Nasze recenzje

Nowy Sonos Move 2 dodaje stereo, podwaja żywotność baterii i podnosi cenę

Sonos zapowiedział zaktualizowany przenośny głośnik Move 2, który dodaje dźwięk stereo i ponad dwukrotnie wydłuża reklamowany czas pracy baterii.

Nowy, outdoorowy Move 2, w którym poprawiono również design i podniesiono cenę o 50 funtów do 449 funtów, zawiera teraz dotykowe elementy sterujące na górze i wejście USB-C do ładowania telefonu lub podłączania dodatkowego urządzenia audio.

B&W PX7 S2 są tańsze o 100 funtów

Te niesamowicie brzmiące słuchawki nauszne są naszymi ulubionymi i są obecnie w sprzedaży w John Lewis. Zaoszczędź 100 funtów na B&W PX7 S2.

  • John Lewis
  • Zaoszczędź 100 funtów
  • Teraz 279 funtów

Zobacz ofertę

Ta aktualizacja pierwszego w historii przenośnego głośnika Sonos obejmuje również łączność Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.0, podczas gdy model pierwszej generacji nie mógł włączyć jednoczesnego połączenia. Posiadanie obu oznacza, że Twoi znajomi mogą łączyć się i słuchać muzyki bez konieczności udostępniania hasła Wi-Fi.

Ulepszenie dźwięku stereo jest możliwe dzięki dodaniu podwójnych kątowych głośników wysokotonowych, które według Sonos zapewniają „wyraźne i dokładne pasmo przenoszenia wysokich częstotliwości oraz separację stereo”. Firma nadal obiecuje „potężny” dźwięk i uwielbiamy śmiałość oryginału. Ciekawie będzie zobaczyć, czy dodanie kanału stereo zapewni równie dużą poprawę wrażeń słuchowych.

Sonos twierdzi, że nowy 24-godzinny czas pracy na jednym ładowaniu to zasługa większej baterii o pojemności 44 Wh. Dla porównania, pierwszy model reklamował zaledwie 11 godzin. W zestawie nadal znajduje się bezprzewodowa baza ładująca, na której można umieścić Move 2, gdy nadejdzie czas, aby dodać trochę więcej soku.

Urządzenie nadal ma znaczną masę przy 6,6 funta (3 kg), czyli taką samą wagę jak oryginał, a stopień ochrony IP56 do odpychania kurzu i wody pozostaje. Wykonany jest z materiałów amortyzujących wstrząsy, a uchwyt do przenoszenia został zachowany, dzięki czemu transport ciężkiego głośnika jest nieco łatwiejszy.

Kompatybilność z asystentem głosowym jest nadal dostępna (mikrofon można wyłączyć za pomocą fizycznego przełącznika) i nadal można go używać w domu ze wszystkimi innymi głośnikami Sonos. W tym celu Sonos zachował funkcję Automatic TruePlay, która może dostroić dźwięk w zależności od otoczenia.

Cena i data premiery Sonos Move 2

Sonos Move 2 ukaże się 20 września i będzie dostępny w kolorze czarnym, białym i nowym odcieniu Olive Green. Jego cena to £449/$449/€499.

Sonos Move bardzo nam się podobał i przyznaliśmy mu 4,5 gwiazdki z możliwych pięciu. Wstrzymamy się z oceną, dopóki nie dostaniemy w swoje ręce najnowszego „przenośnego” głośnika, który rozszerza definicję, ale brzmi to jak godne ulepszenie.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej