Szycie

Jak zrobić poduszki kopertowe z wzorem kciuka

  • Facebook
  • Twitter

Poduszki kopertowe to najłatwiejsze do uszycia poszewki na poduszki. Połącz piękną poduszkę ze spersonalizowanym projektem odcisku kciuka i masz świetny pomysł na prezent dla rodziców lub dziadków!

Jak zrobić poduszki kopertowe z motywem odcisku kciuka

Witam, to Cristina z Remodelando la Casa po raz kolejny szczęśliwy, aby podzielić się łatwym i zabawnym projektem, w którym dzieci są bardziej niż mile widziane, aby dać pomocny „kciuk”

Poduszki kopertowe to najłatwiejsze poszewki, jakie uszyłam, a pozwólcie, że powiem wam, że moje umiejętności szycia nie są aż tak dobre. Prostokąt tkaniny jest składany, aby stworzyć „kopertę”, cztery proste linie do szycia i Twoja poszewka jest gotowa! Żadnych suwaków, żadnych rzepów, koperta trzyma poduszkę naprawdę dobrze.

Materiały:

(Dla Twojej wygody zamieściłam linki afiliacyjne. Zarabiam niewielki procent od zakupu za pomocą tych linków. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie. You can przeczytać więcej o linkach afiliacyjnych tutaj.)

*Uprać i wyprasować tkaninę.

Instrukcje:

Dla wkładu do poduszki 17″ x 17″ użyj następujących wymiarów.

Po przycięciu tkaniny do rozmiaru (18″x 40″), obszyj lewą i prawą krawędź. (Złóż dwa razy na ½”, jak widać na zdjęciu poniżej, wyprasuj na płasko i obszyj). Zrób to samo po drugiej stronie.

Aby stworzyć otwór z tyłu, złóż lewą stronę na drugą i wyprasuj.

Zrób to samo po drugiej stronie. Te zagięte linie są dobrym punktem wizualnym, który pomoże Ci później wyśrodkować wzór na przedniej stronie poduszki.

Zanim przyszyjesz górną i dolną część poszewki, popracujmy nad wzorem (najfajniejsza część!) Wydrukuj sylwetki rozgwiazdy i konika morskiego. (dla tych poduszek drukuj w 120%).

Umieść każdy projekt na dużym kawałku papieru kontaktowego, przyklej taśmą.

Za pomocą noża x-acto przetnij wydruk i papier kontaktowy po obrysie sylwetki.

Po wycięciu, odklej zewnętrzny kawałek papieru kontaktowego i wyśrodkuj wzór na swojej poszewce. Mocno dociśnij papier kontaktowy wokół wzoru, aby zapobiec przesiąkaniu farby.

Teraz nadszedł czas, aby zadzwonić do wszystkich tych małych artystów i dać im każdy zestaw farby do tkanin.

Odciskanie kciuków / malowanie może się rozpocząć…

…aż kształty zostaną wypełnione.

Niech wyschnie zgodnie z instrukcją producenta farby. Po wyschnięciu farby możesz przeszyć górę i dół, upewniając się, że wzory są po wewnętrznej stronie.

Jeśli chcesz, umyj i wyprasuj poszewki na poduszki. Włóż swoją formę poduszki.

Umieść ją na swoim ulubionym krześle i ciesz się!

Nasze poduszki to prezent dla specjalnej osoby bliskiej naszemu sercu.

Oczywiście artyści musieli je podpisać, lub odcisnąć kciuk! No cóż, my zrobiliśmy jedno i drugie!

Czy jesteś gotowy, aby spróbować odcisków kciuków? Dzieci to uwielbiają! Podpowiedź, podpowiedź… to może być miły projekt na Dzień Ojca (lub Dzień Matki).

~ Dowiedz się więcej o Cristinie ~

  • Facebook
  • Twitter

You might also like:

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej