Szycie

Jak zrobić poduszki kopertowe z wzorem kciuka

  • Facebook
  • Twitter

Poduszki kopertowe to najłatwiejsze do uszycia poszewki na poduszki. Połącz piękną poduszkę ze spersonalizowanym projektem odcisku kciuka i masz świetny pomysł na prezent dla rodziców lub dziadków!

Jak zrobić poduszki kopertowe z motywem odcisku kciuka

Witam, to Cristina z Remodelando la Casa po raz kolejny szczęśliwy, aby podzielić się łatwym i zabawnym projektem, w którym dzieci są bardziej niż mile widziane, aby dać pomocny „kciuk”

Poduszki kopertowe to najłatwiejsze poszewki, jakie uszyłam, a pozwólcie, że powiem wam, że moje umiejętności szycia nie są aż tak dobre. Prostokąt tkaniny jest składany, aby stworzyć „kopertę”, cztery proste linie do szycia i Twoja poszewka jest gotowa! Żadnych suwaków, żadnych rzepów, koperta trzyma poduszkę naprawdę dobrze.

Materiały:

(Dla Twojej wygody zamieściłam linki afiliacyjne. Zarabiam niewielki procent od zakupu za pomocą tych linków. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie. You can przeczytać więcej o linkach afiliacyjnych tutaj.)

*Uprać i wyprasować tkaninę.

Instrukcje:

Dla wkładu do poduszki 17″ x 17″ użyj następujących wymiarów.

Po przycięciu tkaniny do rozmiaru (18″x 40″), obszyj lewą i prawą krawędź. (Złóż dwa razy na ½”, jak widać na zdjęciu poniżej, wyprasuj na płasko i obszyj). Zrób to samo po drugiej stronie.

Aby stworzyć otwór z tyłu, złóż lewą stronę na drugą i wyprasuj.

Zrób to samo po drugiej stronie. Te zagięte linie są dobrym punktem wizualnym, który pomoże Ci później wyśrodkować wzór na przedniej stronie poduszki.

Zanim przyszyjesz górną i dolną część poszewki, popracujmy nad wzorem (najfajniejsza część!) Wydrukuj sylwetki rozgwiazdy i konika morskiego. (dla tych poduszek drukuj w 120%).

Umieść każdy projekt na dużym kawałku papieru kontaktowego, przyklej taśmą.

Za pomocą noża x-acto przetnij wydruk i papier kontaktowy po obrysie sylwetki.

Po wycięciu, odklej zewnętrzny kawałek papieru kontaktowego i wyśrodkuj wzór na swojej poszewce. Mocno dociśnij papier kontaktowy wokół wzoru, aby zapobiec przesiąkaniu farby.

Teraz nadszedł czas, aby zadzwonić do wszystkich tych małych artystów i dać im każdy zestaw farby do tkanin.

Odciskanie kciuków / malowanie może się rozpocząć…

…aż kształty zostaną wypełnione.

Niech wyschnie zgodnie z instrukcją producenta farby. Po wyschnięciu farby możesz przeszyć górę i dół, upewniając się, że wzory są po wewnętrznej stronie.

Jeśli chcesz, umyj i wyprasuj poszewki na poduszki. Włóż swoją formę poduszki.

Umieść ją na swoim ulubionym krześle i ciesz się!

Nasze poduszki to prezent dla specjalnej osoby bliskiej naszemu sercu.

Oczywiście artyści musieli je podpisać, lub odcisnąć kciuk! No cóż, my zrobiliśmy jedno i drugie!

Czy jesteś gotowy, aby spróbować odcisków kciuków? Dzieci to uwielbiają! Podpowiedź, podpowiedź… to może być miły projekt na Dzień Ojca (lub Dzień Matki).

~ Dowiedz się więcej o Cristinie ~

  • Facebook
  • Twitter

You might also like:

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Jak korzystać z pakietu ulepszeń w Starfield?

{„use strict”;var e,t,n={5763:(e,t,n)=>{n.d(t,{P_:()=>g,Mt:()=>h,C5:()=>s,DL:()=>b,OP:()=>E,lF:()=>k,Yu:()=>w,Dg:()=>p,CX:()=>c,GE:()=>y,sU:()=>j});var r=n(8632),i=n(9567);const a={beacon:r.ce.beacon,errorBeacon:r.ce.errorBeacon,licenseKey:void 0,applicationID:void 0,sa:void 0,queueTime:void 0,applicationTime:void 0,ttGuid:void 0,user:void 0,account:void 0,product:void 0,extra:void 0,jsAttributes:{},userAttributes:void 0,atts:void 0,transactionName:void 0,tNamePlain:void 0},o={};function s(e){if(!e)throw new Error(„Wszystkie obiekty info...
Czytaj dalej