DIY

Jak zrobić Dole Whip Slime

Jak zrobić Dole Whip Slime na hawajskie zajęcia sensoryczne! W tym tygodniu moja rodzina spędza wakacje w Disney’s Aulani. Przed wyjazdem postanowiliśmy zrobić trochę Dole Whip Slime, ponieważ byliśmy tak podekscytowani wizytą w jednym z naszych ulubionych hoteli. Nasz DIY Dole Whip Slime ma gęstą i przejrzystą żółtą bazę z białą puszystą polewą. Po zmieszaniu razem, wygląda jak Dole Whip!

Jak zrobić Dole Whip Slime

Dole Whip to bezmleczny mrożony deser. Zabawa i robienie (niejadalnego) szlamu to zabawny sposób na doskonalenie umiejętności motorycznych i bardzo uspokajające zajęcie. Szlam jest również znany z tego, że pomaga dzieciom regulować swoje emocje. Dzieci w każdym wieku mogą godzinami ugniatać, rozciągać i wirować swój slime w różne kształty.

Składniki

Instrukcje

Najpierw zacznij od zrobienia zwykłego białego slime’u. Podczas robienia tego tradycyjnego slime z białym klejem i aktywatorem Magic, możesz dodać opcjonalny zapach ananasa. Dodanie zapachu naprawdę sprawia, że Dole Whip ożywa! Jednakże, zapach jest opcjonalny w zależności od preferencji. Niektórzy ludzie nie lubią zapachu, więc to zależy od Ciebie!

Następnie dodaj pożądaną ilość Model Magic. Glinka Model Magic jest składnikiem, który zmienia zwykły slime w puszysty slime!

Ten kremowy i puszysty slime jest czymś, co można zrobić samemu. Ale dziś, łącząc puszysty slime z przezroczystym slime, stworzymy super fajną i kremową teksturę. W końcu wygląda to jak lody soft-serve.

Clear Yellow Slime

Przezroczysty slime może być wykonany przy użyciu bezbarwnego kleju. Jednak potrzeba dużo czasu, aby bąbelki zniknęły. Na szczęście Elmers robi przezroczysty slime, który jest PERFEKCYJNY zaraz po wyjęciu ze słoika. Wystarczy dodać kilka kropli żółtego barwnika spożywczego i wymieszać!

Spójrzcie tylko jak niesamowity jest ten przezroczysty żółty slime! Stanowi on doskonałą bazę dla naszego Dole Whip Slime. Będzie się rozciągać i płynąć idealnie przez wiele dni!

Teraz nadszedł czas, aby złożyć Dole Whip! Zacznij od umieszczenia przezroczystego żółtego slime na dnie pojemnika na slime. Następnie umieść na górze puszysty slime o zapachu ananasa. Udekoruj swój pojemnik naklejkami z ananasami i wszystkim, co tropikalne!

Prawdziwa zabawa nastąpi, gdy połączysz oba slimy, aby stworzyć Dole Whip. Oczywiście, nie jest on jadalny, ale na pewno można się nim bawić! Skręcaj go, składaj, ściskaj i baw się godzinami! Jeśli kiedykolwiek brakuje Ci Disneya, to jest to świetne rzemiosło, które pomoże Ci poczuć się lepiej. Spójrz tylko, jak cudowny jest swirl…

Więcej przepisów Disneya przez Smart School House

Więcej przepisów na szlam przez Smart School House do wypróbowania:

Dole Whip Slime Przepis

Dole Whip Slime

Zrób Dole Whip Slime na hawajskie zajęcia sensoryczne! Ma gęstą i przejrzystą żółtą bazę z białą, puszystą polewą.

  • Ugniataj razem biały klej i magiczną płynną mieszankę przez 5 minut.

  • Dodaj olejek zapachowy ananasowy, jeśli chcesz (tylko odrobinę!)

  • Dodaj pożądaną ilość Model Magic, aby stworzyć biały puszysty slime. Odstaw na bok.

  • Do przezroczystego slime’u dodaj kilka kropel żółtego barwnika spożywczego. Ugniataj aż do całkowitego połączenia.

  • Umieść przezroczysty żółty slime na dnie pojemnika na slime.

  • Na wierzchu żółtego slime’u umieść puszysty biały slime.

  • Udekoruj swój pojemnikz tropikalnymi akcentami.

  • Kiedy będziesz gotowy do zabawy, ściskaj, mieszaj i łącz puszysty biały slime z żółtym przezroczystym slime, aby stworzyć idealną konsystencję Dole Whip!

  • Przechowuj Dole Whip Slime w zamkniętym pojemniku na slime lub w torebce typu zip-top.

Może ci się również spodobać

Read More