Nasze recenzje

iPhone Ultra może rejestrować przestrzenne zdjęcia i filmy dla Apple Vision Pro

Przyszły model iPhone’a z najwyższej półki, który może nosić nazwę iPhone Ultra, może robić ulepszone zdjęcia przestrzenne i filmy dla zestawu słuchawkowego Apple Vision Pro.

Tak twierdzi nienazwany użytkownik Weibo z doświadczeniem w dostarczaniu wskazówek Apple, zgodnie z nowym raportem MacRumors.

Zgodnie ze wskazówką, nadchodzący iPhone Ultra (który od jakiegoś czasu ma zastąpić przydomek „Pro Max”) będzie w stanie robić zdjęcia i materiały filmowe, które „doprowadzą rynek do ponownego przemyślenia, jakie zdjęcia i filmy powinien robić telefon komórkowy”.

Sugeruje się tutaj, że ten model iPhone Ultra będzie w stanie wykorzystać wciągającą naturę 3D Vision Pro. Sam zestaw słuchawkowy jest w stanie wykorzystać swoje skierowane na zewnątrz kamery do tworzenia ujęć 3D z dodatkową głębią, a nawet ma dedykowany przycisk do tego zadania.

100 GB dodatkowych danych z umową na iPhone’a 14

Możesz obecnie uzyskać 100 GB dodatkowych danych w ramach umowy obejmującej iPhone’a 14 Vodafone na Mobiles.co.uk w ramach ofert tygodnia Black Friday.

  • Mobiles.co.uk
  • 100 GB dodatkowych danych
  • Bezpłatnie w ramach umowy Vodafone

Zobacz ofertę

Najwyraźniej ten model iPhone’a Ultra zostanie wprowadzony na rynek jakiś czas po wprowadzeniu na rynek Apple Vision Pro. Ponieważ zestaw słuchawkowy Apple do rzeczywistości mieszanej ma trafić na rynek na początku 2024 roku, oznaczałoby to, że nadchodzący iPhone 15 Pro Max nie będzie w stanie obsługiwać takiej funkcji przechwytywania 3D, chyba że Apple zdecyduje się na modernizację oprogramowania.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że raport może odnosić się do kolejnego topowego modelu iPhone’a, który zostanie wprowadzony na rynek pod koniec 2024 roku. Wydaje się to sugerować, że iPhone Ultra będzie wyposażony w dodatkowe czujniki, aby rozszerzyć obecną ofertę szerokiego aparatu, teleobiektywu, ultraszerokokątnego aparatu i skanera LiDAR.

Na razie cała uwaga skupia się na wydarzeniu Apple iPhone 15, które odbędzie się 12 września – zaledwie tydzień od dzisiaj.

Może ci się również spodobać

Read More