Nasze recenzje

iPhone 15 może trafić do Wielkiej Brytanii bez tacki SIM

Według nowego raportu, Apple planuje usunięcie gniazda karty SIM z iPhone’a 15 we Francji, co może oznaczać również Wielką Brytanię.

Firma wprowadziła na rynek telefony iPhone 14 bez tradycyjnych kabur na karty sieciowe w Stanach Zjednoczonych pod koniec ubiegłego roku. Zamiast tego użytkownicy w Stanach Zjednoczonych rejestrują się u swojego operatora za pośrednictwem wbudowanej technologii eSIM.

Szalona oferta Pixel 7 obejmuje darmowe słuchawki Pixel Buds Pro

Mobile Phones Direct oferuje Pixel Buds Pro za jedyne 22 funty miesięcznie ze 100 GB miesięcznych danych za jedyne 29 funtów z góry. Google dorzuci nawet darmową parę słuchawek Pixel Buds Pro!

  • Mobile Phones Direct
  • Darmowe Pixel Buds Pro!
  • 22 funty miesięcznie

Zobacz ofertę

Wydawało się, że to kwestia czasu, zanim telefony w innych krajach pójdą w ich ślady. Teraz raport z francuskiej strony internetowej iGeneration sugeruje, że taca może zostać zgilotynowana, ponieważ Apple chce rozszerzyć swój ruch poza standard nano SIM.

Jeśli francuska seria iPhone’ów 15 zerwie więzi z tacą SIM, jest mało prawdopodobne, że będzie to tylko w tym kraju. Jak wskazuje MacRumors, iPhone 14 Pro model A2890 sprzedawany we Francji jest również sprzedawany w Wielkiej Brytanii, Irlandii i wielu innych głównych krajach europejskich.

Jeśli dojdzie do tego w Wielkiej Brytanii, a iPhone 15 zostanie wprowadzony na rynek bez tacki na kartę SIM, prawdopodobnie spowoduje to tymczasowe zakłócenia, ponieważ Brytyjczycy przyzwyczają się do przejścia na eSIM, a nie tradycyjny kawałek plastiku. Będą też zdenerwowani ludzie, którzy po prostu nie lubią zmian. Znasz te typy.

Jednak na dłuższą metę może to być korzystne. Na przykład zmiana sieci stanie się prostsza, ponieważ nie trzeba będzie odbierać nowej karty do aktywacji, wystarczy powiadomić odpowiednie sieci o datach włączenia / wyłączenia.

Jest to również świetna opcja, jeśli dużo podróżujesz, ponieważ możesz łatwo przełączać się między sieciami w ustawieniach telefonu, zamiast wkładać i wyjmować karty SIM po wylądowaniu w innym kraju.

EE, Vodafone, O2 i Virgin Media to sieci, które obecnie obsługują eSIM w Wielkiej Brytanii, ale możesz założyć się o dolara, że inne wkrótce ustawią swoje kaczki w rzędzie, jeśli istnieje szansa, że Apple porzuci wsparcie dla ich obecnej metody świadczenia usług.

Warto mieć to na oku.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej