Wnętrze

Letnia ramka do telewizora

Dodaj jeden z tych letnich elementów do swojego wystroju! Ramka TV to idealny sposób na wejście w sezon letni dzięki prostemu pobraniu cyfrowemu.

Jednym z najczęściej pytanych przedmiotów w naszym domu jest telewizor z ramką!

Jest to wyspecjalizowany inteligentny telewizor, który jest zaprogramowany do wyświetlania dzieł sztuki, gdy nie oglądasz telewizji, dzięki czemu wtapia się w wystrój domu.

Można do niego dokupić (lub zrobić, jak my to zrobiliśmy!) ramkę, aby wyglądał jak obraz wiszący na ścianie.

I za każdym razem, gdy ktoś mnie o to pyta, polecam to tak mocno, jak tylko mogę.

Uwielbiam to, że możesz wybierać z biblioteki dzieł sztuki w telewizorze lub przesyłać własne dzieła, które idealnie podkreślają estetykę Twojego domu.

Zdarzyło mi się nawet wgrać własne zdjęcia!

Ale jedną z najfajniejszych rzeczy jest to, że można pobierać z tysięcy dzieł sztuki online i wyświetlać je, zmieniając je tak często, jak chcesz.

Letnia grafika na ramkę TV

Lubię zmieniać moje sezonowo. Tak więc w moich ostatnich poszukiwaniach letnich dzieł sztuki, zebrałem tutaj moje trzydzieści sześć ulubionych znalezisk!

Psst – zanim zapoznasz się z listą, zapisz się poniżej do mojej grupy VIP. Wysyłam im więcej moich najlepszych pomysłów na dom, projektów i nie tylko!

Wzór i abstrakcyjna ramka do telewizora

Jeśli interesujące wzory lub abstrakcyjna sztuka to Twój styl, oto kilka opcji dla Ciebie!

Kliknij łącze poniżej każdego obrazu, aby przejść do dzieła sztuki.

Uwielbiam kolory i kształty tych abstrakcyjnych obrazów Frame TV! Myślę nawet, że niektóre z nich świetnie sprawdzą się nie tylko w sezonie letnim.

Kolorowa szachownica

Niebieskie kształty na beżowym tle

Serce Matisse’a

Abstrakcyjne kształty bohemy z połowy wieku

Abstrakcyjny krajobraz

Abstrakcja inspirowana Matisse’em

Abstrakcja z kolorowymi pociągnięciami

Martwa natura w ramce TV Art

Korzystanie z martwej natury Ramka TV sztuka może naprawdę podnieść swoją przestrzeń!

Nadaj ścianie galerii wyrafinowany lub przewiewny charakter dzięki jednemu z tych kolorowych i fajnych plików do pobrania.

Szampan i ostrygi

Cytrusowy pejzaż stołu

Kwiaty w kratę

Wiśnie w misce

Figi i wino

Sztuka fotograficzna dla telewizora

Letnie zdjęcia są takie inspirujące!

Te zdjęcia basenów, pustyń, plaż i nie tylko podkreślą letnią atmosferę w twojej przestrzeni za pomocą prostego pobrania.

Salon przy basenie

Pustynny bar w stylu retro

Czarno-biała panorama Nowego Jorku

Dzień na plaży

Salon przy basenie 2

Ludzie na plaży

Deska surfingowa

Arizona Four Peaks

Pływak basenowy

Surf Van

Sztuka telewizyjna na zewnątrz i w krajobrazie

Niezależnie od tego, czy kochasz kolory, czy neutralne odcienie, dzieła sztuki plenerowej lub krajobrazowej wyglądają fantastycznie na telewizorze Frame.

Przenieś uczucie przebywania na zewnątrz do wnętrza i ciesz się klimatyzacją, ciesząc się swoją sztuką.

Abstrakcyjny krajobraz

Garden Party

Pejzaż morski Pływanie

Pastelowy ocean

Letnie pole

Delikatne chmury

Sztuka roślinna i kwiatowa

Szeroka gama stylów w tej kolekcji obrazów roślinnych i kwiatowych Frame TV będzie pasować do każdej estetyki!

Niezależnie od tego, czy lubisz bujne, romantyczne kwiaty, czy wyraziste, modne motywy.W nowoczesnych aranżacjach każdy znajdzie coś dla siebie.

Letnie kwiaty

Kwiat palmy

Teksturowane cytrusy

Gałęzie jabłoni

Dzikie kwiaty

Abstrakcyjne kolorowe kwiaty

Biały bukiet

Nadmorskie kwiaty

Ten post zawiera linki partnerskie dla Twojej wygody. Oznacza to, że otrzymam niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, bez dodatkowych kosztów. Jak zawsze dziękuję za wsparcie!

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej