Inspiracje

Najlepsze domowe projekty majsterkowania na sezon jesienny

Jesień to najlepsza pora roku na zbieranie jabłek, delektowanie się wszystkim, co jest przyprawione dynią, noszenie przytulnych swetrów i branie pod uwagę zmieniających się liści. Ale jesień to również idealny czas, aby pobrudzić sobie ręce i zakończyć zadania związane z poprawą domu, które odłożyłeś na lato.

Temperatury są idealne i masz idealne ramy czasowe, aby przygotować swój dom na nadchodzące chłodniejsze miesiące. A jeśli planujesz sprzedawać ziemię jesienią przyszłego roku, zajmij się tymi DIY projektami poprawy domu teraz i mieć swoją własność w najlepszej formie podczas aukcji.

Pomaluj swoje drzwi wejściowe

Nowo pomalowane drzwi sprawią, że Twoja nieruchomość będzie wyróżniać się z sąsiedztwa i przyciągać uwagę kupujących. Jesień jest zazwyczaj najlepszym czasem na wykonanie tego zadania, ponieważ malowanie zewnętrzne powinno być wykonane, gdy temperatura wynosi co najmniej 50 stopni i nie spada poniżej 40 w nocy. To sprawia, że możliwe jest, aby farba przylegać prawidłowo i utrzymuje go z zamrażania przed wyschnięciem całkowicie.

Chroń swoje byliny

Byliny dodać kolor i atrakcyjność wizualną do swojego krajobrazu, więc chcesz, aby chronić je przed ostrą zimą. Najlepszym sposobem na to jest zastosowanie mulczu na grządkach. Dzięki odpowiedniej ilości ściółki, rośliny wieloletnie mają znacznie większe szanse na przetrwanie zimnych miesięcy. Ściółka odstrasza również głodne zwierzęta od wejścia.

Wypełnij szczelnie okna i drzwi

Nieuszczelnione lub nieodpowiednio uszczelnione okna i drzwi dają zakamarki, które uwielbiają wodę, owady i przeciągające się bryzy. Zewnętrzne uszczelnianie i uszczelnianie jest projektem, który nie zapewni oczywistego kosmetycznego zwrotu, ale może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu w zimniejszych porach roku i na chłodzeniu w cieplejszych miesiącach.

Naprawić Deck

Chociaż profesjonalnie zbudowane pokłady mogą trwać przez wiele lat, to jest dobry pomysł, aby sprawdzić strukturę raz w roku, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie. Czyniąc to pomoże zachować bezpieczeństwo podczas zimowych mrozów i zagwarantuje Ci piękny obszar zewnętrzny, aby pokazać potencjalnym nabywcom nieruchomości. Gdy gorące dni dobiegną końca, oczyść patio i, jeśli to konieczne, ponownie pomaluj lub wykończ. Ponadto, należy zwrócić uwagę na problemy, takie jak zgniłe lub chybotliwe słupki, słabe połączenia słupków i desek gzymsowych, które nie są mocno połączone. Większość napraw pokładu są proste i niedrogie. Utrzymanie pokładu sprawi, że obecna nieruchomość pojawi się lepiej i zapewnić potencjalnym nabywcom domu z pomysłów, jak mogą korzystać z obszaru.

Wyczyść rynny

Upewnij się, że nie ma zbyt wielu liści w swoich rynnach tej jesieni. Mimo że ten projekt nie jest na szczycie listy „ulubionych rzeczy do zrobienia” wielu właścicieli domów, chłodniejsza jesienna pogoda to najlepszy czas na jego wykonanie. Ponadto, jeśli czas to poprawnie, może być w stanie oczyścić swoje rynny tuż przed ostatnim z liści spadają, pozostawiając je nieskazitelny aż do wiosny.

Przycinaj chore drzewa i krzewy

Ostatnią rzeczą, której pragniesz podczas wichury, jest uderzenie gałęzi w Twój dom. Zbadaj więc pobliskie drzewa i krzewy i usuń wszystkie nisko wiszące lub chore gałęzie, aby zapobiec dalszym szkodom. Poczekaj jednak z corocznym przycinaniem, aż krzewy i drzewa przejdą w stan uśpienia – po zimie lub wczesną wiosną – ponieważ przycinanie zachęca do nowego wzrostu.

Przemaluj ściany zewnętrzne

Nowa farba to prosty i niedrogi projekt typu „zrób to sam”. Umyj ściany pod ciśnieniem najpierw, aby zapewnić tnajlepsze pokrycie, a następnie naprawić wszelkie pęknięte obszary i rozmazany farby. Ożywić atrakcyjność wizualną i poprawić ogólne doświadczenie na zewnątrz nieruchomości, wybierając modne kolory, takie jak ciepłe biele i kremy lub żywe zielenie.

Wymień ogrodzenie

Jeśli Twoja nieruchomość jest otoczona drewnianym ogrodzeniem, sprawdź, czy któreś z desek są uszkodzone. Jeśli ogrodzenie jest wykonane z metalu, daj mu nową warstwę farby. Pokryj uszkodzone miejsca podkładem i farbą po oczyszczeniu ogrodzenia za pomocą konwertera rdzy i szczotki drucianej. Nawet jeśli wprowadzenie drobnych poprawek do białego ogrodzenia wydaje się być niewielką zmianą, efekty mogą być ogromne i zauważalne od razu.

Końcowe przemyślenia

Kiedy zdecydujesz się sprzedać swoją własność, nawet najprostsze aktualizacje nieruchomości mogą pomóc podkreślić pełną świetność domu do potencjalnych nabywców. Podjęcie tych projektów DIY tej jesieni może pomóc w przygotowaniu domu do sprzedaży i zmaksymalizować zyski.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej