Szycie

Najbardziej komfortowa maska do twarzy

 • Facebook
 • Twitter

Za kulisami pracowałem nad ulepszeniami dla Best Fit Face Mask i jestem podekscytowany, że w końcu mogę podzielić się z Wami najbardziej komfortową Best Fit Face Mask.

Najbardziej komfortowa maska Best Fit Face Mask

Usłyszałam od tysięcy z Was, którzy wysłali do mnie e-mail lub skomentowali i powiedzieli jak bardzo kochacie Best Fit Face Mask. Tak wiele osób zauważyło, jak łatwo było ją uszyć i jak naprawdę jest to najlepiej dopasowana maska do twarzy. W dążeniu do zapewnienia lepszego komfortu i łatwości noszenia, zmieniłem nieco maskę, aby być najbardziej komfortowym Best Fit Face Mask!

Słyszałeś mnie dobrze, to jest zdecydowanie najbardziej wygodne, nie wspominając o najlepiej dopasowanej masce twarzy. Ten nowy projekt wykorzystuje ten sam wzór Best Fit Face Mask, ale zmieniłem nieco paski, aby nie przechodziły za uszy.

Najbardziej komfortowa Best Fit Face Mask jest super popularna wśród:

 • Dzieci
 • Ludzi noszących okulary
 • Osoby noszące aparaty słuchowe
 • Osoby z problemami z wrażliwością
 • Pracowników, którzy widzą, jak ludzie wchodzą i wychodzą w ciągu dnia
 • Pracownicy medyczni, którzy nie chcą mieć nic na uszach
 • Ludzie, którzy chcą nosić maskę na szyi, gdy nie jest potrzebna

Ten projekt maski będzie nieoceniony dla dzieci, które zmierzają z powrotem do szkoły lub osób wracających do pracy. Pozwala użytkownikowi ściągnąć go na i off szybko z łatwością i bez ryzyka niewłaściwego ich maski! Kiedy maska nie jest już potrzebna, można ją po prostu ściągnąć i zawiesić na szyi, aż będzie potrzebna ponownie.

Do wykonania maski użyjesz tego samego wzoru i instrukcji, co w przypadku maski Best Fit Face Mask. Kiedy dojdziesz do ostatniego kroku szycia w moim tutorialu, NIE będziesz dodawać pasków na uszy. Zamiast tego, po prostu przyszyj boki, a następnie pokażę Ci jak nawlec paski.

Przejdź dalej do tutorialu, pobierz swój wybrany z pięciu rozmiarów wzorów i zacznij robić swoją maskę.

Następnie obejrzyj ten film, aby zobaczyć, jak zmienić tę najlepiej dopasowaną maskę na twarz w najwygodniejszą maskę na twarz:

Most Comfortable Face Mask Materiały:

Znalazłem, że ⅝” płaskie foldover elastyczny materiał hairband jest najbardziej wygodny materiał pasek dla ponad głową noszenia. Jest super miękki, łatwo się rozciąga i nie ciągnie za włosy ani za twarz. Dla tego projektu paska, przytnij gumkę na 36″. Możesz przyciąć trochę z długości później, jeśli uznasz, że jest za długa (zwłaszcza dla maski dziecięcej).

Moje źródło dla Flat Foldover Elastic: Amazon lub Etsy

Nie masz składanej gumki? Nic wielkiego, możesz również użyć dowolnego sznurka, który lubisz do tej maski, ale może nie pasować przez koralik regulacyjny. Zamiast tego możesz po prostu zawiązać ogony. Brak elastycznych pasków oznacza, że maska może nie być tak wygodna lub tak łatwa do założenia i zdjęcia, ale nadal jest to pożądane, jeśli chcesz odejść od pasków na uszach.

Jak przeprowadzić paski przez najwygodniejszą, najlepiej dopasowaną maskę do twarzy:

Przypnij agrafkę do końca elastycznego paska. Zaczynając od strony podbródka maski, przeprowadź gumę w górę przez jedną stronę, a następnie w dół przez drugą stronę, pozostawiając końce na stronie podbródka.

Dodawanie koralika regulacyjnego pomaga w łatwym dopasowaniu tej maski. Aby przełożyć paski przez koralik, złóż żyłkę na pół. Przeprowadź koniec pętli przez koralik. Przełóż oba końce paska przez żyłkę i przeciągnij z powrotem przez koralik.

Przeciągnij końce pasków przez koralik do końca. Zawiąż końce elastycznej wstążki i spiecz je, aby się nie strzępiły.

Sposoby na noszenie najwygodniejszej maski Best Fit Face Mask:

1. Prosto:

Aby założyć maskę, upewnij się, że klips na nos jest skierowany do góry. Załóż dolny pasek (lub stronę z końcówką) najpierw na głowę i oprzyj go na szyi. Następnie przeciągnij górny pasek przez głowę i umieść go na lub nieco poniżej czubka głowy. Zaciśnij klips na nosie. Następnie pociągnij za ogonek, aby zacieśnić pasek do swojego wygodnego poziomu. Aby poluzować paski, odsuń koralik od szyi.

2. Dzień dobrych włosów:

Jedną rzeczą, którą kocham o paskach na tym projekcie, jest wszechstronność. Jeśli masz dobry dzień dla włosów, gratulacje. Możesz po prostu umieścić górny pasek nad uszami i za podstawą czaszki. Teraz pociągnij za ogon paska, aż stanie się on wygodny. Przełóż włosy nad pasemkami. Teraz możesz już cieszyć się wspaniałymi włosami!

3. Oba na górze:

Jeśli nie chcesz, aby paski były na szyi, lub chcesz mieć bardzo bezpieczne dopasowanie pod brodą, pociągnij oba paski do korony głowy.

Chciałbym usłyszeć od Ciebie w komentarzach, jeśli znajdziesz inne sposoby noszenia maski. Wiem, że pokochacie to, jak bardzo jest wygodna i jak lekka jest zawieszona na szyi. Wiem też, że dzieci pokochają tę zmianę wzoru!

Proszę, podziel się tym tutorialem z przyjaciółmi i rodziną. Widzę tak wiele jednorazowych i źle dopasowanych masek na zewnątrz w miejscach publicznych. To jest o wiele lepsze rozwiązanie, ale potrzebuję Waszej pomocy, aby to rozpowszechnić. W międzyczasie, dziękuję wszystkim za robienie swojej części, aby pozostać bezpiecznym i pozostać miłym.

Przypnij ten obrazek, aby się nim podzielić:

Nie zapomnij zobaczyć moich wskazówek dotyczących oszczędzania czasu podczas szycia maski Best Fit Face Mask:

Wreszcie, jeśli szukasz oryginalnego tutorialu Best Fit Face Mask, oto on:

 • Facebook
 • Twitter

You might also like:

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej