Majsterkowanie

Najlepsze sposoby na to, by dom wyglądał na drogi

Istnieje wiele sposobów, aby nadać swojemu domowi kosztowny wygląd bez ponoszenia wysokich kosztów. Sekret osiągnięcia pożądanego wyglądu nie tkwi w wydanych pieniądzach.

W rzeczywistości, gdy dom wygląda na kosztowny, mniej często oznacza więcej. Aby pomóc Ci to osiągnąć, poniżej przedstawiamy pomysły na ulepszenie domu, które powinieneś rozważyć:

1. Usprawnij swoją ścianę galerii

Tworzenie dziwacznej, eklektycznej i kolorowej ściany galerii jest świetną zabawą. Jeśli jednak Twoim głównym celem jest stworzenie iluzji „wysokiej klasy”, ograniczenie różnych tekstur, kształtów i kolorów pozwoli osiągnąć ten efekt. Wybierz obrazy lub dzieła sztuki, które mieszczą się w niewielkiej palecie kolorów. Dodaj także ramki, które mają identyczny lub mniejszy kształt i rozmiar, a następnie ułóż je w bardziej geometrycznym układzie, takim jak schody lub siatka. Im bardziej symetryczny i jednolity układ i grafika, tym bardziej opływowy będzie wygląd ściany galerii.

2. Kup odpowiedni stolik kawowy

Stoliki kawowe często pełnią wiele funkcji i są dostępne w różnych materiałach, stylach i kształtach, co utrudnia wybór. Dlatego przy zakupie odpowiedniego stolika kawowego najlepiej jest wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak wysokość. Przed rozważeniem czynników takich jak rodzaj i styl, należy najpierw rozważyć wysokość przy zakupie odpowiedniego stolika kawowego do domu. Średnio stolik kawowy ma około 17 cali. Właściwy wymiar stolika kawowego musi zależeć od wysokości sofy, z którą zdecydujesz się go sparować. Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, są następujące:

3. Doskonałe dekoracje okienne

Pełnowymiarowa zasłona sprawia, że każda przestrzeń wydaje się bardziej luksusowa i niestandardowa. Co jednak ważniejsze, wysoko zawieszone karnisze sprawią, że sufit będzie wyglądał na wyższy, a zazwyczaj wysokie sufity kojarzą się z luksusowym wnętrzem. Jeśli wolisz używać zasłon, upewnij się, że wieszasz je na całej długości, a drążek jest wysoki i szeroki. Ponadto upewnij się, że panele zasłon są szerokie i mają wystarczającą ilość materiału, aby mogły tworzyć fałdy, co może sprawić, że będą wyglądać bardziej luksusowo.

4. Zainstaluj szafy z drzwiami przesuwnymi

Podczas urządzania sypialni, dopasowana szafa jest jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę. Głównymi powodami, dla których warto wybrać szafy z drzwiami przesuwnymi, jest to, że odgrywają one dużą rolę w wyglądzie przestrzeni i jej funkcji w pomieszczeniu. Dopasowana szafa z przesuwanymi drzwiami jest również jednym z najbardziej luksusowych projektów, co czyni ją najlepszą opcją do stworzenia idealnej sypialni, garderoby lub garderoby.

5. Wyeksponuj kompozycje kwiatowe

Wyobraź sobie wejście do wielkiego zakładu, od luksusowego lobby hotelowego po klub wiejski. Bardzo elegancki bukiet to prosty, ale bardzo skuteczny sposób na wprowadzenie odrobiny luksusu do wnętrza. Chociaż świeże kwiaty zapierają dech w piersiach, nie trwają długo. Biorąc pod uwagę najwyższy realizm nowoczesnych sztucznych aranżacji, bardziej sensowne będzie rozważenie ich podrobienia. Sztuczny bukiet pomoże dodać luksusowego i wyjątkowego akcentu do nieruchomości mieszkalnej, dodając pięknego punktu poprzez teksturę i kolor, który przywołuje naturalne wykończenie przestrzeni.

6. Rozważ okładziny łazienkowe

Okładzina łazienkowa jest jednym z paneli ściennych stosowanych do ochrony ścian przed wilgocią. Zastosowanie okładzin łazienkowych zamiast płytek to najlepszy sposób na unowocześnienie przestrzeni bez konieczności wymiany całej armatury. Okładzina to zazwyczaj cienka warstwa materiału nakładana na istniejącą armaturę.powierzchnia. Może być wykonana z różnych materiałów, w tym plastiku, metalu, szkła, ceramiki lub kamienia. Okładziny mają wiele zalet. To nie tylko niedrogi sposób na odświeżenie wyglądu łazienki. Są również łatwe w montażu.

7. Stwórz prostą mini bibliotekę

Prosta i mała biblioteka w rogu salonu może wyglądać elegancko. Sprawi to, że Twój dom będzie wyglądał kosztownie bez wydawania dużych pieniędzy. Wystarczy zainstalować kilka pływających lub niewidocznych półek w tym samym rogu przestrzeni życiowej, aby stworzyć prostą i małą bibliotekę.

Na wynos!

Przy starannej selekcji i odrobinie rozwagi, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby Twoja nieruchomość mieszkalna wyglądała na bardziej kosztowną. Dodanie angażującego wyrafinowania poprzez staranną selekcję sprawi, że przestrzeń będzie wyglądać na bardziej kosztowną.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej