Wnętrze

Kuchnia zewnętrzna Backsplash

Dodanie zewnętrznej kuchni backsplash nie tylko chroni swój obszar kuchni na zewnątrz, ale tworzy wizualne zainteresowanie i estetyczne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co szukać w backsplash i pomóc nam wybrać nasz!

Kiedy zbudowaliśmy naszą kuchnię zewnętrzną z drewna czerwonego, wstrzymaliśmy się z wyborem backsplashu, ponieważ nie mogliśmy zdecydować się na projekt.

To jest teraz prawie dwa lata później i najwyższy czas, aby zakończyć projekt! Więc dlatego, że wszyscy widzieli nasze remonty domu przez grube i cienkie, myślałem, że będziesz miał kilka dość silne opinie na temat tego, co powinniśmy wybrać dla naszej zewnętrznej kuchni backsplash.

Psst – jeśli podoba Ci się ten post, upewnij się, aby podać swoje dane poniżej, tak że mogę wysłać więcej moich najlepszych pomysłów domu prosto do Ciebie!

Kolorowe pomysły na renowację domu

Aby pobudzić Twoją pamięć, lub jeśli jesteś tu nowy i chcesz poczuć nasz styl, sprawdź kilka naszych poprzednich projektów renowacji domu.

Czego szukać w kuchni na zewnątrz Backsplash

Backsplash w kuchni na świeżym powietrzu nie jest tylko na pokaz – służy wielu celom!

Jeśli twoja kuchnia na zewnątrz jest przy ścianie, można zdecydowanie zaplanować na trochę tłuszczu i brudu gromadzącego się tam. Nasze ściany zewnętrzne są białe stiuki i zaczynamy widzieć niektóre plamy tłuszczu pojawiające.

Ponadto, jeśli zbiera się tłuszcz, mogą pojawić się również pewne obawy dotyczące bezpieczeństwa. Nikt nie chce wywołać pożaru tłuszczu!

Ale z backsplash, można dodać warstwę ochrony cieplnej i powierzchni, która jest łatwiejsze do czyszczenia niż typowe ściany zewnętrznej.

Materiały na backsplash w Backyard Kitchen

Dachówka. Jest to najprawdopodobniej bezpośredni planujemy iść z naszej zewnętrznej kuchni backsplash, jak kochamy elastyczność płytki zapewnia dla przynosząc w kolorze i wzorze. Płytka jest również łatwo zainstalowany i dość przystępne w porównaniu do innych opcji. Jeśli rozważasz płytki, należy pamiętać o swoim klimacie, jeśli masz częste zamrożenia i odwilże może okazać się, że płytki mogą poluzować i pop off.

Jeśli rozważasz płytki, rozważ również swój kolor fugi. Najprawdopodobniej wybierzemy ciemniejszą fugę, aby uniknąć plam z tłuszczu i dymu.

Kamień lub cegła. Kolejny materiał, który jest łatwy do pozyskania i zainstalowania, kamień i cegła zapewniają również świetną warstwę ochrony cieplnej. Wygląd rustykalnego backsplashu z cegły może być tak uroczy! Należy pamiętać, że te porowate materiały mogą mieć tendencję do nasiąkania plamami w czasie.

Płyta z kamienia naturalnego. Polerowana płyta kamienna jest absolutnie piękna! Szukaj mniej porowatego kamienia, aby uniknąć wchłaniania plam; uszczelniony granit to świetna opcja. Trasa płyty jest prawdopodobnie droższa niż płytki lub cegły, i prawdopodobnie będzie wymagać profesjonalnej instalacji.

Blaszane płytki sufitowe. Prawdopodobnie najbardziej przystępne i szybkie w instalacji, blaszane płyty sufitowe mogą być interesującą wizualnie opcją. Jednak cyna ma tendencję do rdzewienia, więc polecam dodanie odpornego na korozję uszczelniacza przed instalacją. Ponadto, należy być przygotowanym na to, że cyna będzie miała małe wgniecenia, ponieważ jest to dość miękki i plastyczny metal.

Ulubione opcje backsplash

Zawęziłem nasze wybory do kilku, które widzisz poniżej! W przypadku, gdy nie zauważyłeś, I również wyśmiewany naszej kuchni na zewnątrz z każdej opcji i udostępnione te zdjęcia w całym poście.

Zdecydowanie mam swoje ulubione, ale chciałbym poznać Twoje głosowanie, zbyt!

Dodaj kolor i wzór do kuchni na zewnątrz Backsplash z płytek

Niektóre z naszych propozycji to trochę bardziej odważne, a niektóre po prostu dodać subtelny kolor lub wzór. Poniżej znajdują się linki do wszystkich opcji, które widzicie w całym poście.

Zostańcie z nami, aby zobaczyć nasz ostateczny wybór i tutorial instalacji DIY! xoxo

Ten post zawiera linki partnerskie dla Twojej wygody. Oznacza to, że otrzymam niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję jak zawsze za wsparcie!

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej