Ogród

Jak rozpoznać chwasty na trawniku?

Jednym z największych obowiązków właściciela podwórka jest uczynienie Identify Weeds jego najlepszym przez cały rok. W związku z tym, to zobowiązuje ich do podjęcia konkretnych zwyczajów, jak również pomysłowych strategii, które pomagają w formowaniu trawy w najbardziej idealny sposób. W przypadku chwastów pośród bujnej, zielonej trawy jest to prawdopodobnie jeden z najczęściej załatwianych problemów przez właścicieli.

W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie ma co się zastanawiać nad tym, czy jest to możliwe, czy nie.

Potrzeba identyfikacji

W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie ma co się zastanawiać nad tym, czy jest to możliwe, czy nie. W dodatku, trudna praca cieszyła się jego wsparciem, co pomaga znaleźć każdy możliwy sposób, aby trzymać się z dala od zewnętrznej ekstrawagancji. Chwasty są jednym z tych normalnych interlopers, które są rzadko obecne na swoim podwórku. Z reguły mały poziom chwastów jest normalny w każdej trawie. Problem pojawia się, gdy chwasty zaczynają pojawiać się masowo i osiągają zaskakujące rozmiary. Wówczas obowiązkiem każdego właściciela podwórka jest ich rozróżnienie i podjęcie odpowiednich kroków, aby nie dopuścić do powstania szkód w przyszłości.

Dowiedz się o rodzajach chwastów

W podobny sposób chwasty mogą być wyróżnione jako różnica w powierzchni cienia każdej rośliny. W związku z tym, że nie jest to tylko kwestia, którą należy wziąć pod uwagę, to jest to również kwestia, którą należy wziąć pod uwagę. Aby odróżnić chwasty trawy, to jest fundamentalne, aby dowiedzieć się o różnych typów chwastów, które mogą zaszkodzić stoczni. Część regularnie występujących chwastów obejmuje

-Chwasty trawiaste są regularnie obecne przy krawędziach chodników, wiaty i tak dalej. To nisko położone chwasty składa się z szerokich, lepkich i lekkich liści.

-Thorn jest chwastem szerokolistnym i zawiera małe osty na swoich liściach.

-Monocot, inaczej nazywane chwastami trawy pokazują się tylko z jednym liściem nasiennym.

-Kostrzewa wysoka jest długim i smukłym chwastem o wielości zbitych źdźbeł. Z reguły znajduje się w rejonie traw.

-Koniczyna jest delikatnym i nisko leżącym chwastem. Koniczyna jest delikatnym i nisko położonym chwastem, który najczęściej ma różowe i białe kwiaty.

-Trawnik składa się z szerokich i okrągłych, uformowanych blaszek liściowych. Bardzo dobrze można ją rozpoznać jako chwast po małych włoskach znajdujących się w dolnej części rośliny.

-Bluszcz pospolity szybko się rozprzestrzenia i jest twardym, nisko leżącym chwastem o ekspansywnych liściach.

-Chwasty dwuliścienne, inaczej zwane chwastami szerokolistnymi powstają z dwoma liśćmi nasiennymi. Dandelions jest jednym z takich chwastów z ekspansywnymi liśćmi i to przez i duże fledgling na żółte kwiaty.

Ważne jest, aby odróżnić chwasty stoczni, więc upoważnia do podjęcia oczekiwanych kontroli i środków zaradczych. Część normalnych technik kontroli zawiera herbicydy, które syntetycznie odparowują chwasty. Niestandardowe techniki, takie jak kopanie, pielenie, cięcie i tak dalej są dodatkowo sugerowane dla małych stawek ewakuacji chwastów. Niemniej jednak, ważne jest, aby zebrać dane o syntetycznych i konwencjonalnych strategii przyjść przez idealne wyniki. W związku z tym, że nie jest łatwo powstrzymać rozwój chwastów, to jednak stale zalecane jest wykonanie rozsądnych kroków na długo przed tym, jak pojawią się jakiekolwiek niepokojące lub przesadzone okoliczności.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej