Nasze recenzje

Jeden z naszych ulubionych telefonów z aparatem został objęty wiosenną wyprzedażą Amazon

Jeśli szukasz bogatego w funkcje smartfona z Androidem bez wysokiej ceny, warto rozważyć tę wiosenną ofertę Amazon na najwyżej oceniany Honor Magic 5 Pro.

Zaoszczędź 250 funtów na Honor Magic 5 Pro w wiosennej wyprzedaży Amazon i kup telefon bez karty SIM za jedyne 699,99 funtów.

Zaoszczędź 250 funtów na Honor Magic 5 Pro

Jeden z naszych ulubionych smartfonów z aparatem, Honor Magic 5 Pro, kosztuje obecnie tylko £699.99 na Amazon. To ogromna oszczędność 250 funtów od 949,99 funtów RRP.

  • Amazon
  • Było £949.99
  • Teraz £699

Zobacz ofertę

Honor Magic 5 Pro to prawdziwa potęga smartfona, oferująca niewiarygodnie szybką wydajność, długotrwałą żywotność baterii i imponującą konfigurację potrójnego aparatu 50 MP.

Zasilany przez szybki chipset Snapdragon 8 Gen 2 i oparty na systemie Android, oczekuje płynnej produktywności i dostępu do wszystkich ulubionych aplikacji Google za pośrednictwem Sklepu Play.

Dzięki trzem tylnym kamerom 50 MP, w tym szerokim, ultraszerokokątnym i peryskopowym teleobiektywom, Honor obiecuje realistyczne zdjęcia o zrównoważonych kolorach i żywych szczegółach.

Robienie zdjęć jest również łatwiejsze dzięki funkcji AI Motion Sensing Capture, która wykrywa ruch i automatycznie zapewnia wykonanie najlepszego możliwego ujęcia, oraz funkcji Motion Sensing Capture na poziomie milisekund, która szybko robi wyraźne zdjęcia niezależnie od poziomu oświetlenia.

Dzięki ogromnej pojemności baterii 5100 mAh, Honor Magic 5 Pro obiecuje do 17 godzin odtwarzania wideo, a dzięki szybkiemu ładowaniu 66W SuperCharge i wygodnemu wsparciu ładowania bezprzewodowego 50W, możesz spodziewać się 1-100% baterii w niecałą godzinę.

Honor Magic 5 Pro posiada również klasę wodoodporności i pyłoszczelności IP68, co oznacza, że można go zanurzyć w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra na maksymalnie 30 minut i nie wymaga dodatkowego etui do ochrony przed kurzem, dzięki czemu można nosić smartfon bez obawy o jego uszkodzenie.

Przyznaliśmy telefonowi imponującą ocenę 4,5 gwiazdki, a redaktor działu mobilnego Lewis Painter stwierdził, że „Honor Magic 5 Pro to doskonały pakiet all-in-one z funkcjami, które rywalizują z niektórymi z najpopularniejszych smartfonów na rynku”

Stwierdziliśmy również, że jego RRP jest już znacznie tańszy niż podobne smartfony, więc ta wiosenna oferta Amazon czyni go jeszcze lepszym stosunkiem jakości do ceny.

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej