DIY

Jajka wielkanocne świecące w ciemności

Jajka wielkanocne świecące w ciemności to świetna zabawa dla przeciętnego wielkanocnego polowania na jajka. Dzisiaj pokażę Wam dwa różne sposoby na zrobienie świecących w ciemności jajek wielkanocnych. Wystaw je w ciemności dla dzieci w Wielkanoc na nocne polowanie na jajka! Spodoba Ci się jak łatwo to zrobić i jak możesz ponownie wykorzystać swoje zapasy w przyszłym roku.

Polowanie na jajka w ciemności

Większe dzieci zawsze uwielbiają polowanie na jajka, nawet jeśli upierają się, że nie wierzą w wielkanocnego króliczka:) Jest coś w dzieciństwie, co sprawia, że magiczne tradycje są wyjątkowe, niezależnie od tego, ile masz lat. Podczas gdy 2-latek może nie obudzić się na mroczne polowanie wielkanocne, 10-latki są! Nastolatki są również NAPRAWDĘ dobre w pomaganiu w tworzeniu tej świecącej sceny dla innych dzieci. Czego tu nie kochać w polowaniu na jajka z jedzeniem?

Materiały

1. Duże plastikowe jajka wielkanocne (lub jumbo eggs). Możesz je znaleźć tutaj online.
2. Bezpłomieniowe tea lights(jak te)
UPDATE: Oto drugi sposób na stworzenie jajek świecących w ciemności – Teraz sprzedają małe świecące patyczki tylko do wkładania w jajka wielkanocne. Znajdź je tutaj!

Zacznij od uruchomienia lampek. Zazwyczaj robi się to poprzez usunięcie plastikowej zakładki na spodzie świeczki. Jeśli używasz małych świeczek do jajek, aktywujesz je zginając je, aż usłyszysz trzask.

Następnie należy włączyć świeczki (lub aktywować glowsticki) i umieścić je wewnątrz pisanek. W ciągu dnia jajka nie będą świecić zbyt jasno. Ale twoja ciężka praca opłaci się, gdy słońce zajdzie, a piękne jasne kolory będą błyszczeć! Zarówno świeczki jak i glowsticks będą świecić przez wiele godzin!

Uwielbiasz być sprytny podczas świąt? Rozważa robienie królika Wash Cloth lub króliczych lizaków. Są one tak urocze i każdy będzie chciał wiedzieć, jak je zrobiłeś! Czy widzieliście naszą tegoroczną NOWOŚĆ wielkanocną? Te serwetki z króliczymi uszami będą wyglądać tak uroczo na twoim wielkanocnym stole.

Więcej Wielkanocnych Robótek przez Smart School House do wypróbowania:

Glow in the Dark Easter Egg Hunt

To jest zabawny pomysł na wielkanocne polowanie na jajka! Użyj DIY świecących w ciemności jajek i umieść je w ciemności dla dzieci na Wielkanoc!

  • Tuż przed zachodem słońca umieść w każdym jajku aktywną lampkę lub świecę.

  • Opcjonalnie – umieść w jajku mały cukierek, naklejkę, monetę lub cokolwiek innego.

  • Ustaw jajka na zewnątrz i pozwól dzieciom zbierać je w ciemności. SUPER ZABAWA

Może ci się również spodobać

Read More