DIY

Nie wiem, czego bym się nauczyła bez ciebie.

Nie wiem, czego bym się nauczył bez Was! Szykujemy się na Tydzień Uznania dla Nauczyciela w szkole i aby uczcić naszych wspaniałych nauczycieli, dzielimy się z Wami tym darmowym prezentem w formie pączka! Idealny dla dzieci, nastolatków, nauczycieli, wychowawców, przedszkolaków, a nawet trenerów.

Nie wiem czego bym się nauczył bez Ciebie

Kupiłam te białe pudełka na ciasteczka w sklepie z artykułami rzemieślniczymi (np. Hobby Lobby lub Michaels). Idealnie pasują do 1 zwykłego pączka! Mam też okrągłe białe tagi w sklepie z artykułami rzemieślniczymi, ale są one opcjonalne i możesz przykleić je do pudełka bez dodatkowych okrągłych tagów. Wszystko zależy od Ciebie! Użyłam taśmy washi do posypywania i pączków, aby dodać trochę pizzaz, również ze sklepu z rękodziełem.

Aby uzyskać pączek printable, kliknij obraz poniżej (lub kliknij tutaj) i pobierz obraz na następnym ekranie. Możesz też przeciągnąć obrazek na następny ekran na swój pulpit. Po prostu kliknij i wydrukuj!

Wiem, czego bym się nauczył bez Ciebie! Nauczycielom spodoba się to.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej