Nasze recenzje

Nie znajdziesz lepszej oferty niż ta Ninja Ice Cream Maker w niższej cenie

Rozpocznij przygotowania do cieplejszej pogody dzięki tej hojnej wiosennej wyprzedaży Amazon na ekspres do lodów Ninja.

Ninja Creami Deluxe Ice Cream Maker ma obecnie 20% zniżki w wiosennej wyprzedaży Amazon, dzięki czemu kosztuje tylko 199 funtów.

Zaoszczędź 20% na Ninja Creami Deluxe Ice Cream Maker

Ninja Creami Deluxe Ice Cream Maker, który oferuje imponujące 10 funkcji i zawiera przewodnik po przepisach, kosztuje tylko 199 funtów w wiosennej wyprzedaży Amazon.

  • Amazon
  • Było £249.99
  • Teraz £199

Zobacz ofertę

Szczycący się 10 funkcjami Ninja Creami Deluxe szybko i łatwo przekształca składniki w szeroką gamę zimnych napojów i deserów. Jego funkcje obejmują lody, sorbet, koktajle mleczne, mrożony jogurt, a nawet frappe w stylu baristy.

Wybór jednej z dziesięciu funkcji jest prosty, ponieważ ekran dotykowy pozwala bez wysiłku wybrać żądany tryb w ciągu kilku sekund.

Aby skorzystać z Ninja Creami, wystarczy napełnić jeden z trzech dołączonych pojemników deluxe dowolnym wybranym aromatem, zamrozić na 24 godziny, a następnie podłączyć, aby w ciągu kilku minut przekształcić się w lody, sorbet, a nawet mrożone slushie.

Za prędkość odpowiada zaawansowana technologia Creamify firmy Ninja, która współpracuje z podwójnymi silnikami napędowymi i łopatką do ubijania śmietany, aby precyzyjnie golić i przekształcać cząsteczki lodu w pyszne, kremowe przysmaki.

Maszyna do lodów Ninja jest również niezwykle wszechstronnym urządzeniem, ponieważ pozwala eksperymentować z różnymi przepisami i dokładnie wiedzieć, co wchodzi w skład mrożonych smakołyków. Kontroluj ilość dodatkowego cukru dodawanego do lodów dla dzieci lub przygotuj idealne kremowe lody wegańskie, o których marzyłeś.

Istnieje również łatwy w użyciu tryb „dwa w jednym”, który umożliwia mieszanie dwóch różnych smaków w bazie, dzięki czemu jest idealny do eksperymentowania z nowymi kombinacjami smakowymi.

Chociaż nie recenzowaliśmy jeszcze tego urządzenia, ma ono średnią ocenę 4,5 gwiazdki na Amazon, w oparciu o ponad 620 opinii klientów. Klienci chwalą łatwość obsługi i czyszczenia Ninja Ice Cream Maker, a szczególnie doceniają dołączony przewodnik po przepisach.

Jeśli Ty i Twoja rodzina lubicie lody i inne mrożone desery, ale obawiacie się bardzo przetworzonych produktów z supermarketów, to Ninja Ice Cream Maker jest urządzeniem obowiązkowym.

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej