DIY

Oficjalne rzemiosło DIY roku 2020

Jabłka z papieru toaletowego to urocze, łatwe rzemiosło dla wszystkich grup wiekowych, które wyglądają uroczo, gdziekolwiek je umieścisz! Sezon na jabłka jest już tak blisko, że prawie możemy go poczuć! ?? Kiedy przychodzi jesień, czekam na wspaniałe zapachy, takie jak cynamon jabłkowy i przyprawa do dyni, a także na piękny wystrój. Jesień to czas, który wygląda, czuje i pachnie przytulnie, nie zgadzasz się? Słońce zaczyna ustawiać trochę prędzej, liście spadają dekorując ulice z uroczystymi kolorami sezonu, i nasz crock pot wychodzi wolno gotować nasze najbardziej ulubione przepisy.

Jabłka z papieru toalet

owego

W zeszłym roku zrobiliśmy te dynie z papieru toaletowego i były one takim wielkim hitem z wami wszystkimi! Zobacz pełny tutorial tutaj

. Są one tak proste do złożenia, że będziecie oszołomieni, kiedy je zrobicie! Co kocham najbardziej to to, że będą trwać przez całą drogę do Święta Dziękczynienia. Żadne klejenie, żadne szycie, żadne trudne rzemiosło nie jest zaangażowane w tworzenie moich dyń z papieru toaletowego.

Czy kiedykolwiek uwierzylibyście, że te urocze dekoracyjne jabłka zaczynają się od zwykłej rolki papieru toaletowego? Wszyscy mamy te w domu, więc dlaczego nie użyć ich do dekoracji? So cute! Resztę materiałów można znaleźć w każdym sklepie rzemieślniczym, a nawet w Walmart.

Jeśli kiedykolwiek pracowałeś z tkaniną, to wiesz co to są „grube ćwiartki”. Są to standardowej wielkości kawałki tkaniny (18″ x 21″), które można kupić po SUPER niskich cenach. Czasami kupno tkaniny może być drogie, ale tłuste ćwiartki są idealne dla małych projektów, takich jak te:) Dostałam te dokładne ćwiartki tłuszczu w dziale tkanin w Walmart za $1.49.
Shop the Supplies

:

Turn on your JavaScript to view content

What I love most about Toilet paper apples and toilet paper pumpkins is that you can save the supplies and reuse them year after year. Jak to się ma do oszczędności? Tylko kilka dolarów będzie trwać przez lata i stworzyć słodkie dekoracje dla każdego miejsca wokół domu, klasy lub biura!

Nic nie mówi o jesieni bardziej niż jabłka! Nadszedł czas, aby iść na zbiór jabłek i gotować przepisy inspirowane jabłkami. Oto nasze ulubione przepisy na jabłka na jesień:

More Pumpkin Crafts:

Tłusty kawałek tkaniny wielkości ćwierćdolarówki doskonale owija się wokół KAŻDEJ wielkości rolki papieru toaletowego! Myślę, że byłoby słodko mieć różnej wielkości jabłka spięte razem przy użyciu różnej wielkości rolek papieru toaletowego.

Użyłam lasek cynamonu jako łodygi jabłka. Pachną one SO good i są idealnym zapachem pasującym do jabłkowego wystroju:) Plus, można zapisać je przez umieszczenie ich w szczelnie zamkniętej plastikowej torbie. Moje wytrzymały już wiele lat! Ale, prawdziwe patyczki lub nawet patyczki popsicle może pracować dla tej części zbyt. Bądź kreatywny! Żadne dwa jabłka nie są takie same!

Znalazłam niedrogi kwiat, którego liście przypominały mi liście jabłek. Dość dużo jedwabnych liści będzie działać dla tej części tak długo, jak długo są zielone! Rozważ użycie jedwabnych liści, które już masz. Po prostu oderwij je i umieść jeden obok lasek cynamonu. Myślę, że urocze byłoby posypanie środka rolek odrobiną olejku zapachowego z jabłek lub cynamonu. W ten sposób dynie z papieru toaletowego działają jak potpourri w każdym pomieszczeniu, w którym są używane!

Nasze ulubione jesienne przepisy

Jabłka z

papieru

toaletowego

Ten łatwy papier toaletowy jabłko pomysł rzemiosła jest tak prosty do zrobienia i nie wymaga szycia lub klejenia – wielkie rzemiosło dla wszystkich grup wiekowych!

 • Rolki papieru toaletowego (dowolny rozmiar)<

li>Cztery

grube

kawałki tkaniny w wybranych kolorach

 • Laski cynamonu lub gałęzie/ gałązki z zewnątrz

 • Jedwabne liście. Lubię je zrywać z niedrogich wiązanek kwiatów.

 • *Opcjonalnie* – jabłkowy lub jesienny olejek zapachowy

  • *Krok opcjonalny* – Nałóż kilka kropel zapachu na tekturowy środek rolki papieru toaletowego.

  • Umieść rolkę papieru toaletowego na środku tkaniny.

  • Zawiń krawędzie tkaniny do góry i do rolki papieru toaletowego (jak widać w instrukcji wideo powyżej)

  • Powtarzaj, aż cała tkanina zostanie włożona. Tkanina będzie trzymać się w miejscu!

  • Dodaj laski cynamonu lub gałązki/gałązki

  • Przyklej kilka zielonych liści

  Może ci się również spodobać

  Read More

  Nasze recenzje

  Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

  parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
  Czytaj dalej