Nasze recenzje

Klasyczne słuchawki Sony WH-1000XM4 są teraz dostępne w atrakcyjnej cenie w sklepie Amazon

Amazon oferuje ogromną zniżkę na Sony WH-1000XM4, jeden z najwyżej ocenianych zestawów słuchawkowych ostatnich lat.

W ramach bieżącej wiosennej wyprzedaży Amazon sprzedaje Sony WH-1000XM4 za 199 funtów, czyli o 43% taniej niż 350 funtów RRP.

Oczywiście ta ostatnia liczba była ceną początkową. Wraz z pojawieniem się Sony WH-1000XM5 nie jest to już obowiązująca stawka. Mimo to, można zaoszczędzić około 50 funtów w stosunku do obecnej ceny wywoławczej.

Zdobądź genialny Sony WH-1000XM4 za 199 funtów

Amazon oferuje teraz zdrową zniżkę na słuchawki Sony WH-1000XM4 ANC, z szybką dostawą dla członków Prime.

  • Amazon
  • Wiosenna oferta
  • Teraz 199 funtów

Zobacz ofertę

Powinniśmy zauważyć, że wielu sprzedawców detalicznych oferuje Sony WF-1000XM4 w tej obniżonej cenie, podążając śladami samego Sony. Żaden z nich nie może jednak zaoferować tak szybkiej dostawy, jaką cieszą się członkowie Prime. Jeśli złożysz zamówienie wystarczająco szybko, możesz nawet otrzymać je jeszcze dziś.

Sony WH-1000XM4 pozostaje doskonałym zestawem słuchawek. Przyznaliśmy im wówczas świetną 5-gwiazdkową recenzję i podtrzymujemy ten wynik.

Po niedawnej rewizji recenzji doszliśmy do wniosku, że pozostały one atrakcyjnym wyborem teraz, gdy na rynku pojawił się WH-1000XM5. „Tańsza, bardziej przystępna cena zapewnia, że te słuchawki są świetną parą dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na nowszy model” – powiedzieliśmy.

Po obniżeniu ceny o kolejne 50 funtów, sentyment ten jest dziś jeszcze silniejszy.

Otrzymujesz słuchawki klasy premium z doskonałą jakością dźwięku, imponującą redukcją szumów i wygodnym dopasowaniem. Dzięki kompaktowej, składanej konstrukcji są one również bardziej przydatne w podróży niż WH-1000XM5.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej