Nasze recenzje

iOS 16.4 zawiera bonus-niespodziankę, który spodoba się posiadaczom PS5

Apple wydało wczoraj iOS 16.4, ale fajna funkcja, która nie pojawiła się w informacjach o wydaniu, była miłym dodatkiem dla posiadaczy PS5.

Wraz z najnowszym pakietem aktualizacji oprogramowania, nowy profesjonalny kontroler DualSense Edge zyskał wsparcie w systemach iOS, iPadOS, macOS i tvOS.

Zaoszczędź na słuchawkach Apple AirPods Max

W ramach wiosennej wyprzedaży Amazon obniżył cenę słuchawek AirPods Max o 20 GBP, obniżając typową cenę 549 GBP do 529 GBP.

  • Amazon
  • Oszczędność 20 funtów
  • Teraz 529 funtów

Zobacz ofertę

Strona wsparcia Apple zawiera teraz „PlayStation 5 DualSense Edge Wireless Controller” wśród obsługiwanych padów PlayStation, co oznacza, że będzie można go podłączyć do modeli iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV.

Oznacza to, że będziesz mógł używać wysokiej klasy gamepada do grania w obsługiwane tytuły z App Store, a także podczas korzystania z aplikacji Remote Play na konsole PlayStation.

Tej wiadomości należało się spodziewać, ponieważ standardowy kontroler DualSense jest kompatybilny już od kilku lat, podobnie jak wcześniej DualShock 4.

Oto jak Apple wymienia instrukcje z linkami do podłączenia różnych urządzeń.

  • Upewnij się, że kontroler jest wyłączony.
  • Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk PS i przycisk Create (lub Share), aż pasek świetlny zacznie migać. Kontroler jest teraz w trybie parowania, dzięki czemu może zostać wykryty przez urządzenie Apple.
  • Otwórz ustawienia Bluetooth na urządzeniu Apple, a następnie wybierz kontroler z listy pobliskich urządzeń.
  • iPhone, iPad: Połącz urządzenia Bluetooth
  • Apple TV: Podłącz urządzenia Bluetooth
  • Mac: Połącz urządzenia Bluetooth
  • Jeśli kontroler nie łączy się w parę, naciśnij przycisk PS na kontrolerze.

DualSense Edge otrzymał niemal idealną ocenę 4,5 na 5 gwiazdek od naszej Gemmy Ryles, która szczegółowo zrecenzowała go w zeszłym miesiącu. Spodobały jej się opcje personalizacji, wymienne moduły drążków i solidny futerał. Szkoda tylko drogiej ceny (209,99 funtów!) i nieco krótszej żywotności baterii niż w przypadku standardowego modelu.

Powiedziała: „DualSense Edge to najbardziej konfigurowalny kontroler, jaki Sony kiedykolwiek wypuściło, wyposażony w mnóstwo nowych funkcji oprogramowania i przycisków. Świetnie się bawiłam grając na tym kontrolerze, ale wysoka cena sugeruje, że jego najlepszym zastosowaniem będą gry rywalizacyjne”.

Może ci się również spodobać

Read More