DIY

Kukurydza na patyku DIY

Te łatwe do złożenia Popcorn Corn on the Cob Bags są ADORABLE! Są to torebki z popcornem owinięte w zieloną bibułę, które wyglądają jak łodygi kukurydzy na kolbie. To uroczy przysmak do zrobienia w szkole, w domu lub na imprezie jesiennej. Uważamy również, że jest to świetny pomysł na rzemiosło z okazji Święta Dziękczynienia! Pokochasz to, jak łatwo je zrobić i jak realnie wyglądają.

Popcorn Corn on the Cob Bag

Potrzebujesz przysługi na imprezę, prezentu dla gospodyni lub czegoś do rozdania sąsiadom? Mamy dla Ciebie idealny przysmak. Szybkie i łatwe do wydrukowania wskazówki można zobaczyć na samym dole mojego wpisu na blogu:)

Jeśli Twoje dzieci są takie jak moje, uwielbiają zabawne jedzenie, zwłaszcza jeśli jest ono związane z wakacjami. Zrobiliśmy te urocze smakołyki z popcornu i były zbyt słodkie, żeby się nimi nie podzielić! Są super proste do wykonania.

Materiały do wykonania torebek na popcorn

 • Plastikowe torebki do pakowania przekąsek

 • Taśma

 • Taśma dwustronna

 • Popcorn

 • Zielona bibuła (świetnie, jeśli możesz dostać 2 różne odcienie zieleni do zmieszania razem)

 • Raffia do związania dna

 • Nożyczki

Jak zrobić torebki z kukurydzą Popcorn na kolbie

Wypełnij małą torebkę wielkości przekąski świeżo popcornem. Przyklej jedną stronę uszczelnianej części torebki do tyłu ukryj ją za pomocą zwykłej taśmy:

Umieść kawałek taśmy dwustronnej w pobliżu rogu swojej zielonej bibuły. Umieść baggie z popcornem nad taśmą dwustronną:

Owiń obie strony torebki z popcornem (jak widać na filmie). Taśma dwustronna utrzymuje torebkę na miejscu. Następnie skręć dolną część bibuły:

Zwiąż dno z odrobiną rafii (sznurek do pakowania przypominający siano, który można znaleźć w każdym sklepie rzemieślniczym). Odetnij nadmiar bibuły od spodu:

Ułóż kukurydzę w stos i naprawdę ożywają! Wyglądają tak samo jak prawdziwa kukurydza na kolbie. Są urocze i mogą być serwowane na jesiennych przyjęciach urodzinowych, w klasach, w drużynie sportowej Twojego dziecka lub przy stole Twojego dziecka podczas Święta Dziękczynienia.

Więcej Fall Crafts i przepisy widzieć następny:

Będziesz potrzebował

 • Torebki na przekąski typu ziplock
 • Taśma
 • Taśma dwustronna
 • Popcorn
 • Zielona bibułka (świetnie, jeśli uda Ci się zdobyć 2 różne odcienie zieleni do wymieszania)
 • Raffia do zawiązania dna
 • Nożyczki

Wskazówki

 1. Wypełnij małą torebkę wielkości przekąski świeżo upieczonym popcornem. Przyklej jedną stronę części „ziplock” do tyłu ukryj ją za pomocą zwykłej taśmy
 2. Umieść kawałek taśmy dwustronnej w pobliżu rogu zielonej bibuły. Umieść torebkę z popcornem nad taśmą dwustronną
 3. Owiń obie strony torebki z popcornem (jak widać na filmie). Taśma dwustronna utrzymuje torebkę na miejscu. Następnie skręć dolną część bibuły.
 4. Zwiąż spód rafią (sznurek do pakowania w kształcie siana, który można znaleźć w każdym sklepie rzemieślniczym). Odetnij nadmiar bibuły od spodu
 5. Ułóż kukurydzę razem i naprawdę ożyją! Wyglądają jak prawdziwa kukurydza na kolbie.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Jak korzystać z pakietu ulepszeń w Starfield?

{„use strict”;var e,t,n={5763:(e,t,n)=>{n.d(t,{P_:()=>g,Mt:()=>h,C5:()=>s,DL:()=>b,OP:()=>E,lF:()=>k,Yu:()=>w,Dg:()=>p,CX:()=>c,GE:()=>y,sU:()=>j});var r=n(8632),i=n(9567);const a={beacon:r.ce.beacon,errorBeacon:r.ce.errorBeacon,licenseKey:void 0,applicationID:void 0,sa:void 0,queueTime:void 0,applicationTime:void 0,ttGuid:void 0,user:void 0,account:void 0,product:void 0,extra:void 0,jsAttributes:{},userAttributes:void 0,atts:void 0,transactionName:void 0,tNamePlain:void 0},o={};function s(e){if(!e)throw new Error(„Wszystkie obiekty info...
Czytaj dalej