w wystrój domu, tworząc najbardziej komfortową i przytulną atmosferę. Czytaj dalej nasz blog, aby dowiedzieć się więcej o używaniu dywanów w domu.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej