Nasze recenzje

Nasza ulubiona oferta Apple Watch Ultra powróciła

Ultra-premium cena Apple Watch Ultra sprawiła, że jest to czasomierz aspiracyjny dla większości, ale ta wspaniała zniżka sprawia, że jest on ponownie w zasięgu ręki.

John Lewis obniżył cenę o 180 funtów z 849 funtów. Teraz można go nabyć za 669 funtów z dwuletnią gwarancją bez dodatkowych kosztów.

Ogromna zniżka na Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra w końcu otrzymał obniżkę ceny, na którą czekaliśmy, obniżając ją z 849 funtów do zaledwie 669 funtów. Do tego dochodzi dwuletnia gwarancja bez dodatkowych kosztów.

  • John Lewis
  • Oszczędność 180 funtów
  • Teraz £669

Zobacz ofertę

Widzieliśmy tę ofertę na początku tego miesiąca, ale szybko została złapana przez fanów Apple, którzy czekali prawie rok na spadek ceny.

Chociaż nie możemy zagwarantować, że ten również będzie dostępny bardzo długo, teraz jest świetna okazja, aby odebrać najlepszy zegarek Apple w niskiej cenie. Kto wie, może nadszedł czas na aktualizację starszego Apple Watch?

Apple Watch Ultra ma ulepszoną żywotność baterii, do 60 godzin w trybie niskiego zużycia energii i jest pierwszym zegarkiem Apple Watch, który będzie działał przez wiele dni bez ładowania.

Jest też znacznie bardziej wytrzymały. Można z nim zanurzyć się nawet na głębokość 100 m, co czyni go najlepszym Apple Watch do nurkowania. Krawędzie wyświetlacza są lepiej chronione, a szafirowe szkiełko przednie zapewnia ograniczoną liczbę zarysowań.

Apple zintegrowało również nowy przycisk akcji, który można dostosować do własnych potrzeb.

W naszej recenzji przyznaliśmy Apple Watch Ultra cztery gwiazdki, zatrzymując maraton żywotności baterii, zgrabne oprogramowanie i przydatność do uprawiania sportów wodnych i wytrzymałościowych.

Nasz recenzent powiedział, że powinieneś kupić „jeśli chcesz Apple Watch z większym ekranem i dłuższą żywotnością baterii: Ultra działa dłużej niż poprzednie zegarki Apple Watch, nawet gdy jest używany w bardziej ekstremalnych warunkach, a do tego ma większy, jaśniejszy ekran”.

Może ci się również spodobać

Read More