DIY

Nie wiem, czego bym się nauczyła bez ciebie.

Nie wiem, czego bym się nauczył bez Was! Szykujemy się na Tydzień Uznania dla Nauczyciela w szkole i aby uczcić naszych wspaniałych nauczycieli, dzielimy się z Wami tym darmowym prezentem w formie pączka! Idealny dla dzieci, nastolatków, nauczycieli, wychowawców, przedszkolaków, a nawet trenerów.

Nie wiem czego bym się nauczył bez Ciebie

Kupiłam te białe pudełka na ciasteczka w sklepie z artykułami rzemieślniczymi (np. Hobby Lobby lub Michaels). Idealnie pasują do 1 zwykłego pączka! Mam też okrągłe białe tagi w sklepie z artykułami rzemieślniczymi, ale są one opcjonalne i możesz przykleić je do pudełka bez dodatkowych okrągłych tagów. Wszystko zależy od Ciebie! Użyłam taśmy washi do posypywania i pączków, aby dodać trochę pizzaz, również ze sklepu z rękodziełem.

Aby uzyskać pączek printable, kliknij obraz poniżej (lub kliknij tutaj) i pobierz obraz na następnym ekranie. Możesz też przeciągnąć obrazek na następny ekran na swój pulpit. Po prostu kliknij i wydrukuj!

Wiem, czego bym się nauczył bez Ciebie! Nauczycielom spodoba się to.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Jak korzystać z pakietu ulepszeń w Starfield?

{„use strict”;var e,t,n={5763:(e,t,n)=>{n.d(t,{P_:()=>g,Mt:()=>h,C5:()=>s,DL:()=>b,OP:()=>E,lF:()=>k,Yu:()=>w,Dg:()=>p,CX:()=>c,GE:()=>y,sU:()=>j});var r=n(8632),i=n(9567);const a={beacon:r.ce.beacon,errorBeacon:r.ce.errorBeacon,licenseKey:void 0,applicationID:void 0,sa:void 0,queueTime:void 0,applicationTime:void 0,ttGuid:void 0,user:void 0,account:void 0,product:void 0,extra:void 0,jsAttributes:{},userAttributes:void 0,atts:void 0,transactionName:void 0,tNamePlain:void 0},o={};function s(e){if(!e)throw new Error(„Wszystkie obiekty info...
Czytaj dalej